4:1
2:3
- : -

TJ Slovan Havířov - HEROS Florbal Chomutov 8:6
6. Vojtěch Vavrečka, 9. Petr Řezáč, 25. Václav Jurdzin, 26. Daniel Lademberger, 33. Kryštof Malina, 35. Marek Vylegala, 56. Michal Kozelský, 60. Radim Ivan - 7. Ondřej Šarša, 11. Tomáš Novotný, 31. Ondřej Šarša, 46. Tomáš Novotný, 50. Petr Linc, 58. Jiří Šafařovský; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 23 - Karel Šantora 28; po třetinách: 2:2, 4:1, 2:3;
60:00
Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Chomutov. 12:10
60:00
Komentář trenéra domácích Václava Komačky: Dnes som cítil už od rozcvičky dobrú atmosféru v tíme, ktorú sme si preniesli aj do zápasu. Rozhodujůca bola druhá tretina, kde sme Chomutovu odskočili a konečne zvládli koniec zápasu. Ďakujem chlapcom za výkon a divákom za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Bociana: Zápas jsme prohráli ve druhé třetině, kdy jsme domácím trestuhodně nechali mnoho prostoru pro jejich hru. V závěru už jsme neměli dost sil na obrat. Díky soupeři za utkání.
60:00
59:31
Slovan dostal v závěru utkání odpočinek v podobě přesilové hry.
59:30
Vyloučen hráč Zbyněk Hlaváček družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:03
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Radim Ivan, asistoval Václav Jurdzin (8:6).
57:58
Hra bez brankáře se Chomutovu vyplatila.
57:57
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Jiří Šafařovský, asistoval Jakub Štěrba (7:6).
56:50
Chomutov zkouší hru bez brankáře.
55:50
Mrózek nedal Štěrbovi jedinou šanci, aby vystřelil.
55:04
Kozelský si počkal na správnou příležitost a přehodil Šantoru.
55:03
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Vojtěch Vavrečka (7:5).
54:06
Vavrečka měl sám míček před Šantorou, ale rozhodčí zapískl kontakt mezi hráči na středu.
52:02
Kučera neměl dostatečnou vzdálenost při výhozu Gurkovského. Slovan má rozehrávku.
51:06
Vavrečka bohužel neproměnil svou druhou šanci z nájezdu.
51:05
Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil Vojtěch Vavrečka.
49:39
Linc snižuje náskok domácích.
49:38
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Tadeáš Melíšek (6:5).
49:08
Děček zamezil střele Haleje.
47:06
Zmatky před Šantorovou brankou. Míček se párkrát ocitl nebezpečně v blízkosti Šantory.
45:50
Řezáč trefuje tvrdě pravou tyč. Míček se bohužel odrazil špatným směrem.
45:19
Rychle proměněná přesilová hra.
45:18
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Petr Linc (6:4).
45:03
Vyloučen hráč Vojtěch Vavrečka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
44:45
Hra zastavena. Na zemi leží Štěrba.
43:40
Šance na obou stranách. Tempo se zvyšuje.
38:19
Řezáč na Vavrečku, který se snažil lehce přehodit Šantoru. Bohužel neúspěšně.
37:00
Gurkovský vyráží nohou střelu Kučery.
36:13
Opět několik rychlých, tvrdých střel na Šantoru. Tentokrát bez inkasování.
34:18
Vylegala vystřelil krásně nad nohu. Šantora byl krátký na tento míček.
34:17
Timeout HEROS Florbal Chomutov
34:17
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Marek Vylegala, asistoval František Kyc (6:3).
33:30
Halej přelstil Gurkovského, kdy mu těsně před rukama vzal míček. Při kličce však nedokázal trefit branku.
32:49
Malina našel míček mezi obránci Chomutova a navyšuje.
32:48
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Malina bez asistence (5:3).
32:44
Mrózek přehozen na Chomutovskou střídačku.
32:00
Melíšek řve přes celou halu, aby nabudil své spoluhráče.
30:18
Náhodně tečovaný míček nešťastně přeskočil Gurkovského nohu a končí v brance.
30:17
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Petr Linc (4:3).
29:08
Hráči slovanu se za každý vybojovaný faul či dobrou akci chválí jásáním na střídačce.
28:12
Kozelský těsně míjí levý horní růžek
27:30
Zmatené situace na domácí polovině. Dlouhou dobu trvalo než hráči Slovanu přenesli míček přes polovinu.
25:41
Lademberger dostává domácí do dvoubrankového vedení.
25:40
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Daniel Lademberger, asistoval Patrik David (4:2).
25:00
Jurdzin rozděluje skóre.
24:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Jurdzin, asistoval Kryštof Malina (3:2).
24:30
Míček má jednou Slovan, jednou Chomutov, člověk to nedokáže ani sledovat.
24:18
Chomutov si musel říct pár slov. Uvidíme jak se to projeví na hře.
15:00
Děček na Herblicha, který netrefuje odkrytou branku.
14:05
Kozelský vypálil z červené. O dorážku se pokusil Vavrečka, bohužel bez výsledku.
12:16
Novotný se opět pokusil překvapit Gurkovského, tentokrát neúspěšně.
10:12
Mírné zaváhání Gurkovského. Míček letící po zemi se mu prosmeknul a končí za brankovou čarou.
10:11
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Jiří Šafařovský (2:2).
08:28
Řezáč si projel polovinu hřiště, a zavěsil mezi hlavu a rameno,
08:27
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Řezáč, asistoval Dominik Špaček (2:1).
06:40
Rychlá odpověď na inkasovanou branku. Skóre srovnává Šarša.
06:39
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Jakub Štěrba (1:1).
05:46
Gurkovský neskutečně zachycuje smršť střel.
05:08
Vavrečka se nemýlil a otevírá stav dnešního utkání.
05:07
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Vavrečka z trestného střílení (1:0).
03:40
Řezáč před branku na Vavrečku, který netrefil míček ideálně.
03:17
David jeden na jednoho, Jeho míček zachycuje až Šantora.
02:40
Kyc na Vylegalu, který bohužel trefuje bránícího hráče.
01:10
Těžký míček pro Špačka. Míček letí vysokým obloukem za mantinel.
00:01
Buly pro Chomutov
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů HEROS Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Jakub Štěrba, Petr Linc, Tadeáš Melíšek
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Jakub Mrózek, Dominik Špaček, Michal Kozelský, Petr Řezáč, Vojtěch Vavrečka