1:2
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FAT PIPE Traverza Mukařov 3:6
17. Václav Zábran, 40. Jiří Winter, 52. Josef Tomášek - 1. Robert Štipka, 7. Adam Vejrych, 30. Adam Vejrych, 39. Radim Fořt, 45. Marek Chlumský, 60. Šimon Otto; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Martin Bezděk 12 - Josef Bína 28; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Chlumského: Dnes diváci mohli vidět utkání s mnoha šancemi na obou stranách, kdy jen díky zázračným zákrokům Josefa Bíny jsme obdrželi pouze tři góly. Těšíme se že náhradník Vejrych bude střílet góĺy i v následujících zápasech. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích V. Michálka: Dnešní zápas jsme si prohráli svojí laxností, bohužel nám nefungovala ani rozehrávka a nedodržovali jsme si pokyny ze šatny. Na druhou stranu, soupeř ukázal svoje zkušenosti a velmi dobrého brankáře. My se můžeme jedině poučit a pracovat lépe v tréninku. Děkuji našim skvělým divákům a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:43
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto bez asistence (3:6).
59:40
Čas se krátí hráči Plzně chybují a Mukařov dává branku jistoty.
56:39
Domácí trenér si vybírá oddechový čas a s největší pravděpodobností tak uvidíme hru bez brankáře.
55:49
Nepřesná střela hostujících znamená rozehrávku Plzně a šanci na vstřelení kontaktní branky
51:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Josef Tomášek, asistoval Václav Zábran (3:5).
51:58
A přeci se domácí dočkali. Tomášek vyslal nechytatelnou střelu a Plzeň snižuje na rozdíl dvou branek.
51:30
Domácí se nemohou dostat k ohrožení branky hostů a postupem času začínají být více nervozní
50:29
Zábran přestřeluje a domácí se musí znovu dostat k míčku.
50:12
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
50:12
Další vyloučení hostů a domácí dostávají šanci něco udělat s výsledkem.
44:57
Domácí tým žene do útoku krásných 88 diváků. Snad jim podpora fanoušků pomůže a podaří se jim pro ně vybojovat cenné body
44:19
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Marek Chlumský, asistoval Tomáš Sláma (2:5).
44:19
Protiútok Mukařova znamená další gól v síti domácích a s hráči Plzně to už vypadá zle.
39:43
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Winter, asistoval Filip Nový (2:4).
38:53
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Jan Řeřicha (1:4).
38:53
Z ničeho se objevil před brankou Bezděka Fořt a zasadil tak další ránu domácím.
38:25
Hráči Mukařova dnes předvádějí výbornou obranu a domácím to dělá veliký problém.
37:45
Bezděk teď vyráží střelu a hosté se tak dostávají k rozehrávce z rohu
36:31
Malý se teď pokusil překvapit Bínu skrytou střelou, ta ale šla těsně vedle branky
33:07
krásný zákrok Bezděka a jeho dlouhý výhoz znamenal ohrožení branky hostů. Chyběla tomu jen přesnější muška
32:19
Pohotový zákrok teď předvedl Bína
32:11
Další útok Plzně končí vyražením míčku mimo hřiště
30:43
Plzni se teď nedaří najít recept na hostují obranu a každá jejich střela končí na obráncích Mukařova
30:00
Jen díky faulu hostujícího hráče se teď domácí ubránili.
29:09
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Adam Vejrych, asistoval Jan Fiala (1:3).
26:38
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
26:38
A další vyloučení na straně hostů. Plzeň si tak zahraje svou druhou přesilovou hru
25:54
Nahozený míček s přehledem chytá Bezděk
25:33
Domácí se teď tlačí do útoku, ale nedaří se jim přesněji zakončovat
23:53
Kuneš si teď prohodil hostující obránce, ale byl zahnán do rohu hřiště a tam skončila i jeho snaha o ohrožení branky hostů
19:28
Prázdnou bránu teď hostující hráč přestřelil snad o celé hřiště. Na druhé straně předvedl to samé domácí Vošta
19:00
Další zblokovaná střela hostů znamená rozehrávku z rohu
18:25
Nahozený míček proletěl brankovištěm domácích jako neřízená střela.
17:16
Další útok Plzně a tentokrát zvoní tyč za Bínou
16:39
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Vít Malý (1:2).
16:39
A přeci jen se povedlo. Domácí využívají přesilovou hru a mohou za to děkovat dvojici Zábran, Malý.
16:16
Další nepřesná přihrávka domácích a hosté se tak zatím úspěšně brání.
15:23
Kombinace Plzně končí na síťce hostující branky a hosté tak vyhazují.
15:07
Vyloučen hráč Robert Štipka družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
15:07
Podražení domácího hráče je trestáno vyloučením a uvidíme tak první přesilovku dnešního utkání.
14:40
Další útok Plzně a další nepřesná přihrávka. Dnes to hráčům od začátku utkání moc nejde
13:35
Hráči Plzně se nemohou dostat do tempa a hráči hostujícího celku je jednoznačně přehrávají
08:06
Opaření hráči Plzně teď čelí jednomu útoku za druhým. Další střela končí mimo branku Bezděka
07:20
Rychlí protiútok hráčů Mukařova končí nepřesnou střelou a rozehrávkou Plzně
06:02
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Adam Vejrych, asistoval Marek Deutsch (0:2).
06:02
Neaktivnost domácích hráčů znamená další branku v síti Bezděka. Nutno říct, že tato střela byla výstavní a její autor Adam Vejrych může být pyšný
05:22
Další střela domácího celku končí nad brankou Bíny
04:33
Krásná střela domácího hráče končí vedle branky Bíny
03:45
Plzeň se teď postupně snaží dostat do útočné třetiny, ale hostující celek zatím výtečně brání a vytlačuje domácí hráče.
02:50
Dlouhý výhoz Bezděka našel domácího hráč, ten ale nedokázal pod tlakem zakončit
02:20
Ani další pokus domácích nekončí úspěchem a opět hraje hostující tým.
01:25
Mukařov je od začátku utkání aktivnější a domácí celek se jen težko dostává k nějaké akci
00:16
Domácí usnuli hned na začátku utkání a rychle prohrávají.
00:15
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Robert Štipka, asistoval Marek Chlumský (0:1).
00:01
Úvodní buly vyhrává hostující celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Chlumský, Jan Pudich, Jan Řeřicha, Radim Fořt, Robert Štipka
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Adam Tlapák, Jan Šůs, Vojtěch Kuneš, Josef Tomášek, Matěj Vošta
00:00
Vítejte u dnešního utkání Národní ligy skupiny západ, kde se střetne domácí tým FbC Plzeň s týmem FAT PIPE Traverza Mukařov. Domácí tým se určitě bude chtít vrátit zpět na první místo a čeká nás tak určitě velice zajímavé utkání.