2:4
4:3
- : -

Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Sokol Jaroměř 7:10
9. Vojtěch Výborný, 33. Adam Zbořil, 40. Lukáš Homola, 45. Jakub Nota, 48. Jakub Nota, 53. Václav Šimčík, 60. Adam Zbořil - 17. Tomáš Hejzlar, 18. Jakub Kopecký, 19. Petr Hašek, 23. Petr Hofman, 29. Vojtěch Výborný, 31. Jiří Hofman, 38. Dominik Emlar, 50. Tomáš Černý, 50. Vojtěch Výborný, 55. Petr Hofman; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 12, Pavel Kulla 0 - Šimon Špaček 13; po třetinách: 1:3, 2:4, 4:3;
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 7, Jaroměř 9.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Vlčka: Další zbytečně ztracené body. Potřebovali bychom psychiatra, protože není možné, abychom se po každém obdrženém gólu sesypali a nechali si zbytečně přidat dalších několik branek. Posledních 25 minut jsme byli jasně lepší, bohužel nedáváme šance. Dnes neměli den ani naši gólmani. Děkuji rozhodčím, soupeři a divákům.
60:00
Komentář vedoucího hostů Tomáše Křoviny: V dnešním zápase jsme opět ve třetí třetině neudrželi koncentraci a soupeře pustili do zápasu. Toto se nám vymstilo už v několika zápasech, ale dnes jsme zápas dovedli do vítězného konce. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům a pořadatelům za zápas a těšíme se na zápas u nás.
60:00
59:59
Gól už z toho nebyl.
59:36
Domácí přechází do přesilovky a jsou v 6.
59:28
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Adam Zbořil, asistoval Jakub Nota (7:10).
59:28
Zbořilovi se vůbec střelba v tomto zápase nedařila a teď se mu to podařilo zlomit.
59:07
Bohužel ztrácí míček.
59:00
Domácí to zkouší v 5.
58:39
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
58:39
Tak teď si zahrajeme 4 na 4. Domácím se podařilo chvíli držet míček a došli si až pro faul.
57:36
Vyloučen hráč Lukáš Homola družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost.
57:10
Domácí to zkusí v 6.
56:39
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
54:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (6:10).
52:30
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Václav Šimčík bez asistence (6:9).
52:30
Kdyby to tak Šimčík dělal od začátku zápasu, mohl mít hattrick, získám míček, naběhnu si a střílím. Žádné nesmyslné přihrávky.
49:43
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný, asistoval Jiří Hofman (5:9).
49:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Petr Hofman (5:8).
49:20
Stíhací jízdu domácích brzdí oslabení a v něm inkasovaný gól.
49:09
Vyloučen hráč Jakub Nota družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost.
47:06
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Jakub Nota, asistoval Lukáš Homola (5:7).
47:06
Homola zamíchal míčkem za brankou, posunul na volného Notu a ten nekompromisně prostřelil Špačka.
46:17
Kolajtovi to moc spoluhráči neusnadňují, se střelou po námazu Zbořila hostujícímu hráči si však poradil.
44:52
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Jakub Nota, asistoval Adam Zbořil (4:7).
44:09
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Jakub Kopecký.
44:09
A uvidíme nájezd pro hosty po faulu na unikajícího hráče.
43:57
Teď už domácí.
43:48
Tak zatím jsou u míčku hosté.
43:06
Vyloučen hráč Petr Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
43:06
Další přesilovka pro domácí, celkově teď herní projev vypadá trochu lépe, tak snad si to domácí udrží i v přesilovce.
40:00
40:00
Počet střel na branku v druhé třetině: Petrovice 7, Jaroměř 7.
40:00
Omlouváme se za technické problémy s videopřenosem, třetí třetinu už snad opět uvidíte.
40:00
39:43
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Lukáš Homola bez asistence (3:7).
39:43
Homola míček u mantinelu ztratil, ale ihned vybojoval, vytočil se a nekompromisně zakončil do růžku branky.
