1:6
4:4
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FBC Štíři Č. Budějovice 8:13
15. Patrik Chládek, 16. Jiří Lebeda, 16. Adam Kulík, 33. Martin Fenik, 45. Michal Pražák, 48. Patrik Chládek, 49. Adam Kulík, 53. Michal Pražák - 2. Jan Králík, 4. Tomáš Hanák, 8. Tomáš Hanák, 24. Dominik Vlček, 26. Daniel Drobiš, 28. Michael Kudláček, 32. Tomáš Hanák, 34. Tomáš Brožek, 38. Dominik Vlček, 47. Jan Králík, 51. Jan Procházka, 58. Tomáš Hanák, 60. David Chvosta; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Martin Petr 11, Martin Spišák 11 - Josef Macek 26; po třetinách: 3:3, 1:6, 4:4;
60:00
Střely po třetí třetině domácí 13 hosté 10
60:00
Komentář hostujícího trenéra: Zápas, ve kterém se nebránilo, jsme rozhodli produktivitou ve druhé třetině. V poslední části zápasu jsme ze zápasu udělali trochu drama, ale nakonec jsme i dalším vstřeleným golům dovedli zápas do vítezného konce.
60:00
Komentář domácího trenéra Adama Havránka: Nechápu, že nám v takovém zápase nestačí dostat jednu facku. Dorovnáme zápas po strašným začátku a i přesto totálně vypustíme druhou třetinu. Ve třetí už se pak těžko dohání pětibrankové manko. Snad nám pomůže i takhle špatný zápas. Díky soupeři rozhodčím a fanouškům.
60:00
59:59
Konec třetí třetiny.
59:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Chvosta bez asistence (8:13).
57:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák bez asistence (8:12).
56:19
Domácí zkusí hru v šesti.
55:29
Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
52:24
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Pražák, asistoval David Jirásek (8:11).
52:24
Po krásné střele do horního růžku tady máme další gol domácích na 8 : 11
50:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Daniel Drobiš (7:11).
48:57
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kulík, asistoval Jan Kerzel (7:10).
48:57
Po volném úderu domácích. Domácí snižují stav utkání na 7 : 10
47:03
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Chládek, asistoval Vojtěch Plaček (6:10).
47:03
Po střele na bližší tyč tady máme gol domácích na 6 : 10
46:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík bez asistence (5:10).
46:30
Po chybě domácího hráče tady máme gol hostů na 5 : 10
45:40
Domácí aktivně napadají.
44:22
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Pražák, asistoval Ondřej Schuller (5:9).
44:22
A máme tady gol domácích na 5 : 9
44:00
Domácí se snaží dorovnat stav utkání ale moc se jim to nedaří.
39:25
Vyloučen hráč Josef Tůma družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Vlček, asistoval Tomáš Brožek (4:9).
37:38
Máme tady další gol hostů z dorážky. Stav utkání 4 : 9
33:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brožek, asistoval David Chvosta (4:8).
33:55
Po krásné střele od půlky hosté navyšují vedení na 4 : 8
32:11
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Fenik z trestného střílení (4:7).
32:11
Domácí proměnují trestné střílení a snižují stav utkání na 4 : 7
31:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Daniel Drobiš (3:7).
31:27
Máme tady další gol hostů z dorážky. Stav utkání 3 : 7
27:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michael Kudláček, asistoval Tomáš Hanák (3:6).
27:51
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Spišák družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
27:51
Hosté navyšují své vedení na 3 : 6
27:51
Zároven domácí střídají golmana.
25:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Tomáš Hanák (3:5).
25:22
Po mířené střele hostů tady máme další gol. Stav utkání 3 : 5
23:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Vlček, asistoval David Chvosta (3:4).
15:37
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kulík, asistoval Filip Řehulka (3:3).
15:37
A máme tady dva rychlé goly domácích tudíž je stav utkání 3 : 3
15:24
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Ivan Pergler (2:3).
14:37
14:37
Po promarněné šanci se domácí oklepaly a dávají gol na 1 : 3
08:57
Hostující golman předvedl nádherný zákrok.
07:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Jan Procházka (0:3).
01:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Tomáš Hanák (0:1).
01:29
Po proměněné přesilové hře hosté vedou 0 : 1
01:19
Vyloučen hráč Martin Fenik družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hra rukou.
00:01
Byla zahájena první třetina.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Ondřej Havelka, Václav Staněk, Michal Matějček, Jan Králík
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Martin Petr; hráči v poli: Josef Tůma, David Jirásek, Michal Pražák, Vojtěch Plaček, Patrik Chládek