1:0
2:1
- : -

Florbalová akademie MB - Prague Tigers 4:2
10. Aleš Tůma, 37. Jan Ulman, 41. Petr Pánek, 54. Hieu La Ngoc - 19. Filip Tlapa, 56. Radek Šindelář; rozhodčí: Martin Kněžík - Jan Brak; vyloučení: 4:4 + Jan Hála OS; využití: 2:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Petr Bárta 34 - Pavel Dundr 26; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:1;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: MB 8, Tigers 9.
60:00
Komentář trenéra hostů: Gratuluji soupeři a rozhodčím ke krásnému utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Jedeme na vlně zodpovědně a obětavě odbráněných zápasů, což nám přináší i bodový efekt. Na druhou stranu k tomu přidáváme i množství neproměněných vyložených gólových příležitostí.
60:00
Komentář trenéra domácích (pokračování):...Minulý domácí zápas nás to stálo vítězství, dnes jsme mohli být dříve v klidu a vyhrát větším brankovým rozdílem. I tak ale po týdnu opět chválím našeho brankáře P.Bártu za další super výkon. Děkuji soupeři za férový zápas.
60:00
58:59
Tigers v šesti.
58:46
Timeout Florbalová akademie MB
57:40
Tigers napadají boleslavskou rozehrávku a občas se dostávají i do nebezpečných šancí. Boleslav si musí dávat pozor, aby se závěr utkání ještě nezdramatizoval.
55:32
Boleslav se snaží zklidnit hru a držet se co nejvíce na balónku.
55:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radek Šindelář, asistoval František Slovák (4:2).
53:52
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Hieu La Ngoc bez asistence (4:1).
53:02
Hostující gólman likviduje střelu domácích.
51:27
Vyloučen hráč Jan Hála družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
51:27
Vyloučen hráč Jan Hála družstva Prague Tigers - osobní trest.
51:27
51:01
Zbrklé a nepřesné přihrávky komplikují hostujícím hráčům život a připravují je o šance na snížení skóre.
43:41
Ulman se pokusil sebrat Hálovi míček, ale končí to výhodou pro hostující tým.
42:39
Boleslav má v oslabení zatím stoprocentní úspěšnost.
40:37
Vyloučen hráč Tadeáš Lang družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou.
40:25
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Pánek, asistoval Aleš Tůma (3:1).
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: MB 14, Tigers 14.
40:00
Po vysvobození hostujícího gólmana ze zamčené šatny nám může začít třetí třetina...
40:00
39:56
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil Jan Ulman.
39:40
Útočí se i v posledních vteřinách druhé třetiny.
37:30
Vorlíček prověřil Bártu a domácí gólman si připisuje další zákrok.
36:16
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jan Ulman z trestného střílení (2:1).
34:11
Tigers ohrožují bránu domácích i během vlastního oslabení.
32:24
Vyloučen hráč Radek Šindelář družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
32:24
Boleslav to při odloženém vyloučení zkoušela v šesti, ale bez úspěchu, takže teď uvidíme v pořadí už pátou přesilovku dnešního utkání.
29:47
Tlapa mohl střílet do prázdné brány, naštěstí pro domácí promáchl.
28:36
Dobrý pokus Ulmana, ale hostující gólman byl pozorný.
27:22
Hostům se v zakončení nedaří.
22:26
Tigers kombinují před boleslavskou bránou, dostávají se ke střele a Bárta vyráží.
21:27
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
21:27
Uvidíme další přesilovku v podání hostujícího celku...
21:07
Po souboji u mantinelu budou rozehrávat domácí.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: MB 8, Tigers 13.
20:00
19:41
Macků přihrává soupeři, Bárta vyráží.
18:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Tlapa, asistoval Jiří Horák (1:1).
18:00
Druhé oslabení úspěšně za námi.
17:38
Domácí obětavě blokují střely hostů.
17:02
Tigers ostřelují bránu, ale většina střel končí vysoko nad ní.
16:00
16:00
Domácím se podařilo ubránit oslabení, a tak si ho pro velký úspěch zopakují.
13:56
Vyloučen hráč Hieu La Ngoc družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
13:20
Ulman se pokusil dorazit míček za záda hostujícího gólmana, ale neúspěšně.
11:17
Tigers začali hrát o poznání aktivněji, ale alespoň prozatím nedošlo k vážnějšímu ohrožení boleslavské brány.
09:05
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aleš Tůma, asistoval Petr Machač (1:0).
07:45
Vyloučen hráč Radim Tůma družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
07:45
Po faulu Tůmy budou mít domácí k dispozici dnešní první přesilovku.
05:56
Bárta si připisuje důležitý zákrok.
04:48
Domácí mají trochu problém dostat balónek před soupeřovu bránu, a tak si zatím přihrávají na své polovině hřiště a čekají na svou šanci.
02:40
Hála získal balónek, ale pomohl si faulem. Rozehrávka pro domácí.
00:59
První nebezpečná šance hostů, míček jen těsně míjí boleslavskou bránu.
00:37
Ulman překazil kombinaci hostů. U balónku je Boleslav.
00:01
Úvodní buly ve prospěch domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kněžík a Jan Brak.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Šimon Fišer, Andrej Svatoš, David Novák, Čeněk Kašpar, Jan Hála
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Tadeáš Lang, Tomáš Malý, Martin Převrátil, Petr Machač, Michal Stehlík