1:1
1:3
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Florbal Exelsior Havířov 2:5
40. Tomáš Foret, 46. Michal Házy - 2. Lukáš Vrtěl, 25. Adam Feber, 49. Jakub Holeš, 54. Adam Feber, 58. Jan Žwak; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 169; zásahy brankářů: Daniel Chrást 16 - Denis Jasiok 20; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: 7:8
60:00
Střely celkem: 22:20
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Libora Pacíka: Důležité body s velmi kvalitním soupeřem před výborným publikem. Musíme zapracovat na přesnosti střelby, jinak hráči plnili vše co jsme si řekli. Děkujeme za fer hru.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého: Z naší strany dnes velká křeč. Spousta individuálních nepřesností, chyb, nedůrazu v prostorách před oběma brankami. Takto hrát 1.ligu nemůžeme. Děkuji soupeři a rozhodčím za férové utkání. Divákům děkuji za fantastickou atmosféru. Příště budeme určitě lepší.
60:00
58:57
I kdyby se dneska hrálo na fotbalovou bránu tak toho góla nedaj.
58:23
Házy a zas nic...
57:25
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Žwak bez asistence (2:5).
57:25
Domácí, jako v celém zápase, nedali nemožné a vzápětí Žwak posílá míček obloučkem do prázdné.
56:37
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
55:43
Hosté už jen čekají a čekají.
53:05
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Dominik Křístek (2:4).
53:05
To snad ne. Dlouhý balon propadl skrz Zbořila až k Feberovi, který se štěstím dává gól.
51:46
...ten golman Torpeda na naši planetu spadl jako odkud?
51:00
Chrást v těžké práci obstál.
50:37
Ajajajajaj. Bouška nabil Černochovi, ten ale ve vyložené šanci netrefuje o slona.
50:00
Rigerovo solíčko pocem kamdeš bohužel bez gólového lesku.
48:45
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Holeš, asistoval Pavel Bezděčík (2:3).
48:45
Gól na Chicago Blackhawks. Odraz od zadního mantinelu a Holeš bekendem do brány.
48:10
Vrtěl nechal tvrdým soubojem vzpomenout na Ramba.
46:37
Domácí jdou do šesti.
45:46
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Tomáš Foret (2:2).
45:46
Házyho klasika výběhem do středu, která konečně končí gólem.
45:27
Černoch obešel dva soky, jenže jeho střela bekendem vedle o dva roky.
40:00
Speciálně pro naše chlapce hrajem "Žííííít jako kaskadééééér!!!"
40:00
39:55
Černochova šance na srovnání stavu. Golman hostí se ale dneska holt dobře vyspal.
39:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Foret, asistoval Michal Házy (1:2).
39:03
Konečně!!!
38:10
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za držení.
36:30
Venca v ráži.
35:50
Bílek se prohnal kolem obránce tak rychle, že ho tlaková vlna povalila na zem. Nekecám.
35:32
Majk je pán.
34:57
Střed hřiště se teď proměnil ve výstavu až trapných nepřesností.
32:57
Tápání v koncovce pokračuje.
29:58
Domácí tlačí seč mohou, leč gólu se stále nedomohou.
28:10
Matloch si chytl Pollakov hokejku a bude pykat.
27:35
Přesilovka jak zkažený řízky.
26:57
Neskutečný, co domácí nedají.
25:35
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
25:35
"A jdeš!!!" Sudí nekompromisně.
24:49
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Martin Kutáček (0:2).
24:49
Tohle nešlo nedat.
24:10
Hosté dva na jedna, nebo 4/2 na 2/1. Bezděčík mimo.
23:29
Golman Torpeda zatím neuvěřitelnej.
22:52
Čáry máry já jsem Házy...jenže Videman to prováhal.
21:17
Házy zase kouzlil, ale prd z toho.
20:00
20:00
Střely v prví třetině: 4:9
20:00
První třetina vyrovnaná jak zápas MS řešení rubikovi kostky mezi mnou a Romanem Jandou...oba to vůbec neumíme takže vyrované hooodně.
20:00
Chelsea vede ve Watfordu 1:0. Paraz paraz paraz.
20:00
19:58
Chrást opět zachraňuje. Kluk šikovnej.
19:04
Černoch situaci 1 na 1 vyřešil parádně. Jenže minul.
18:38
Lahodnou žabičku Bouška nezachytil.
16:38
Foret se zjevil sám před zařízením hostů. Bekendem minul.
15:25
Černoch natáhl z dálky jak Pablo Nedvěd. Jen těch vlasů mu trochu schází.
12:45
Pokud budete chtít zachránit, volejte buď hasiče, nebo Majka Šmída.
11:55
Chrást zas v topu.
10:36
Bouška ze středu, ale gološ hostí má zatím slinu.