5:0
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - SK BIVOJ LITVÍNOV 11:4
7. Vojtěch Palatínus, 28. Emil Hejduk, 31. Tomáš Vitásek, 35. Richard Šelbický, 38. Antonín Palatínus, 40. Antonín Palatínus, 48. Štěpán Čuda, 49. Tomáš Vitásek, 57. Tomáš Vitásek, 59. Antonín Palatínus, 60. Štěpán Čuda - 2. Oldřich Jireček, 6. Michael Pitek, 11. Viktor Hocelík, 29. Ondřej Tichý; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Jan Král 12 - Jiří Vybíral 23; po třetinách: 1:3, 5:1, 5:0;
60:00
Komentář trenéra hostů: První polovina zápasu pro nás vyrovnaný soupeř a v druhé polovině zápasu jsme bohužel doplatili na chybějící pětku hráčů, kde se pak ukázala převaha soupeře a už jsme jejich tempu nebyli bohužel schopni čelit. Všem děkuji za hru.
60:00
Komentář trenéra domácích, Antonína Palatínuse: Špatná první třetina, kdy se soupeř zbytečně chytil. Od druhé třetiny jsme převzali hru plně do svých rukou a od půlky zápasu začali dávat i góly. Zasloužené vítězství, ale nemůžeme tomu dávat úplně váhu. Díky divákům za podporu a zdravím k onlinu věrný fanclub z Jičína!
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 10 SK Bivoj Litvínov - 7
59:14
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Čuda, asistoval Jan Hausmann (11:4).
58:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (10:4).
58:52
A. Palatínus uzavírá hattrick!
58:24
Vyloučen hráč Oldřich Jireček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
58:24
A máme tu ještě jednu přesilovou hru. Trošku zbytečný faul.
58:09
Zápas už se pouze dohrává, turnovští hrají na krásu.
56:25
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Antonín Palatínus (9:4).
56:25
Turnovští tak dlouho kombinovali, až se Fanta vrátil do hry a připsal si mínusový bod. Zároveň Vitásek kompletuje hattrick!
54:39
Turnov začíná s rozehrávkou od Krále.
54:19
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
54:19
Vyloučen hráč Zdeněk Fanta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
54:19
A byl to Fanta, jehož faul bude oceněn dvěma minutami.
53:36
Turnov v šesti. Je signalizováno vyloučení jednoho z litvínovských hráčů.
52:39
E. Hejduk blokuje střelu Tichého botou. Poté se k jeho smůle odrazil míček daleko od něj a nemohl se vydat do rychlého protiútoku.
52:31
Následný protiútok kryje Král.
52:15
Střela Grmolce mimo.
51:27
V. Palatínus jak kdyby se sám zalekl toho, kolik místa dostal sám před Vybíralem. Turnovský forward si hostujícího gólmana položil na zem, ale nedokázal ho poté překonat.
50:38
Standartní situace z dobré pozice pro Litvínov. Střela Rybky mířila do odkryté klece, ale Král se stihl přesunout a skvělým zákrokem chytá.
50:18
Střela Rybky zcela mimo Královu klec.
48:56
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Vojtěch Palatínus (8:4).
48:56
A. Palatínus z půlky hřiště řekl "póď dej góla" Vitásek si jeho slova vzal k srdci a vymetl druhou šibenici. Tu první vymetl při předchozím gólu Čuda.
47:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Čuda, asistoval Jan Hausmann (7:4).
47:22
Hausmann už sám mohl skórovat, toho ovšem výtečně vyčapal Vybíral. Míček se dostal zpět k Hausmannovi, který oběhl branku a přihrával na střed, tam promáchnul Vitásek, ale za ním už byl připravený Čuda a ten nedal Vybíralovi nejmenší šanci.
46:38
Turnov se zatím úspěšně brání.
45:03
Vyloučen hráč Štěpán Čuda družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
45:03
Čuda zatáhl za záchranou brzdu v podobě faulu, který rozhodčí ocenili dvouminutovým trestem.
44:36
Přihrávku Matěchy na vepředu nabíhajícího si Sekyru vystihl Hocelík.
44:03
Skvělé napadání V. Palatínuse vyústilo v zisk míčku.
42:48
Zaváhání Šelbickýho zachránil Hrůza.
40:56
Čudovu rozehrávku vystihla litvínovská obrana, následnou střelu pokryl Král.
40:01
Turnov opět hned od začátku na míčku a hned se vrhá do útoku.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 20 SK Bivoj Litvínov - 6
39:53
Standartní situace pro Litvínov ze zajímavé pozice. Střela byla zblokována jedním z hráčů ve zdi.
39:28
39:28
A domácí jdou poprvé v zápase do dvoubrankového vedení. Chemie mezi touto dvojicí pořád funguje, jak jsme teď byli svědky.
38:54
Střelu Vitáska zblokoval jeden z obránců.
38:12
Matěcha těsně nad Vybíralovu branku ze svého oblíbeného místa.
38:05
Turnov opět zamkl Litvínov před jejich brankou.
37:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Vojtěch Palatínus (5:4).
37:20
Já na bráchu, brácha na mě a Turnov jde do vedení! Skvělá akce, kterou započal Sekyra zpoza vlastní branky.
36:37
Střela Štechy neměla potřebnou razanci a jen prověřila pozornost Vybírala.
34:44
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Richard Šelbický, asistoval Daniel Korych (4:4).
34:44
Jak je ten florbal jednoduchý. Šelbický se na půlce rozeběhl po mantinelu a ve chvíli, kdy uznal za vhodné vystřelil do horního růžku krásnou střelou tahem. Pro Šelbickýho to je zároveň premiérová branka v barvách Turnova.
