2:2
2:2
1:0

FBK Spartak Hluk - Spartak Pelhřimov 6:5p
20. Vojtěch Duda, 27. Pavel Krchňáček, 36. Pavel Krchňáček, 44. Tomáš Olbert, 58. Pavel Krchňáček, 61. Tomáš Janča - 19. Tomáš Kocián, 32. Ladislav Běhounek, 38. Václav Fučík, 51. Václav Fučík, 59. Marek Švrkala; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 28 - Zdeněk Tvrdý 32; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:2, 1:0;
60:27
60:27
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Pavel Krchňáček (6:5).
60:27
Komentář trenéra domácích: O vítězství za 3 body nás připravila florbalová pravidla. Zase jsme neproměnili spoustu šancí, ale výkon už byl o něco lepší. Děkujeme soupeři za utkání.
60:27
Komentář trenéra hostů: Pozitivní na dnešním utkání bylo, že jsme získali první bod z venkovního hřiště. Jinak je to stále ta samá písnička. Velké množství chyb a neproměněných brankových příležitostí. Děkujeme divákům a soupeři za zápas.
60:00
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Hluk 12 Pelhřimov 11
59:59
Tak tady máme opět prodloužení. V Hlucké hale už se to stalo trochu zvykem.
58:54
Švrkala zakončuje do prázdné.
58:42
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Marek Švrkala, asistoval Ladislav Běhounek (5:5).
58:14
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil Martin Krchňáček.
58:14
Márty jede nájezd! Nedal, smůla pokračuje.
58:06
Hosté v 6
57:52
Timeout Spartak Pelhřimov
57:07
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Jiří Petlan (5:4).
57:07
Pavel Krchňáček dovršuje hattrick!
56:22
Vyloučen hráč Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za vysoká hokejka.
56:15
Zrzavý nejspíš pro dnešek dohrál, s bolestivou grimasou opouští hřiště ... asi koleno.
54:20
Šíma Krchňáček (chápej syn Mártyho) se lepí stále častěji na zábradlí hlucké palubovky. Asi ho svrbí ruky a chce to jít rozhodnout sám.
52:44
Cíleček teď předběhl hostujícího hráče a vytvořil šanci domácích. Bohužel nezakončenou gólem.
51:51
Duda dneska na účtu 2 břevna.
50:59
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Lukáš Zrzavý (4:4).
50:59
Fučík hezkou střelou do horní části branky srovnává na 4:4.
48:07
Olbert z otočky. Těsně minul.
46:55
Peťa Bača se přemístil ze svého čestného místa blíže ke střídačce Hluku. Má snad pro ně radu jak utkání dovézt do vítězného konce?
45:03
Nyní se na hru přišel podívat i správce haly. Po očku nakukuje na tabuli se skórem a tuší z toho nějaké drama. zase?
43:16
Olbert teď po zemi zasouvá míček lehce pod gólmana Pelhřimova.
43:05
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Vojtěch Duda (4:3).
42:41
Tak to nechápu teď úplně neuvěřitelně chytl gólman hostů Tvrdý jasný gól Mártymu.
40:05
Dnešní utkání sleduje 62 diváků, děkujeme.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Hluk 11 Pelhřimov 13
37:35
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Petr Poduška (3:3).
37:35
Přesilovka hostů 5 na 3 byla úspěšná a po kombinaci Podušky a Fučíka hosté vyrovnávají na 3:3.
36:59
Vyloučen hráč Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za držení.
36:24
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování hokejky.
35:50
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Martin Krchňáček (3:2).
35:50
Bráchové Krchňové mají dneska velmi podařené kombinace a teď výstavní akcí navyšují vedení Hluku na 3:2.
35:22
Krásné křižné přihrávky teď předvádí hráči Spartaku Pelhřimov, které lahodí oku především fanouškovi z Pelhřimova, který přijel podpořit a vyfandit svůj tým.
33:13
Hráči hostů jsou teď jak polétí živou vodou a nyní na hřišti dominují.
31:14
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Václav Fučík (2:2).
31:14
No tak teď jsem to zase neviděla, Pelhřimov střílí zatím takové tajné góly. Slibuju příště se budu dívat.
30:59
Chudák pán sedící za brankou okusil jak by asi mohla bolet střela od Janči.
30:02
Klasicky spadl hráč, spadnou mantinely.
29:35
Fantasticky teď Kolis vytahuje míček před svou branku.
26:36
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Tomáš Janča (2:1).
26:36
No tak teď hodně dobrá akce! Bráchové Krchňáčci si to ťukali před brankou a připojil se k nim i Janys, který finální přihrávkou pro Pavla Krchňáčka připravil druhý gól Hluku, Pól to pak dával úplně do prázdné.
23:55
Hosté přesilovku nevyužívají naopak šanci měli hráči Hluku, kdy vytrestaný Štěrba se vrátil rychle do hry a přihrával Pólovi před branku, kdy byl sám. Bohužel gólman hostů byl pozorný.
22:23
Také hosté mají možnost vyzkoušet si svoji přesilovkovou hru.
21:49
Vyloučen hráč Adam Štěrba družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Hluk 15 Pelhřimov 9
19:37
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda bez asistence (1:1).
19:37
Míček se hostům nečekaně zasekl v obraném pásmu a Duda toho využívá a vyrovnává střelou téměř od půlky.
18:54
Teď úplně nevím jak se to stalo, ale Pelhřimov přečíslil hráče Hluku a vstřílí první branku utkání.
18:31
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Jan Knězů (0:1).
17:34
Jeden hráč z Pelhřimova se teď ocitl úplně sám po krásné kombinaci hostů před Kolečkářem ten ale nekompromisně chytá.
15:51
Vlach hraje v útočném pásmu s velkým přehledem a vytváří šance hostům.
14:45
Janča šel teď úplně sám na brankáře Tvrdého ten ale chytá!
13:44
Ze hry mají zatím víc hráči Hluku. Snad se dočkáme i nějakého toho listopadového gólu.
09:05
Vyloučen hráč Lukáš Zrzavý družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
08:26
Vyloučen hráč Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:29
Janys teď šikovně prokličkoval celé hřiště a na konci hledal svého spoluhráče před brankou, ale nikdo tam bohužel nebyl.
06:30
Márty Krchňáček teď těsně minul horní levé víko branky.
05:23
Obrana Hluku zatím velmi pozorně likviduje šance hostů.
04:24
První velkou šanci odvrátil Holý, který vyváží míček od branky, která zůstala náhle bez brankáře Kolečkáře.
03:38
Zatím klasická oťukávačka.
02:03
Také hosté testují na začátku utkání obranu domácích a kombinují v útočném pásmu.
00:27
První útočná šance domácích, kdy po střele Krchňáčka zasahuje gólman Pelhřimova na břevnu své branky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Zdeněk Tvrdý; hráči v poli: Lukáš Zrzavý, Marek Ješátko, Petr Poduška, Ladislav Běhounek, Václav Fučík
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Jan Holý, Jiří Petlan, Adam Štěrba, Tomáš Olbert, Tomáš Janča