4:0
1:2
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - FLORBAL LITOMYŠL 7:5
6. Lukáš Vašínek, 16. Tomáš Rak, 22. Jakub Matula, 26. Martin Janiczek, 36. Jakub Matula, 40. Patrik Fabián, 45. Jakub Matula - 7. Tomáš Boštík, 16. Štěpán Švec, 20. Ondřej Háp, 53. Štěpán Švec, 54. Jiří Žák; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Limberg 17 - Tomáš Hájek 14; po třetinách: 2:3, 4:0, 1:2;
60:00
Střely domácí: 6, hosté: 7
60:00
Celkový počet střel domácích: 21, hosté: 22
60:00
Komentář trenéra hostů: Zápas byl poměrně vyrovnaný 1. třetina byla z naší třetiny velice slibná a bohužel ve 2. třetině jsme nedokázali navázat na stejné tempo u úrověň jako soupeř a dostali jsme čtyři góly. Třetí třetina byla o něco lepší avšak obrat se nám nepokusil. Soupeř ukázal svoje kvality. Děkujeme soupeři za dobrý zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Z naší strany dnes trochu více upracované utkání, ale bojovností jsme si došli pro vítězství. To nám přinesla hlavně druhá třetiny, kdy jsme zvýšili důraz a zlepšili produktivitu našich útočných akcí. Musíme pracovat na koncovkách zápasů, kde nám chybí větší klid a zkušenost. Děkujeme soupeři i rozhodčím za zápas a těšíme se na středu!
60:00
58:28
Hostům rytmus bouchání do mantecu moc neladí.
57:16
Zmiňuji Marka Zapletala, aby neměl deprese jako např. Robin Růžička a Honza Ručka.
57:01
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
56:30
Do zápasu se začínají míchat emoce, bohužel spíše ty negativní.
55:30
Robin Růžička komentoval svoji rozehrávku: "Co děláš za tou bránou, tak vy se nepohnete k****"!
53:42
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
53:42
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák, asistoval Martin Štarman (7:5).
52:43
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Matěj Stejskal (7:4).
50:34
Dobrovolný nedobrovolně střídá.
48:59
Bruckner dává jasně najevo, že tam bylo sekání a pokračuje větou: "Faul za faulem".
46:21
Hráči nyní hrají honěnou kolem brány domácích, Drápal však úspěšnější!
44:49
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Robin Růžička (7:3).
44:49
Matula je jak utržený ze řetězu, doufám že se tahle fazóna potáhne dál než do konce zápasu.
44:19
Rozhodčí jasně dává najevo hráči hostí, že tohle se nedělá!
42:50
Kapitán domácího celku se konečně dočkal a nastupuje do dnešního utkání!
42:14
Neskutečný Limberg dneska hostům nic nedá zadarmo!
40:00
40:00
Střely domácí: 6, hosté: 4
40:00
39:24
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Jakub Matula (6:3).
39:24
Hlavni pořadatel komentuje tenhle gól jedním slovem: "Minigolf".
36:09
Hráč hostů komentuje zákrok rozhodčích slovy: "Kde v***".
35:22
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula bez asistence (5:3).
35:22
Matula využil chyby v obraně hostů a s pohodou úspěšně zakončil!
34:00
Vyloučen hráč Ondřej Dobrovolný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra rukou.
34:00
Rak výrazně nesouhlasil s rozsudkem rozhodčích.
28:27
Vyloučený hráč komentuje svůj zákrok slovy: "Jsem k****, nejsem na tréninku".
28:26
Vyloučen hráč Vojtěch Smutný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za vysoká hokejka.
26:57
Weinstein prokazuje svoji fyzickou zdatnost, tzv. i malý kašpárek může zahrát vělké divadlo.
25:36
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Jakub Matula (4:3).
25:12
Weinstein po netrefené prázdné bráně vzhlíží k bohům.
23:54
Hostující hráč komentuje zákrok rozhodčího "Já stojím".
21:47
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Martin Janiczek (3:3).
21:47
Přesilovka končí šťastně pro domácí!
20:38
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:00
20:00
Střely domácí: 9, hosté: 11
20:00
19:59
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Štěpán Švec (2:3).
17:54
Nyní jsme mohli vidět neskutečné zákroky Limberga.
15:47
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tomáš Rak, asistoval Vojtěch Smutný (2:2).
15:03
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Ladislav Štancl (1:2).
15:03
Dobrá střela od půlky a ještě lepší clona posílá hosty do vedení.
12:05
Bruckner elegatně zasednul za mantinel.
09:14
Bombovou střelu Šmerdy vyráží gólman hostů jako Petr Čech!
06:15
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík bez asistence (1:1).
06:15
Rychlá odpověď hostů.
05:59
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Michal Odložilík (1:0).
05:59
Juniorský benjamín Odložilík si připisuje své první body!
04:01
Zatím pozorujeme klidný a tichý zápas.
03:02
Kapitán domácího celku zatím šetří síly na lavičce.
02:01
Rozhodčí dává jasný signál, že domácí mohou hrát.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým hostů!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Tomáš Novák, Vilém Nonn, Michal Háp, Štěpán Švec, Ondřej Háp
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Martin Janiczek, Patrik Fabián, Jakub Matula, Robin Růžička, Tomáš Havlíček