3:3
2:2
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Hippos Žďár n/S. 7:5
17. František Majvald, 19. František Majvald, 21. Jakub Doleček, 32. Matouš Hrdina, 33. Daniel Baláš, 45. Jakub Doleček, 55. Jiří Doleček - 24. Jiří Kraus, 24. Jan Lukeš, 25. Filip Dvořák, 54. Daniel Halm, 60. Vít Petříček; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Roman Doleček 16 - Lukáš Kratochvíl 24; po třetinách: 2:0, 3:3, 2:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Filipa Dvořáka: Co k tomu? Na polovině soupeře jsme bezzubí a neúčinní. V obraně jsme půl zápasu nechtěli svádět souboje a díky tomu inkasovali z jednoduchých akcí soupeře. Přesilovka taky nešla a díky tomu je stav takový jaký je. Nakonec zdravím kluky, kteří nemohli a já se těším domů. děkujeme soupeři
59:59
Komentář trenéra domácích Petra Adamce. Zápas byl z naší strany dobře rozehrán, ale špatný úsek hry ve druhé třetině nechal soupeře nadechnout. Celkově jsme byli nebezpečnější, ale mnohdy špatné přistupování a chyby v rozehře nechávaly soupeře ve hře. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme soupeři šťastnou cestu do domů.
59:33
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Petříček, asistoval Vít Karásek (7:5).
58:24
Timeout Hippos Žďár n/S.
55:37
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:17
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Doleček, asistoval Vojtěch Marek (7:4).
53:58
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Vojtěch Haman (6:4).
49:18
Vyloučen hráč Marek Švec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
44:48
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Doleček, asistoval Vojtěch Marek (6:3).
40:00
40:00
32:27
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Daniel Baláš, asistoval Jan Skalický (5:3).
31:58
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Hrdina, asistoval Ondřej Pokorný (4:3).
24:52
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Vít Petříček (3:3).
23:54
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Filip Dvořák (3:2).
23:27
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jiří Kraus, asistoval Libor Denk (3:1).
21:14
Vyloučen hráč Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
20:48
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Doleček, asistoval Matouš Faltus (3:0).
20:00
20:00
18:31
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (2:0).
16:17
13:46
Vyloučen hráč Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Jan Lukeš, Vít Karásek, Vojtěch Haman
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Roman Doleček; hráči v poli: Jiří Skalický, Ondřej Pokorný, František Majvald, Marek Švec, Jan Skalický