2:0
4:4
- : -

Hippos Žďár n/S. - FLORBAL LITOMYŠL 7:6
13. Vojtěch Haman, 21. Filip Dvořák, 37. Jan Lukeš, 47. Filip Dvořák, 52. Jan Lukeš, 56. Jan Lukeš, 57. Petr Tlustoš - 14. Martin Štarman, 17. Štěpán Švec, 50. Tomáš Boštík, 52. Ondřej Háp, 53. Michal Háp, 54. Martin Štarman; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 18 - Tomáš Doubek 16; po třetinách: 1:2, 2:0, 4:4;
60:00
Komentář trenéra domácích (Filip Dvořák): Konečně jsme našli střelce. Škoda hluché pasáže ve třetí části. V našem rozpoložení musíme být rádi za 3 body. Děkujeme soupeři a divákům, kterých přišlo poměrně dost.
60:00
Komentář třetího, nechytajícího brankáře Ondřeje Vaška: "No, přizpůsobili jsme se hře soupeře, z naší strany to bylo velice zlé. Děkujeme soupeři za dobrou hru a příště si jedeme pro tři body."
60:00
59:56
Vyloučen hráč Ladislav Štancl družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:44
Timeout Hippos Žďár n/S.
59:00
Hippos se proti šesti brání zuby, nehty.
57:35
Litomyšl odvolává golmana a hraje v šesti.
57:26
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
57:26
Litomyšl si bere timeout, tak uvidíme co vymyslí.
56:07
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Filip Dvořák (7:6).
56:07
Hippos si bere vedení zpět na svoji stranu po parádní střele Tlustoše.
55:12
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš bez asistence (6:6).
55:12
A máme tu hattrick. Trefuje se Jan Lukeš. Je to dnes jeho první utkání za A tým.
54:32
Nádherná střela Tlustoše končí bohužel na tyči.
53:19
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Ladislav Štancl (5:6).
53:19
Litomyšl se rozjíždí a střílí třetí gól v řadě. Dostávají se tedy do vedení.
52:35
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Štěpán Švec (5:5).
52:35
O minutu později se Litomyšl opět prosazuje a vyrovnává tak stav utkání na 5:5.
51:34
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Tomáš Novák (5:4).
51:34
Litomyšl vzápětí snižuje na 5:4.
51:25
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Vojtěch Haman (5:3).
51:25
A opět se prosazuje Jan Lukeš po tom co vykoupal golmana Litomyšle.
49:37
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Ladislav Štancl (4:3).
49:37
Po mnoha střelách se povedlo Litomyšli snížit.
46:27
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Vojtěch Haman (4:2).
46:27
Hippos využívá přesilové hry a zvyšuje vedení na 4:2. Prosazuje se opět Filip Dvořák.
45:10
Vyloučen hráč Pavel Krejsa družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za špatné střídání.
45:10
Hippos bude mít další přesilovou hru. Protože si Litomyšl nepohlídala střídání.
43:40
Hezká střela Krause bohužel plachtí vedle.
42:20
Po tvrdém souboji v rohu se rozdělaly mantinely, tudíž další práce pro asistenty.
41:40
Úvodní minuty třetiny jsou zatím vlažné.
40:01
Zahajovací buly třetí třetiny vyhrála Litomyšl.
39:50
Už se nám schyluje ke konci druhé třetiny ve které se povedlo Hipposu otočit zápas.Ze stavu 1:2 na 3:2.
36:43
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Filip Dvořák (3:2).
36:43
Premiérový gól si připisuje Jan (Kamil) Lukeš. A posílá Hippos do vedení.
35:25
Souhra bratrů Dvořáků končí střelou vedle.
34:45
Nyní brankář Litomyšle zdržoval a bude z toho volný úder pro Hippos.
34:20
Míček se stále pohybuje z hokejky na hokejku, ale žádné velké ohrožení branky se nekoná.
32:00
Tlustoš sportovně odevzdává míček po buly na polovině hřiště.
28:35
Litomyšl se snaží ostřelovat branku Hipposu ze všech stran.
27:20
Oba týmy se teď snaží udržet míček a něco s ním vymyslet.
21:40
Nyní se Hippos snaží o vysoký press a zisk míče.
20:13
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Ondřej Dvořák (2:2).
20:13
Hippos výborně začíná druhou třetinu a využívá přesilovou hru.
20:13
Skvělým backhandem se prosazuje samotný trenér týmu Filip Dvořák a vyrovnává na 2:2.
20:00
20:00
19:59
Hipposu se zatím nepovedlo využít přesilové hry a třetina končí za stavu 1:2 pro Hippos.
19:59
Střely na bránu v první třetině- Hippos 5 , Litomyšl 8.
18:23
Vyloučen hráč Petr Kuchta družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
18:23
A máme tu další přesilovou hru. Znovu pro tým Hippos.
16:35
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (1:2).
16:35
Po tečované střele se Litomyšl dostává do vedení
16:00
Dnes se nám asistenti zapotí. Po tvrdých soubojích se stále rozbíjí mantinely.
13:14
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman z trestného střílení (1:1).
13:14
Starman využívá trestného střílení a srovnává skóre.
12:02
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Petr Tlustoš (1:0).
12:02
Hippos přesilovou hru využívá a po přihrávce Tlustoše se prosazuje Haman.
11:24
Vyloučen hráč Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
11:24
Nyní si vyzkouší přesilovou hru i hráči Hipposu.
09:00
Nyní Hippos drží míček na útočné polovině a snaží se ohrozit branku soupeře.
06:30
Litomyšl byla nebezpečná, ale Hipposu se podařilo oslabení ubránit.
04:30
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
04:30
A máme tu první přesilovou hru, kterou se pokusí využít Litomyšl.
03:30
První střela na bránu od Filipa Dvořáka, kterou se snažil stečovat Jan Lukeš.
02:00
V úvodu se hra přelévá z jedné strany na druhou. Utkání je zatím bez střel.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Vilém Nonn, Petr Kuchta, Michal Háp, Štěpán Švec, Ondřej Háp
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Michal Hrubý, Vít Karásek, Petr Tlustoš, Jan Lukeš
00:00
Vážení diváci, vítáme vás u dnešního utkání ve kterém se utká Hippos Žďár n/S s FLORBAL LITOMYŠL.