1:3
4:3
- : -

Fbc Strakonice - Florbalová škola Plzeň A 6:7
12. Adam Přib, 32. Jiří Křesák, 47. Lukáš Pluskal, 49. Václav Strejček, 58. Jiří Křesák, 58. Karel Šavrda - 13. Ondřej Budek, 28. Matěj Petrović, 38. Tomáš Pour, 40. Jiří Mikeska, 46. Ondřej Budek, 55. Matěj Surák, 57. Matěj Petrović; rozhodčí: Petr Novák - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:3; využití: 2:3; diváků: 67; zásahy brankářů: Jan Vaníček 11 - Filip Šik 31; po třetinách: 1:1, 1:3, 4:3;
60:00
Vyjádření trenéra hostů: Ve vyrovnaném zápase, rozhodly přesilové hry. Soupeři děkuji za zápas.
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Děkujeme domácím divákům za podporu v hledišti. Bohužel soupeř byl šťastnější. Sraz v Sokolce.
60:00
57:55
Domácí se podruhé prosazují ve hře bez golmana.
57:54
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Vojtěch Houska (6:7).
57:13
Domácí se prosadili ve hře bez golmana.
57:12
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jiří Křesák, asistoval Karel Šavrda (5:7).
56:44
Hosté pěknou kombinací využívají přesilovku.
56:43
Timeout Fbc Strakonice
56:43
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Petrović, asistoval Ondřej Budek (4:7).
54:52
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře.
54:40
Surák zůstal za domácí obranou a dokázal toho využít
54:39
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Kryštof Lehečka (4:6).
50:46
Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
48:07
Přib v dobré pozici střílí, míček propadl za hostujícího brankáře a Strejček stál na správném místě
48:06
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Václav Strejček, asistoval Adam Přib (4:5).
46:47
z přesilovek dnes padají góly
46:46
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Lukáš Pluskal, asistoval Daniel Novák (3:5).
46:17
domácí kapitán se opřel do balónu, do vzduchu vylétl míček i hůl bránícího hráče
46:01
Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za vysoká hokejka.
45:25
domácí nevyužili svůj tlak a tak se prosazují hosté
45:24
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Tomáš Pour (2:5).
45:00
Kořán trefuje tyč
44:00
domácí jsou zatím lepším týmem v této třetině
41:41
Obrovský závar před Sikovou bránou. Nejprve zákrok gólmana, následně tyč z dorážky. Celá akce skončila kopnutím míčku domácím hráčem do brány, gól tedy neplatí
39:03
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jiří Mikeska, asistoval Jakub Vandák (2:4).
37:08
Další využitá přesilovka. Pour se prosazuje střelou z velké dálky
37:07
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Tomáš Pour, asistoval Matěj Petrović (2:3).
36:43
Tvrdý zákrok Křesáka za bránou Plzně
36:08
Pluskal řešil situaci před vlastní bránou faulem
36:07
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.