0:1
2:5
- : -

FBC MSEM Přerov - FBC ZŠ Uničov 2:8
42. Filip Brauner, 51. Ondřej Kowalik - 2. Michal Dohnal, 20. Zdeněk Marčon, 38. Adam Čundrle, 49. Jakub Zámečník, 50. Adam Čundrle, 51. Michal Dohnal, 59. Jakub Zámečník, 60. Lukáš Chuděj; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 14, Václav Raška 15 - Jan Hublar 22; po třetinách: 0:2, 0:1, 2:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Dneska si myslím, že jsme po dlouhé době zaslouženě vyhráli, až na pár momentů v druhé třetině jsme soupeře do moc šancí nepustili. Děkuji soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: Chybí nám koncovka. Děkuji soupeři za utkání.
59:59
Počet diváků: 56
59:17
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Chuděj, asistoval Zdeněk Marčon (2:8).
58:38
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Zámečník, asistoval Zdeněk Marčon (2:7).
58:37
Vyloučen hráč Radim Dvořák družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
57:35
Vyloučen hráč Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
50:54
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Michal Dohnal bez asistence (2:6).
50:00
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Jakub Hnila (2:5).
49:45
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Adam Čundrle, asistoval Jiří Navrátil (1:5).
48:10
44:27
Vyloučen hráč Milan Otevřel družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za špatné střídání.
41:01
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Filip Brauner, asistoval Jan Běhal (1:3).
40:00
40:00
39:59
Střely domácích: 6, střely hosté: 15
39:50
Navrátil v brejku 3 na 1 se rozhodl zakončit, branku však netrefuje.
38:43
Foldyna nahazuje před bránu na Běhala, který nebezpečně tečuje... mimo.
37:14
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Adam Čundrle bez asistence (0:3).
35:20
Standartku z velkého brankoviště Přerov už podruhé nevyužil. :(
34:17
Hra prozatím klidná, žádné velké šanci na hřišti vidět nejsou.
28:03
Střídání brankáře. Nový brankář Václav Raška družstva FBC MSEM Přerov
28:03
Domácí brankář Zdeněk Raška si zranil pravé koleno při zákroku, musí tedy nastoupit Vašek.
25:58
Matěj Ševčík nebezpečně před brankou soupeře.
24:57
Milan Otevřel zkoušel od mantinelu, bohužel však netrefuje ani brankovou konstrukci.
20:00
20:00
19:59
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon bez asistence (0:2).
19:59
Střely domácí: 5, Střely hosté: 8
17:50
Tomáš Hořecký zakončuje z pozice obránce, Jan Hublar chytá.
16:47
Kuba Zámečník nebezpečně zakončuje od mantinelu střelou z první.
11:54
Kowalik dobře vybojoval míček v rohu, kde následující přihrávkou našel Pavliše, ten míjí.
08:35
Lukáš Chuděj dobře zkusil ze středu hřiště zakončit, strážmistr Raška chytá.
07:06
Petr malina z družstva Přerova to dobře zkusil od mantinelu, těsně míjí bránu soupeře.
05:35
Uničovští fanoušci už to rozjíždějí. Hra zatím nahoru a dolů.
01:03
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Michal Dohnal, asistoval Zdeněk Marčon (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Martin Mirga, Zdeněk Marčon, Jakub Zámečník, Michal Dohnal, Martin Macho
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Radim Dvořák, Tomáš Hořecký, Matěj Ševčík, Martin Kubalík, Adam Budnik