FBC LETOHRAD Orel Orlice - FBK Piráti Sokol Chrudim 3:4
branky:
9. Martin Vicenec, 11. Přemysl Junk, 17. Václav Novotný - 3. Matěj Švadlenka, 5. Martin Kašpar, 15. Matyáš Lang, 23. Lukáš Jungman; rozhodčí: Pavel Špryňar - Filip Neumann; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojta Krejsa ? - Matyáš Häusl ?; po třetinách: 2:2, 1:2;
23:47
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
22:09
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Jungman, asistoval Martin Kašpar (3:4).
22:05
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
16:04
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Václav Novotný, asistoval Nikolas Brdíček (3:3).
14:05
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Matyáš Lang, asistoval Martin Amler (2:3).
10:50
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Přemysl Junk bez asistence (2:2).
08:09
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Martin Vicenec, asistoval Jan Faltus (1:2).
04:00
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Martin Kašpar, asistoval Daniel Bareš (0:2).
02:08
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Matěj Švadlenka, asistoval Daniel Bareš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Filip Neumann.
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim:
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice:
Zapisovatel:
Vodičková Kristýna
Rozhodčí:
Pavel Špryňar a Filip Neumann
02:08
0:1
Matěj Švadlenka
(Bareš)
04:00
0:2
Martin Kašpar
(Bareš)
08:09
1:2
Martin Vicenec
(Faltus)
14:05
2:3
Matyáš Lang
(Amler)
16:04
3:3
Václav Novotný
(Brdíček)
22:09
3:4
Lukáš Jungman
(Kašpar)
1.
Martin Kašpar (FBK Piráti Sokol Chrudim)
2 (1 + 1)
2.
Daniel Bareš (FBK Piráti Sokol Chrudim)
2 (0 + 2)
3.
Lukáš Jungman (FBK Piráti Sokol Chrudim)
1 (1 + 0)
4.
Martin Vicenec (FBC LETOHRAD Orel Orlice)
1 (1 + 0)
5.
Matěj Švadlenka (FBK Piráti Sokol Chrudim)
1 (1 + 0)
6.
Matyáš Lang (FBK Piráti Sokol Chrudim)
1 (1 + 0)
7.
Přemysl Junk (FBC LETOHRAD Orel Orlice)
1 (1 + 0)
8.
Václav Novotný (FBC LETOHRAD Orel Orlice)
1 (1 + 0)
9.
Jan Faltus (FBC LETOHRAD Orel Orlice)
1 (0 + 1)
10.
Martin Amler (FBK Piráti Sokol Chrudim)
1 (0 + 1)
11.
Nikolas Brdíček (FBC LETOHRAD Orel Orlice)
1 (0 + 1)