2:3
2:1
- : -

Pacovští Honzíci - FBC LETOHRAD Orel Orlice 7:6
5. František Zajíc, 6. Adam Škoda, 16. Jan Dušek, 24. Adam Škoda, 25. Milan Buřič, 43. Daniel Holeček, 48. Daniel Holeček - 17. Adam Jiruška, 19. Jakub Doleček, 25. Jakub Doleček, 27. Jakub Doleček, 36. František Majvald, 52. Jiří Skalický; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 43; zásahy brankářů: Jan Máca 28 - Roman Doleček 10; po třetinách: 3:2, 2:3, 2:1;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostí: V dnešním zápase se střídaly špatné a lepší chvilky. V každé třetině jsme si nechali soupeře zbytečnými chybami, které se nám opakují v každém zápase, odskočit o 2 až 3 branky a poté museli zbytečně dotahovat. V poslední třetině se nám to už nepovedlo a i díky nepovedené power-play Pacov zvítězil. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům za pěkný zápas
59:59
Vyjádření vedoucího domácích: Po efektivním vstupu do utkání jsme nedokázali uklidnit hru a soupeř trestal naše chyby. Tento scénář se opakoval i ve třetině druhé. Naštěstí se nám podařilo zápas dotáhnout do vítězného konce. Děkujeme soupeři za předvedenou hru a divákům, kteří nás přišli podpořit.
59:13
Vyloučen hráč Jakub Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra na zemi.
59:01
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
51:44
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Skalický, asistoval Jan Skalický (7:6).
50:04
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za držení.
47:40
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Daniel Holeček, asistoval Jan Dušek (7:5).
42:26
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Daniel Holeček, asistoval Matěj Doubek (6:5).
40:00
40:00
39:58
Domácí odehráli velkou část přesilovky, protihráče drželi v jeho obranné třetině. K výrazné šanci se ale nedopracovali.
38:06
Vyloučen hráč Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
35:54
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jiří Doleček (5:5).
34:36
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
31:03
několika krásnými zákroky teď podržel brankář domácí.
28:35
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nesportovní chování.
26:06
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Doleček, asistoval Martin Kavka (5:4).
26:06
hosté se stále nevzdávají a po krásné přihrávce střílí do téměř prázdné brány domácích.
24:38
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Doleček, asistoval Jiří Skalický (5:3).
24:38
Hosté, ale nechtějí zůstat pozadu a rychle odpovídají. A snižují stav na 5:3
24:19
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Jan Tomšů (5:2).
24:19
krásná střela od mantinelu, která skončila za zády hostujícího gólmana.
23:27
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Milan Buřič (4:2).
20:00
20:00
18:24
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Doleček, asistoval David Derka (3:2).
16:39
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Adam Jiruška, asistoval Daniel Baláš (3:1).
15:45
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Dušek, asistoval Matěj Doubek (3:0).
14:05
hosté teď zavřeli domácí před jejich bránou. Jejich úrok ale končí přerušením a následným útokem domácích.
05:17
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Matěj Doubek (2:0).
04:05
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil František Zajíc, asistoval Jan Tomšů (1:0).
02:00
Vyloučen hráč Tomáš Dohnal družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
00:45
teď chybná rozehrávka domácího hráče ve vlastní třetině. Hosté se zmocňují míčku. A chybující hráč se musel uchýlit k faulu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Roman Doleček; hráči v poli: Jiří Skalický, Ondřej Pokorný, Vojtěch Náhlík, Jan Skalický, František Majvald
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Adam Paták, Jan Tomšů, Matěj Doubek, Adam Škoda, Tomáš Voldřich