1:2
1:1
0:1

Florbalová škola Plzeň A - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:5p
11. Tomáš Pour, 12. Jiří Mikeska, 31. Kryštof Lehečka, 60. Matěj Petrović - 8. David Malkus, 27. Lukáš Zápal, 35. Pavel Šimeček, 52. Filip Blažek, 65. Lukáš Zápal; rozhodčí: Jakub Šimek - Filip Rybnikár; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 150; zásahy brankářů: Ondřej Motl 18 - Jiří Cisler 21; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:1, 0:1;
64:54
64:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Zápal bez asistence (4:5).
64:54
Komentář trenéra Domácích: Derby, které se muselo líbit. Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro Slávii. Děkuji klukům za vůli až do konce zápasu a divákům za podporu:-). Hezký večer.
64:54
Komentář, trenéra Hostí: Derby se vším všudy, nervozita, svázanost, taktika. Optickou převahu jsme neměli, výborně jsme bránili, ale šancí jsme měli dost! Velká pochvala pro kluky, že zápas odehráli maximálně koncentrovaně. Děkujeme za zápas a těšíme se na odvetu na Slavii!
64:19
Zbytečným faulem se nyní připomněl hráč Jan Žák a daroval tak balon do rukou FBŠ.
64:02
Stejná situace z druhé strany hřiště.
63:47
Slavia teď dostává příležitost v podobě rozehrávky z rohu, kterou již několikrát využila.
63:21
Dobrá akce FBŠ gól nepřináší a balonek si nyní užije hostující tým.
62:46
Po útočném faulu Barocha v rohu se na balonku opět ocitají domácí.
61:36
Na balonku jsou domácí, ale dopředu se jim moc nechce.
61:09
Gólman Cisler si dnes večer velmi dobře postavil bránu.
60:45
Pro neznalé příznivce florbalu připomínám, že prosloužení bude trvat 5 minut v počtu 5 na 5.
60:04
Po napínavém zápase uvidíme ještě napínavější prodloužení!
60:00
60:00
59:25
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Petrović, asistoval Tomáš Pour (4:4).
59:25
Srovnání přišlo v poslední možné minutě, hra je tak srovnána a pokračujeme dál!
58:56
Závěrečný tlak od hráčů FBŠ
58:23
Fair play od borce s číslem 93 Pavla Šimečka!
57:40
Domácí v šesti, situace na hřišti je tak nyní 6 na 4
56:44
Vyloučení dává domácích ideální možnost srovnat skóre, dokáží toho využít?
56:31
Vyloučen hráč Lukáš Porazil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
56:15
Gólman Motl již nervózně pokukuje po střídačce.
55:55
Domácí jsou na balónku, uvidíme hru v šesti?
55:37
Duo: Žák a Šimeček dělají domácím velké potíže.
55:00
Timeout Florbalová škola Plzeň A
55:00
Trenér domácích Roman Surák si vybírá oddechový čas.
54:12
Rozehrávka z rohu pro FBŠ.
53:09
Po vstřelené brance atmosféra ještě houstne a zápas bude posledních 7 minut v obrovském tempu.
52:16
Po přísném vyloučení, se Prosazuje Filip Blažek a posílá tak Slavii do vedení.
51:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Pavel Šimeček (3:4).
51:33
Vyloučen hráč Jonáš Janata družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za vražení zády.
50:25
Ani první formace nemůže najít recept na neprostupnou obranu Slavie.
49:42
Rozhodčí nyní přehlídl dva jasné fauly na domácí útočníky.
49:16
Brejk střídá brejk, oba celky se rozhodli zvrátit osud zápasu na svou stranu v základní hrací době.
47:45
Emoce by se daly krájet! Strhující tempo žene hráče dopředu.
46:37
Po obrovské chybě Petroviče na středu hřiště zachraňuje situaci domácí gólman Motl!
45:46
Domácí vyvedl z tlaku Jakub Mikolášek a vybojoval standartní situaci z rohu.
45:04
Na útočném výletě se ocitl čahoun Osvald.
44:13
Na hokejkách Florbalové školy je citelná značná nervozita!
43:37
Samostatný únik Šimečka likviduje Motl, Slavie setrvává v tlaku.
43:02
Po krásné akci Slavie si důležitý zákrok připisuje Gólman Motl
41:46
Dalším rozdílem oproti předchozím třetinám jsou beze sporu emoce, Atmosféra by se dala doslova krájet!
40:47
Oba týmy se uvědomují důležitost tohoto utkání a podle toho také vstupují do třetí třetiny, tempo je vražedné!
40:12
Započala poslední třetina Plzeňského derby.
40:00
40:00
39:24
Ne moc přesvědčivý výkon předvedl vrchol domácích Ondřej Valíček i celá lajna.
38:00
Druhá přesilovka FBŠ nevypadá zdaleka tak dobře jako ta první, méně šancí a střel.
