3:1
2:6
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - HEROS Florbal Chomutov 6:8
6. Tomáš Kucharič, 22. Lukáš Matoušek, 24. Daniel Krejčíř, 28. Filip Daberger, 46. Tomáš Kucharič, 54. Martin Ďuriška - 5. Jakub Holovej, 31. Ondřej Halej, 41. Tadeáš Melíšek, 41. Tomáš Novotný, 48. Tadeáš Melíšek, 53. Tomáš Novotný, 60. Tadeáš Melíšek, 60. Jiří Šafařovský; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:5 + Martin Hýsek (CHM) OS; využití: 0:0; diváků: 187; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 34 - Jan Vlček 32; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:6;
60:00
59:59
střely v 3.třetině- Znojmo:12 Chomutov:18
59:59
Komentář trenéra hostů Martina Bociana: Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme se dlouho trápili střelecky. Ve třetí třetině jsme se proto chtěli víc tlačit do střelby a zjednodušit hru na útočné polovině, což nám nakonec pomohlo k vítězství. Tří bodů si ceníme. Díky soupeři za kvalitní utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Libora Šťasty: ,,Dneska rozhodla větší chuť po vítězsví, kde soupeř ve 3.třetině zrychlil hru, hodně střílel a to rozhodlo. Do příště se musíme z toho poučit a být víc hladový po vítězství. Gratuluji soupeři k výhře."
59:49
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Jiří Šafařovský, asistoval Ondřej Halej (6:8).
59:26
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Petr Linc (6:7).
54:11
Vyloučen hráč Lukáš Matoušek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
53:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Ďuriška, asistoval Filip Daberger (6:6).
53:54
Důležitou branku vsřelil Martin ĎURIŠKA, stav utkání 6:6.
53:34
Dořák po dalším pochybném zákroku na zemi.
52:52
Šafařovský trefuje Bauera do hrudi.
52:25
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný bez asistence (5:6).
47:04
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Jakub Štěrba (5:5).
47:04
Rychlá odpověď hostů, skóre opět srovnané.
45:46
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič bez asistence (5:4).
45:46
Znojmo se probralo z výpadku na začáku třetiny a po proměněné šanci Tomáše KUCHARIČE je domácí tým opět ve vedení.
44:32
Krejčířova tyčka prozvonila celou halu.
44:04
Matoušek se dobře vrátil do obrany a zabránil nebezpečné sřele soupeřů.
43:12
Další zákrok Bauera!
42:53
42:14
Bauer výborně podržel domácí tým.
40:40
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Jiří Šafařovský (4:4).
40:40
Během první minuty poslední řetiny je po střelách Melíška a Novoného srovnáno, stav skóre 4:4.
40:15
40:00
40:00
39:59
sřely v 2.třetině- Znojmo:18 Chomutov:12
39:25
Faul na středu hřiště, míček pro domácí.
37:05
Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil Tomáš Kucharič.
37:05
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
37:05
Vyloučen hráč Vojtěch Bernas družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
37:05
Vyloučen asistent trenéra Martin Hýsek družstva HEROS Florbal Chomutov - osobní trest.
36:04
35:52
Hosté si vytváří několik šancí za sebou.
30:45
Vyloučen hráč Petr Čihal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:17
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej bez asistence (4:2).
29:59
Ďuriška trefuje brankáře do nohou.
28:23
Střela domácích leí vysoko nad bránu.
27:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Filip Daberger, asistoval David Dvořák (4:1).
27:54
Čtvrou branku domácích přidává Filip DABERGER a Znojmo vede už o 3 branky.
23:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniel Krejčíř, asistoval Tomáš Kucharič (3:1).
23:24
Další branku pro domácí střelou do růžku přidává Daniel KREJČÍŘ, akuální skóre 3:1 pro Znojmo.
23:03
Krejčíř míjí boční tyčku.
22:36
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:48
Domácí opět v šanci.
21:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Matoušek, asistoval Daniel Krejčíř (2:1).
21:24
Hned ze začátku třetiny se prosazuje Lukáš MATOUŠEK a navyšuje na 2:1 pro domácí.
14:48
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
14:48
Začíná dvouminuová výhoda pro domácí.
14:13
Novák promáchnul míček na střeu hřiště.
12:31
Standartka hostů končí sřelou vysoko nad bránu.