37:50
Opět série střel domácích, ale brankář hostů má dneska formu.
37:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Jakub Kopecký (2:7).
36:48
Několik střel domácích v ryclhém sledu, ale Špaček vše chytá.
35:12
Pěkná kombinace Chvastka s Flašarem, který střílel, bohužel nad.
34:27
Námaz pro domácí na malém brankovišti, Nota ani Zbořil však nedokázali nabídnutou šanci využít.
32:07
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Adam Zbořil, asistoval Lukáš Homola (2:6).
32:07
Přitom je to tak jednoduché, stačí si dvakrát třikrát nahrát a vystřelit místo vymýšlení nesmyslných přihrávek až na brankovou čáru.
31:09
Konečně kloudná střela v této třetině z hole domácího kráče. Špačka protáhl Gábzdyl.
30:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman, asistoval Vojtěch Výborný (1:6).
30:06
První zákrok si po střídání brankářů připisuje domácí Kulla.
28:31
Výborný z rozehrávky volného úderu překonal Kolajtu, který sice míček vyrzail ramenem, ale jen ze nad sebe a míček mu zapadl do brány.
28:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný bez asistence (1:5).
28:17
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Kulla družstva Z.F.K. AQM Petrovice
24:42
Pěkně rozehraný volný úder domácích, Flašar našel nabíhajícího Heisera, který však ryclhou střleou nedokázal Špačka překonat.
22:08
22:08
Půl minuty před koncem přesilovky se prosazuje Hofman pozemní střelou od mantinelu.
21:45
Kolajta vyráží prudkou střelu Výborného od poloviny.
20:40
A svou přesilovku mají i hosté.
20:38
Vyloučen hráč Lukáš Homola družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 6, Jaroměř 6.
20:00
18:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jakub Kubina (1:3).
18:12
Propadnutí domácích, Kubina nahodil na nabíhajícího Haška a ten z voleje prostřelil Kolajtu.
17:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (1:2).
17:03
Hosty ubráněná přesilovka nakopla a domácí jsou teď v obranné fázi dost zmatení a inkasují v rychlém sledu hned dva kousky.
16:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Petr Hašek (1:1).
16:26
Pěkný standartka pro domácí, ale ani na několik dorážek se jim Špačka a domácí obránce prostřelit nepodařilo.
14:23
Hosté hrají v plném počtu. Více střel během přesilovky pomalu nasbírali oslabení hosté, než domácí.
13:09
Nota měl před okamžikem skvělou příležitost skórovat, ale se střelou vteřinku zaváhal a Špaček se stihnul přesunout.
12:29
Domácí hrají další přesilovku, snad teď aspoň vystřelí.
12:23
Vyloučen hráč Petr Kotlář družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
11:10
Hofman dorážel z backhendu, naštěstí vedle.
08:02
Vlastní branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný (1:0).
08:02
Střelu Šimčíka z poměrně velké vzdálenosti si do vlastní branky sráží Výborný.
07:23
Zaváhání domácích při rozehrávce, hostující hráč trefuje z přečíslení 2 na 1 tyčku.
06:31
Daubnerova střela zdálky byla také zblokována.
06:11
Zblokovaná střela Zbořila.
04:29
Hosté hrají v plném počtu. Domácí prakticky během přesilovky ani nevystřelili.
03:39
Teď už opět u míčku domácí.
03:21
Domácí ztratili míček, hosté dokonce vystřelili.
02:29
02:00
Sihnalizováno vyloučení hostů, domácí jsou tak v 6.
01:34
Podobná situace i na druhé straně, i když tady to byla od Zbořila spíše přihrávka než střela.
00:30
První práce pro Kolajtu, na rozehřátí snadná střela po zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Šimon Špaček; hráči v poli: Patrik Horčička, Jan Hrobský, Petr Hašek, Tomáš Hejzlar, Tomáš Černý
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Lukáš Homola, Adam Zbořil, Jan Daubner, Petr Skácel, Jakub Nota