4:0
8:0
- : -

Florbal Sokolov - Florbal Chomutov B 14:0
13. Patrik Soukup, 17. Patrik Soukup, 30. Pavel Batista, 33. Jan Hlavsa, 33. Jakub Stejskal, 37. Jakub Stejskal, 41. Štěpán Mosler, 44. Patrik Slezák, 45. Patrik Soukup, 51. Stanislav Hykš, 52. Pavel Batista, 54. Marek Novák, 54. Pavel Batista, 55. Stanislav Hykš; rozhodčí: Michal Žáček - Martin Klán; vyloučení: 2:1 + Filip Nový ČK1 + 5; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 27 - Tomáš Patera 28; po třetinách: 2:0, 4:0, 8:0;
60:00
Střely po 3. třetině: Sokolov: 19, Chomutov: 8
60:00
Komentář trenéra domácích, J. Stejskala: I přes vyrovnanou pozici obou týmů v tabulce, se jednalo o jednoznačný zápas a soupeřům přejeme šťastnou cestu domů.'
60:00
Nejlepší hráči utkání: Sokolov: Heimerle, Chomutov, Nový
60:00
Vyjádření trenéra hostí F. Nového. Jednoznačný zápas, děkuji soupeřům za účast.
60:00
56:29
Vyloučen hráč Filip Nový družstva Florbal Chomutov B do konce utkání.
56:29
Vyloučen hráč Filip Nový družstva Florbal Chomutov B na 5 minut za nesportovní chování.
56:29
Vyloučen hráč Filip Nový družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nesportovní chování.
54:58
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Stanislav Hykš bez asistence (14:0).
53:20
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista bez asistence (13:0).
53:02
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Marek Novák, asistoval Aleš Hoch (12:0).
51:40
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Štěpán Mosler (11:0).
50:29
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Stanislav Hykš, asistoval Patrik Soukup (10:0).
44:34
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup bez asistence (9:0).
43:16
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Slezák, asistoval Štěpán Mosler (8:0).
40:30
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler bez asistence (7:0).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: Sokolov: 13, Chomutov: 9
40:00
36:02
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Patrik Soukup (6:0).
32:43
32:03
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Hlavsa, asistoval Štěpán Mosler (4:0).
29:19
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista bez asistence (3:0).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Sokolov: 10, Chomutov: 8
20:00
19:56
Vyloučen hráč Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
16:07
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Jan Šafránek (2:0).
12:42
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Jakub Stejskal (1:0).
06:35
Vyloučen hráč Marek Novák družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B: brankář: Tomáš Patera; hráči v poli: Tomáš Salaďak, Marek Kubeš, Matyáš Müller, Ondřej Soukup, Marek Selinger
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Jakub Stejskal, Matouš Tesař, Jan Šafránek, Patrik Soukup, Štěpán Mosler