37:30
Vyloučen hráč Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
37:30
Za záchranou brzdu nyní musel zatáhnout Ondřej Kuhajda, byl odměněn 2 minutami.
36:52
Ani situace 3 na 1 pro domácí nekončí gólem
35:18
Důrazná domluva s hráčem číslo 66 - Zápal
34:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Filip Štědrý (3:3).
34:20
Prázdnou bránu nyní netrefil Petrovič!
32:58
Domácí první lajna předvádí tradiční zámek, chybí však góly.
30:28
Krásná trefa Lehečky od půlicí čáry posílá FBŠ do vedení!
30:27
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Matěj Surák (3:2).
29:20
Obrovskou šanci teď neproměnil kapitán Domácích, orazítkoval pouze tyč.
29:03
Standartní situace Slavie jsou opravdu velkou hrozbou!
27:49
V této pasáži hry vidíme mnoho nepřesností na obou stranách.
27:18
Na zemi zůstává ležet Kryštof Lehečka, snad to bude jen chvilkové zranění.
26:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Zápal, asistoval David Malkus (2:2).
26:02
Po precizně nacvičené standartní situaci se prosazuje hostující Zápal, hra je tak vyrovnána.
25:58
Rozhodčí si nyní zjednal pořádek v rohu
24:10
Domácí stále drží více balonek na hokejce, nebezpečnějším týmem je však hostující Slavia, která hrozí z rychlých brejků!
23:17
Po faulu na Lehečku rychle rozehrál Osvald, hosty však nepřekvapil.
22:13
Počáteční nervozita je pryč a oba celky se do sebe maximálně pustily.
21:33
Po pěkné akci druhé formace Slavie cinklo dokonce břevno!
20:40
Slavia má ve svém týmu dobré střelce ze střední vzdálenosti a snaží se toho maximálně využívat, domácí však zatím dobře blokují.
20:10
Úvodní buly opět zvládli lépe domácí, dlouho jim však balonek na čepelích nezůstal.
20:01
Druhá třetina právě započala
20:00
20:00
19:24
Domácí už asi dohrají třetiny s balónkem na čepeli.
19:00
Poslední minuta první třetiny
18:17
Celé střídání v tlaku teď odehrála první formace FBŠ, gól však nepadl.
17:10
Oba celky mají v týmu velmi mladé hráče, zápas má tak patřičný náboj a rychlost
16:17
Na hřišti se nyní střetly obě elitní formace a byl to vskutku povedený florbal!
15:21
Dobrý návrat do obrany předvedl nyní Mikeska
14:40
Ne příliš důraznou střelou nyní zvedl ze židle diváky Marek Osvald. Střela se však ani nedostala ke gólmanovi hostí Cislerovi.
13:25
Nevinné nahození málem propadlo až za Cislera.
12:44
Hosté hrozí nejvíce z rychlých protiútoků a standartních situací.
11:15
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jiří Mikeska, asistoval Bořek Ozom (2:1).
11:15
Standartní situaci z rohu hřiště parádně trefil Bořek Ozom
10:09
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Tomáš Pour, asistoval Ondřej Valíček (1:1).
10:09
Přesilovku i na druhé straně parádní ranou pod víko využil Tomáš Pour.
09:16
Vyloučen hráč Stanislav Fencl družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
09:16
Pro změnu teď uvidíme přesilovku FBŠ
08:55
Kromě přesilové hry sledujeme zatím vyrovnaný zápas
07:36
Hosté využili početní výhodu a odskakují tak na domácím o jednu branku.
07:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Stanislav Fencl (0:1).
05:59
Rozhodčí nyní vyloučili hráče Kryštofa Lehečku za blokování hokejky, velmi přísné vyloučení tak dává hostům výhodu otevřít skóre zápasu.
05:48
Vyloučen hráč Kryštof Lehečka družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za blokování hokejky.
04:50
Na balonku jsou opět domácí, což je obraz hry, který zatím vídáme nejčastěji.
03:59
Slavia se prezentuje velmi důraznou hrou tělem a neprostupnou obranou.
03:23
Dobře zahranou standartní situaci zahráli nyní hosté, skvělým zákrokem se však blýskl Motl.
02:00
Na balonku jsou zatím více domácí, tuto výhodu však zatím neproměnili v žádnou větší šanci.
01:00
Již první minuty napovídají tomu, že zápas se bude hrát ve velkém tempu a nasazení.
00:28
Zápas právě započal a úvodní buly vyhráli domácí, první velkou šanci však měli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Šimek a Filip Rybnikár.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Pavel Šimeček, Filip Štědrý, Filip Blažek, Vojtěch Bistrý, Jan Žák
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Ondřej Motl; hráči v poli: Kryštof Lehečka, Tomáš Pour, Marek Osvald, Ondřej Budek, Matěj Surák