1:0
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Wizards DDM Praha 10 2:7
40. Filip Nový, 52. Václav Zábran - 16. Martin Lazárek, 19. Jiří Šrámek, 21. Karel Smutný, 21. Jan Heller, 32. Karel Smutný, 35. David Bouda, 38. Tomáš Branžovský; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Pavel Novotný 22 - Lukáš Vávra 46; po třetinách: 0:2, 1:5, 1:0;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Adama Čechoviče: Když jsme přežili počáteční tlak soupeře, dostali jsme zápas pod svojí taktovku a byli hodně produktivní. Naše strašlivé druhé třetiny se podařilo poslední dva zápasy přeměnit v ty nejlepší, a tak si odvážíme zasloužené tři body. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Václava Michálka: Do zápasu jsem vstoupili ve velkém nasazení a vypadalo to, ze jsme našli naše sebevědomí. Bohužel to tak nebylo. Druhá třetina bylo z naši strany opět tragédie. Ve třetí třetině jsme ukázali, že umíme a byli jsme o hodně lepší než soupeř. Největší náš problém je v současnosti zakončení a řešení brankových situaci.
53:30
Vávra měl se střelou Nového plné ruce práce, ale ke smůle domácích byl úspěšný.
52:44
Velmi slušně naplněná hala se opět probouzí.
51:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Tomáš Němeček (2:7).
51:00
Zábran střelou pod horní tyč zavelel k obratu.
50:00
3. třetina se nám přelévá do druhé poloviny.
45:09
Hosté oslebení přečkali bez obdržené branky, i když si domácí vytvořili mnoho slibných příležitostí.
43:09
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
42:36
Dnešní utkání sleduje rekordních 150 diváků.
39:57
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Michal Štejr (1:7).
38:47
Vyloučen hráč Ondřej Policar družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za blokování hokejky.
37:07
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Tomáš Branžovský, asistoval Petr Krob (0:7).
34:51
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Bouda, asistoval Jan Heller (0:6).
32:04
Šikovná střela Filipa Nového, bohužel opět bez gólu.
31:34
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jiří Šrámek (0:5).
29:54
Parádní zákrok brankáře domácích Pavla Novotného.
29:32
Vyloučen hráč Jakub Stelzer družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
28:54
Skvělé střely blokuje hostující gólman Lukáš Vávra.
27:39
Střelu hostujících skvěle vyblokoval Jiří Winter.
26:40
Hosté hrají v plné počtu.
25:47
Domácí se v přesilovce snaží o gól, ale jejich střely jsou blokovány.
24:37
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
21:10
Skvělá střela Jaromíra Taubera bohužel bez gólu.
20:51
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Daniel Kronďák (0:4).
19:26
Skvělá střela Václava Zábrana, bohužel bez gólu.
18:35
Díky skvělým zásahům gólmana hostujících je stav utkání 0:2.
18:25
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Tomáš Branžovský (0:2).
17:36
Ani skvělé kličky Tomáše Němečka před brankou gólmana neproměnily domácím FbC Plzeň gól.
15:38
Skvělá střela Jana Svobody, bez gólu.
15:34
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jan Heller (0:1).
13:58
Ani střela hostujících Jana Vašíčka neproměnila gól.
12:04
Skvělý zásah brankáře domácích Pavla Novotného.
11:03
Utkání se přesouvá na domácí půlku, kde se hostující Wizards Praha snaží proměnit gól.
09:39
Další střely likviduje brankář Wizards Praha Lukáš Vávra.
07:34
Hosté se po dlouhé dostávají k míčku, ale bohužel bez proměnění.
06:25
Domácí rozehrávají z rohu, hosté musí stále čelit vysokým tlakům domácích.
04:45
Díky skvělým zákrokům brankáře Lukáše Vávry je stále stav 0:0.
02:05
Domácí mají spousty střel na branku, bohužel bez proměnného gólu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: David Bouda, Jan Vašíček, Karel Smutný, Tomáš Branžovský, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Pavel Novotný; hráči v poli: Michal Štejr, Jaromír Täuber, Filip Nový, Jan Šůs, Vojtěch Kuneš
00:00
Krásný nedělní podvečer dámy a pánové vítejte u online přenosu utkání 11. kola Národní ligy skupiny západ z MSH Lokomotiva v Plzni kde domácí FbC přivítá hostující Wizards.