2:0
3:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí 8:2
7. Daniel Nicklas, 10. Jan Zavadil, 15. Jan Zavadil, 27. Michal Klápa, 30. Michal Klápa, 44. Michal Klápa, 54. Ondřej Vašíček, 58. Daniel Nicklas - 14. Václav Vavruška, 58. Dominik Beneš; rozhodčí: Jiří Jelínek - Tomáš Novák; vyloučení: 2:4; využití: 3:0; diváků: 556; zásahy brankářů: Václav Zavadil 29 - Marek Netopilík 10, Lukáš Topš 18; po třetinách: 3:1, 2:0, 3:1;
60:01
Komentář trenéra domácích Petra Pánka: Dnes od nás extrémně ospalý výkon bez pohybu, udělali jsme velké množství chyb, z toho je třeba se poučit, soupeř dnes hrál v pohybu a vytvářel si místy velký tlak, který ovšem nedokázal proměnit v gól. Nám pomohli naše stoprocentní přesilovky a úžasní fanoušci, kteří vytvořili báječnou kulisu tomuto zápasu. Děkuje všem, kteří se na této akci podíleli."
60:01
Komentář trenéra Ústí nad Labem Davida Derky: "Dnešní pochodový závod, který měl s florbalem společné skvělé fanoušky, kterým děkujeme. Soupeř byl šikovnější v zakončení, my jedeme dál. Víc než porážka nás mrzí dvě zranění."
60:00
58:42
Probíhají poslední dvě minuty zápasu
57:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Zavadil (8:2).
57:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Tomáš Sattler (7:2).
56:30
Domácí kontrolují míček a nechtějí zbytečně inkasovat
54:57
Domácí jsou kompletní
53:55
Strachotův pokus gólman vyrazil k Vašíčkovi, který prázdnou branku nemohl minout
53:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vašíček, asistoval Michal Strachota (7:1).
52:57
Vyloučen hráč Filip Chmelíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:59
Šnajdr trefil míček ze vzduchu, bohužel vysoko nad
51:00
Dnešní utkání sleduje fantastická návštěva, celkem 556 diváků. Děkujeme
50:32
Vyloučen hráč Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
50:32
Vyloučen hráč Tomáš Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
43:35
Domácí se dostali do přečíslení 2 na 1. Strachota našel Klápu a ten kompletuje hattrick
43:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (6:1).
29:29
Vyloučen hráč Ondřej Kawulok družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
28:12
Ústí teď chybí přesnost a díky tomu stále ztrácí tři góly
27:22
Rána Vavrušky branku minula
26:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Matěj Korbel (4:1).
14:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Jan Běloch (3:1).
14:23
Vyloučen hráč Aleš Poloprutský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
13:30
Vavruška projel domácím obranným pásmem a nakonec i prostřelil Zavadila
13:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška bez asistence (2:1).
13:01
Atmosféra v hale je opravdu výborná, plná hlavní tribuna žene domácí za dalším gólem
11:08
Vavruška byl úplně volný na pravém křídle, trefil pouze boční síťku
09:25
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Matěj Svatek (2:0).
06:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Michal Klápa (1:0).
06:32
Domácí přesilovku bleskově využívají, Klápa našel Nicklase a ten otevírá skóre
06:23
Vyloučen hráč Jan Peška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
04:53
Zavadil teď mířil spíše na světelnou obrazovku za hřištěm
03:27
Kužel zůstal volný na středu, míček mu však sjel, Z následné střely trefil Klápa jen hruď Netopilíka