1:4
1:1
- : -

Florbal Exelsior Havířov - Kanonýři Kladno 3:5
1. Daniel Tychtl, 34. Matěj Černý, 42. Adam Feber - 29. Vojtěch Novák, 32. Marek Pixa, 33. Vojtěch Pfaur, 37. Matěj Stůj, 45. Dušan Přívara; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 121; zásahy brankářů: Denis Jasiok 15 - Oskar Blaha 20; po třetinách: 1:0, 1:4, 1:1;
60:00
komentář trenéra domácích H. Pláška: Dnes jsme hráli konečně to, co jsme si řekli v šatně. Z naší strany po taktické stránce připravené a povedené utkání. Dnes nás dva smolné góly stály body. Na to jak je naše mužstvo mladé, tak je všechny musíme pochválit za nasazení a bojovnost. Každé utkání by mohlo z naší strany vypadat takto. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:00
komentář trenéra hostí J. Pazdery: Důležitá výhra po hodně upracovaném výkonu. Dneska jsme neměli kvalitu ve hře s míčkem na útočné polovině. Chyběla nám i větší herní odvaha. Zároveň jsme měli velké výpadky v obraně, kdy jsme odkryli střed hřiště což soupeř dokázal snad téměř pokaždé potrestat. Pozitivní jsou tři body a zkušeně pohlídaný závěr utkání.
60:00
Střely na bránu: D-7, H-6.
60:00
58:51
Timeout Florbal Exelsior Havířov
58:51
Vyloučen hráč David Sachr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
58:51
Vyloučen hráč Daniel Tychtl družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
58:39
Domácí jsou v plném počtu, na vyrovnání však již zbývá příliš málo času.
57:21
Domácí na míčku i v oslabení, to je však v jejich situaci málo.
56:32
Vyloučen hráč Richard Kraus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
56:32
Z reproduktorů se nám ozývá hláška "Je to rebel" což značí, že domácí Kraus usedá na trestnou lavici.
56:17
Matloch byl sám před brankou, míček mu však nepříjemně skočil.
55:27
Jasiok pozorný i proti příležitosti Skuhrovce.
54:39
Fantasticky Jasiok zasahuje proti Přívarovi.
53:57
Klimeš skvěle našel Krause, tomu však střela nesedla dle jeho představ.
51:15
Čas na vyrovnání se pomalu, ale jistě krátí.
50:28
Feberova další střela zprava, Blaha si míček tentokrát našel.
48:02
Halfvolej z hole Louvara končí vysoko nad.
47:18
Kanonýři nemusí nikam spěchat a trpělivě rozehrávají další akci.
46:14
Klimešův pokus nenadělal Blahovi větší problémy.
44:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Ľuboš Šefčík (3:5).
44:37
Přívara neskutečnou střelou vrací Kladnu dvougólový náskok.
44:13
Kladno se snaží situaci uklidnit pozvolnou rozehrávkou.
43:11
Domácí zvyšují aktivitu, další nebezpečná střely z hole Černého a Tychtla.
41:49
Vilím jen těsně míjí branku!
41:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Erik Šochman (3:4).
41:02
Feber unikl po pravé straně a našel skulinku u přední tyče, 3:4!
36:55
Vyloučen hráč David Chládek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
36:55
Chládek musel zatáhnout za ruční brzdu a svou přesilovku nám teď ukáží i Kanonýři.
36:13
Timeout Kanonýři Kladno
36:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Stůj, asistoval Joel Ahlin (2:4).
36:13
S brankami se nám teď roztrhl pytel a hosté zásluhou Pixy opět odskakují na rozdíl dvou branek.
35:47
Jasiok teď skvěle vychytal Jandu.
33:38
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Daniel Tychtl (2:3).
33:38
Černý rychle využívá přesilovku a vrací domácí zpět do utkání.
33:25
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
32:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval Tomáš Svačinka (1:3).
32:45
Další závar před bránou domácích, Jasiok nejdříve skvěle zasáhl proti střele Anderssona, na dorážku z hole Pfauera byl již krátký.
31:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Pixa, asistoval Filip Ullmann (1:2).
31:54
Ukázkovou sehrávku Kanonýrů zakončuje Pixa a hosté odskakují do vedení.
30:59
Omluvte prosím menší technické potíže videopřenosu, na odstranění problému se intenzivně pracuje.
30:15
Fotbalové skóre trvá i v polovině utkání.
29:15
Domácí mají výhodu zajímavé standartní situace, s kterou však nenaložili přesně.
28:39
Pixa v další slibné příležitosti netrefuje branku.
28:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Joel Ahlin (1:1).
28:10
Další povedená kombinace hostí již končí v síti domácích.
26:11
Kanonýři přidávají na aktivitě a působí domácí obraně čím dál tím větší problémy.
25:20
Matloch dokázal ukočírovat neposedný míček, v pokračující akci se dostal do slibné příležitosti Kloza.
23:45
Stůj si skvěle poradil s vysunutým forčekingem domácích.
21:04
Kutáček v obrovské příležitosti, Bláha však střelu skvěle vytahuje nad horní tyč.
20:00
20:00
Střely na bránu po první třetině: D-10, H-7
20:00
19:57
V. samém závěru první části ještě zahrozili Feber s Krausem, hostující Bláha si však s oba pokusy poradil.
19:01
Běží poslední minuta první třetiny.
16:46
Ahlin teď vyslal dva pohotové projektyle, Jasiok drží hubené vedení domácích.
15:41
Jasiok chytá backhandový pokus Svačinka.
14:38
Torpedo mělo výhodu standartky, vysoký míček si však bez problémů stahuje Bláha.
13:42
Klimeš s Černým teď zatopili hostující obraně, která jen se štěstím dokázala odolat.
12:27
Filipovi střela končí v náručí hostující Blahy.
10:21
Tychtlova jedovka proletěla kolem pravé tyčky.
09:40
Kanonýři teď poprvé vykombinovali domácí obranu, v rozhodující chvíli však netrefují míček.
09:11
Příliš pohledný florbal zatím nesledujeme, hra je plná nepřesností.
07:55
Pixa se doslova probil až před branku, zakončit však nedokázal.
06:35
Domácí je obrana zatím velmi pozorná a nepouští kladenské do žádných příležitostí.
04:12
Blaha pozorný proti pokusu Klimeše, střelu Černého již zablokovala kladenská obrana.
02:22
Torpedo na míčku, oba týmy střídají.
00:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Jakub Holeš (1:0).
00:42
Rychlý protiútok domácích, Holeš našel před brankou zcela nekrytého Tychtla, který otevírá skóre dnešního utkání.
00:05
Úvodní buly pro Kladno, které rozehrává první útočnou akci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Oskar Blaha; hráči v poli: Matěj Stůj, Ľuboš Šefčík, Filip Ullmann, Marek Pixa, Jan Louvar
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Ondřej Drong, Martin Kutáček, Daniel Filip, Adam Klimeš, Matěj Černý