3:1
5:2
- : -

FTC Vysoké Mýto B - FLORBAL LITOMYŠL B 9:4
4. Jiří Unzeitig, 24. Radim Jiráský, 24. Josef Mikulecký, 28. Radim Jiráský, 35. Adam Kobr, 41. Milan Koubek, 41. Adam Kobr, 45. Lukáš Matějka, 45. Tomáš Král - 3. Jiří Hubinka, 30. Michal Háp, 39. Michal Háp, 41. Jan Krejsa; rozhodčí: Pavel Suchánek - Jan Čtvrtečka; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 34 - Tomáš Doubek 42; po třetinách: 1:1, 3:1, 5:2;
45:00
44:35
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Tomáš Král, asistoval Michael Sháněl (9:4).
44:26
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Lukáš Matějka, asistoval Radim Jiráský (8:4).
40:58
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (7:4).
40:39
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Jan Krejsa, asistoval Filip Dohnal (6:4).
40:15
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (6:3).
38:14
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Michal Háp, asistoval Jan Krejsa (5:3).
34:56
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Adam Kobr, asistoval Jiří Unzeitig (5:2).
30:00
30:00
29:47
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Michal Háp, asistoval Jiří Hubinka (4:2).
29:28
Probíhá poslední 1 druhé třetiny.
28:14
Krásný zákrok hostujícího golmana Doubka.
27:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Radim Jiráský, asistoval Lukáš Matějka (4:1).
25:30
tohle derby béček sleduje 82 diváků.
23:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Josef Mikulecký, asistoval Michael Sháněl (3:1).
23:44
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Radim Jiráský, asistoval Adam Kobr (2:1).
22:52
Vyloučen hráč Filip Dohnal družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:08
Vyloučen hráč Vojtěch Kouřil družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:14
Háp Michal se zkoušel probojovat před bránu ale domácí hráč Vojtěch Kouřl tak zvaný Čouda udělal neuvěřitelný obraný zákrok a tak zastavil Michala Hápa.
12:50
Michal Háp začíná hrát ostře na domácího hráče s čislem 10 Milana Koubka a ten se ho ale nebojí.
11:00
domácí tým hraje v plném počtu.
08:48
Vyloučen hráč Lukáš Matějka družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nesportovní chování.
07:50
domácí i hostující tým hrají velmi dobře je to otevřené na obě dvě strany.
03:44
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Milan Koubek (1:1).
02:25
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Jiří Hubinka, asistoval Michal Háp (0:1).