1:1
2:3
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 1. FbK Tábor 7:4
10. Tomáš Katolický, 12. Filip Blažek, 13. Ondřej Baroch, 18. Lukáš Zápal, 32. David Malkus, 41. Filip Štědrý, 53. Pavel Šimeček - 37. Jiří Novák, 47. Jiří Novák, 56. Jan Loskot, 58. Jiří Novák; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Jiří Cisler 17 - Dušan Václavík 28; po třetinách: 4:0, 1:1, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostů (Lukáš Mück): Je vidět, že i když jsme přijeli v oslabeném kádru, kdy nám nepřijelo minimálně pět lidí, tak jsme si dokázali, že když zapneme od půlky zápasu, tak dokážeme hrát minimálně vyrovnanou partii.
60:00
Komentář trenéra hostů (2. část): Víme, že domácí utkání vyhrajeme, protože víme, že to co jsme dneska tady předvedli nebyl náš nejlepší výkon. A dokázali jsme si, že i s týmem, který hraje o postup můžeme i v oslabeném kádru hrát vyrovnanou partii. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Od nás velmi nekoncentrovaný výkon, do dalších zápasů na tom musíme zapracovat. Občas to vypadalo jako první zápas v sezóně po letní pauze. Jinak šancí jsme si vytvořili dost, jen v zakončení nám to vázlo. Díky za utkání.
60:00
57:22
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jiří Novák, asistoval Dušan Václavík (7:4).
55:27
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jan Loskot, asistoval Daniel Babilon (7:3).
52:07
Timeout 1. FbK Tábor
52:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Jan Žák (7:2).
49:08
Neskutečným zákrokem hostující Václavík vychytává střelu do šibenice.
46:21
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jiří Novák, asistoval Daniel Babilon (6:2).
46:21
Rychle využití přesilovky Tábora.
45:38
Vyloučen hráč Vojtěch Bistrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
40:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Filip Blažek (6:1).
40:12
Rychlá zavezení balónku na polovinu hostujícího týmu, Plzeň zvyšuje po brance Filipa Štědrého a využívá přesilovou hru.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhráli domácí.
40:00
40:00
Střely na branku: Domácí - 9, Hosté - 7
40:00
Hra ve druhé třetině se razantně změnila a my zde v hale Slavia VŠ Plzeň, vidíme pro oko diváka mnohem atraktivnější hru z obou stran. Střelecké pokusy se skoro vyrovnali a my se těšíme na závěrečnou třetinu.
40:00
38:21
Vyloučen hráč Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování hokejky.
36:41
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jiří Novák bez asistence (5:1).
36:41
Po delším přelívání hry ze strany na stranu se podařilo Táboru vstřelit branku.
31:23
Vyloučen hráč Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
31:23
Teď uvidíme přesilovou hru hostujícího týmu.
31:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Tomáš Katolický (5:0).
27:49
Na hřišti jsme viděli bizární situci, kdy dva hráči Plzně zlomili hokejku v jednom střídání.
23:22
Kutner, pozdravil nebezpečnou střelou Cislera. Střela se odrazila od pravé tyčky Cislerovi brány ven.
20:27
Po tvrdém střetu s domácím Štedrým, leží na zemi hostující Kutner.
20:01
Začíná nám druhá třetina. Uvidíme zda-li Tábor dokáže odpovědět na čtyřbrankové manko. První třetina byla sice ve střelecké převaze Plzeňského celku, ale i Tábor měl několik velice nebezpečných akcí. Domácí gólman Cisler se musí držet ve střehu.
20:00
20:00
Střely na branku: Domácí-13, Hosté-3
20:00
17:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Zápal, asistoval Tomáš Katolický (4:0).
17:48
Krásně sehraná situace a Slavia odskakuje již o 4 branky.
16:59
Vyloučen hráč Jan Loskot družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
16:59
První přesilovka se nevydařila a tak tým z Plzně má šanci na reparát po dalším vyloučení soupeře.
14:06
První střela v přesilové hře zacinkala o pravou tyčku.
13:15
Vyloučen hráč Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch bez asistence (3:0).
12:29
Po chybném výhozu hostujícího golmana se balónku ujala Nýrská legenda Ondřej Baroch a upravuje skóre.
11:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Blažek bez asistence (2:0).
11:06
Krásnou střelou přes obránce dává další branku Plzně Filip Blažek.
09:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Katolický, asistoval Stanislav Fencl (1:0).
09:13
Plzeň krásnou akcí, otevírá skóre dnešního zápasu.
06:17
Hra se teď přelívá ze strany na stranu. Tábor odpovídá na dobývání nebezpečnými brejky.
02:15
Domácí celek zatím drží balónek a snaží se dostat přes výborně bránící Tábor.
01:12
První střela na branku v podání domácího celku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Josef Papež, Petr Kutner, Daniel Babilon, Andrej Janda, Lukáš Mück
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Pavel Šimeček, Filip Štědrý, Filip Blažek, Vojtěch Bistrý, Jan Žák