33:31
Zaváhání A. Palatínuse zachraňuje skvělým zákrokem Král. Ten čelil samostatnému úniku Vodičky.
32:32
Teď se turnovská pětice nedostala prakticky na útočnou polovinu.
30:43
30:43
Máme využito! Vitásek a jeho přesná střela to je jasný gól.
30:37
Tlak domácích, hosté tak tak stíhají.
29:54
Král si nyní poradil se samostatným únikem jednoho z hráčů z bránící čtveřice.
29:05
Vyloučen hráč Michael Pitek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
29:05
Švitorka se snažil obejít Pitka, ten ho poslal k zemi a rozhodčí ho posílají na trestnou lavici.
28:53
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý bez asistence (2:4).
28:53
Gólu jsme se dočkali, ale nikoliv vyrovnávacího, nýbrž od hostů.
28:23
A Turnov pokračuje v tlaku. Dočkáme se vyrovnání?
27:30
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk, asistoval Jan Hausmann (2:3).
27:30
Tak jsme se konečně dočkali! Sice je to teprve snižující branka, ale i tak velice důležitá.
27:22
Střela A. Palatínuse sražená, Vybíral radši vyrazil ještě víc nad jeho branku.
25:49
Litvínovským se jakž takž daří i pod tlakem rozehrát a vznikají z toho občas nebezpečně vypadající protiútoky, s kterými si turnovská obrana dokáže poradit, jako třeba nyní.
25:01
Turnovští opět zakládají akci, E. Hejduk nyní dostal dlouhý pas po mantinelu až do útočného rohu.
24:08
Míček teď poskakoval v brankovišti litvínovského gólmana, který si i s tímto dokázal poradit.
23:49
Turnov drží svého soka v zámku, nyní byla Sekyrova střela zablokována.
22:33
Turnov opět v tlaku, gól nikde.
21:38
Teď si musel Vybíral dávat velký pozor na střelu jednoho z turnovských hráčů.
20:34
I Litvínov zahrozil po rychlé akci, Král kryje.
20:04
Sekyra předal míček V. Palatínusovi, který se snažil obtočit a zakončit. Jeho pokus sražen a k dorážce už se Matěcha nedostal.
20:01
Sekyra se hned po úvodním buly dere dopředu.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: TJ Turnov - 4 SK Bivoj Litvínov - 3
19:01
Jak řekl můj kolega hlasatel, Jaroslav Marks, začala nám poslední minuta první třetiny. Dočkáme se ještě gólu?
17:21
Hausmannovo zaváhání na polovině hřiště zachránil M. Hejduk skvělým návratem.
16:26
Tlak turnovských pokračoval až do této chvíle, kdy V. Palatínus zakončil mimo.
15:30
Vitásek vystihl rozehrávku, míček se dostal k V. Palatínusovi na pravou stranu a ten ještě vybízel na levé straně Matěchu. Jeho střela mířila tam, kam měla, ale Vybíral vytáhl skvělý zákrok.
15:12
Přízemní střela Peštála z osy, Vybíhal pozorný.
14:13
Turnov se drží na soupeřově polovině a ihned po ztrátě jde do pressu a vytváří tlak na litvínovské obránce.
12:55
Protiútok Turnova končí střelou V. Palatínuse, který už se nacházel v pozici, ze které se mu blbě zakončovalo a tak neproměňuje.
11:45
Peštál blokuje střelu botou a následně i botou přihrává pod sebe a uklidňuje hru.
10:19
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Ondřej Tichý (1:3).
10:14
A Litvínov z následného protiútoku udeří. Opět tu máme dvougólový náskok soupeře.
10:02
Skvělé sportovní gesto od turnovského kapitána, který přiznal svou teč a nechává balonek soupeřům.
08:12
Hra je již od začátku ve vysokém tempu, uvidíme jak jsou na tom hostující hráči,kterých přijelo pouze 9 s fyzičkou a zda toto tempo budou zvládat po celý zápas.
06:14
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (1:2).
06:14
Sekyrův lob nebo spíše nepovedenou střelu doklepl z malého brankoviště V. Palatínus a snižuje opět na rozdíl jedné branky.
05:39
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michael Pitek, asistoval Tomáš Skalitz (0:2).
05:39
A Litvínov odskakuje na rozdíl dvou branek.
05:06
Hrůza a jeho skrytá střela, Vybíral pouze vyráží a Peštál už se k dorážce nedostal.
04:22
Turnovští usilovně napadají, zatím bez úspěchu.
03:35
Další litvínovský protiútok končí střelou Rybky mimo Královu branku.
01:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Matěj Vodička (0:1).
01:50
Ale jsou to hosté, kteří dnes jako první udeřili. Jireček prostřeluje Krále a posílá svůj tým do vedení.
01:11
Sekyra s Hausmannem šli 2 na 1, první jmenovaný táhl míček po mantinelu a poté se snažil prostrčit na druhou stranu na Hausmanna, který na přihrávku nedosáhl.
00:39
První útok Turnova končí rozehrou z rohu.
00:01
Domácí na balónku od úvodního buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Michael Pitek, Jaroslav Rybka, Ondřej Tichý, Martin Strejček, Viktor Hocelík
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jan Král; hráči v poli: Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Pavel Sekyra, Antonín Palatínus, Vojtěch Palatínus
00:00
Začátek utkání je pozdržen o 10 minut z důvodu pozdního příjezdu hostujícího mužstva.