5:1
1:5
- : -

FBC Mohelnice - FLORBAL LITOMYŠL 12:10
6. Tomáš Havelka, 7. Filip Sedmera, 8. Filip Sedmera, 15. Adam Navrátil, 17. Tomáš Havelka, 20. Tomáš Pudil, 21. Filip Sedmera, 29. Filip Heller, 30. Lukáš Zach, 35. Tomáš Pudil, 39. Tomáš Šalda, 44. Lukáš Zach - 4. Ondřej Háp, 13. Daniel Ondráček, 20. Ondřej Háp, 20. Jiří Žák, 36. Štěpán Švec, 47. Štěpán Švec, 52. Daniel Ondráček, 57. Vilém Nonn, 58. Vilém Nonn, 60. Štěpán Švec; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 90; zásahy brankářů: Jakub Haltmar 57 - Ondřej Vašek 12, Tomáš Doubek 17; po třetinách: 6:4, 5:1, 1:5;
60:00
Komentář trenéra hostů: Soupeř potrestal naše chyby a tímto jim děkujeme za pěkný zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Očekávali jsme dneska kvalitní florko. Z naší strany jsme se snažili předvést náš herní projev pro diváky, bohužel okolnosti na hřišti byly proti nám. I když jsme dvakrát zaváhali, zápas jsme dovedli do vítězného konce. Soupeři a fanouškům děkujeme a těšíme se na sobotu na další domácí utkání.
60:00
59:59
DĚKUJEME VŠEM ÚŽASNÝM FANOUŠKŮM , kteří po celou dobu zápasu dodávali Mohelnickým klukům energii.
59:59
Střely na bránu po třetí třetině: FBC Mohelnice: 11 FLORBAL LITOMYŠL: 33
59:24
Tomáš Pudil ze střídačky hecuje fanoušky.
59:18
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Jiří Žák (12:10).
58:57
Atmosféra v hale je neskutečná, hala je na spadnutí!
58:22
Litomyšl v 6 a Navrátil trefuje pouze tyčku.
57:42
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
57:42
Litomyšl začíná Mohelnici dotahovat, čeká nás napínavá koncovka zápasu.
57:20
Timeout FBC Mohelnice
57:20
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn, asistoval Tomáš Novák (12:9).
56:57
Máme tu další rozehrávku před brankovištěm. Nyní z toho branka nepadla, protože Haltmar předvádí božské zákroky.
56:05
56:03
Je tu rozehrávka na hraně velkého brankoviště domácího celku.
55:13
Litomyšl se snaží zápas otočit. Co myslíte, má ještě šanci?
54:23
Navrátil sám na středu před bránou, než se otočil tak přiběhli protihráči, tak dal jen přihrávku Pudilovi před bránu, ten trefuje brankáře.
53:15
Bizek z otočky netrefuje ve velkém brankovišti míček.
52:45
Švec trefuje břevno.
51:57
Novák střílí, ale bránu minul.
51:37
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Daniel Ondráček, asistoval Jiří Hubinka (12:7).
50:46
Trestné střílení družstva FLORBAL LITOMYŠL neproměnil Martin Štarman.
50:46
Máme tu nájezd pro Litomyšl, Haltmar se z toho raduje.
50:46
Haltmar nájezd velice zkušeně vychytal.
49:46
I když je výsledek 12:6, tak hra vypadá stále vyrovnaně. Mohelnice je více na míčku, ale Litomyšl má více střel.
49:02
Sedmera ze středu trefuje pouze brankáře.
46:22
Po křižné přihrávce Nonna, Švec snižuje brankový rozdíl.
46:21
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Vilém Nonn (12:6).
45:05
Legendární zákrok domácího Haltmara. Dnes chytá jak Bůh.
43:11
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Lukáš Zach, asistoval Martin Kubíček (12:5).
42:54
Vyloučen hráč Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nesportovní chování.
42:54
Heller se ocitl mezi protihráči, kteří ho zmáčkli a on do nich vrazil. Takže tu máme hru 4 na 4
42:53
Vyloučen hráč Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
42:53
Vyloučen hráč Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
42:10
Do haly přišel spoluhráč Jiří Šincl a celá střídačka domácích začala skandovat jeho jméno.
41:58
Chtěla bych též pozdravit svého spoluhráče Pepu Dočekala. Hra je teď nahoru a dolů.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu po druhé třetině: FBC Mohelnice: 16 FLORBAL LITOMYŠL: 20
38:40
Nonnovu střelu z půlky Haltmar s přehledem chytá.
38:18
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Šalda, asistoval Adam Heidenreich (11:5).
35:38
V přesilovce hostů vyniká Švec a připisuje na konto Litomyšle další branku.
35:37
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Martin Štarman (10:5).
34:49
Vyloučen hráč Tomáš Havelka družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování hokejky.
34:33
Pudil věnoval svoji krásnou branku svému dědečkovi, co ho podporuje z tribuny.
34:32
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Pudil, asistoval Lukáš Zach (10:4).
33:53
Heidenreich tu má fanklub! Tímto zdravím Honzu Kotrleho, Ondru Pjajka a další dámy.
31:36
Vyloučen hráč Adam Heidenreich družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné střídání.
31:36
Heidenreich zlomil na středu florbalku, odbíhá ihned do šatny, takže se jde za námi posadit na trestnou za špatné střídání.
31:19
Haltmar se v bráně určitě nenudí.
30:41
Havelka dostal do obličeje loktem a leží na zemi.
29:36
Zach skvělou střelou zakončuje.
29:35
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Lukáš Zach, asistoval Tomáš Pudil (9:4).
28:39
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Heller, asistoval Filip Sedmera (8:4).
28:29
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Doubek družstva FLORBAL LITOMYŠL
28:07
Začíná to být velice vyhrocené utkání.
26:45
Krásný zákrok domácího brankáře Haltmara po střele Hápa.
25:18
Hra je ve vysokém tempu, jde vidět, že hrají týmy z prvních příček tabulky.
23:36
Na stolku zní věta: " Mohelnice hraje jak kdyby prohrávala o dvě branky a byla minuta do konce."
21:15
Havelka střílí dva metry nad branku.
20:31
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Filip Heller (7:4).
19:29
To si, ale Pudil se Zachem nenechali líbit a odpovídají jim brankou. Čeká nás opravdu zajímavý zápas.
19:28
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Pudil, asistoval Lukáš Zach (6:4).
19:10
Máme tu velice rychlé branky od hostujících.
19:09
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák, asistoval Marek Lamplot (5:4).
19:02
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Štěpán Švec (5:3).
17:40
Samostatný únik Pudila a Navrátila, ale ten trefuje pouze brankáře.
16:29
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Havelka, asistoval David Nejezchleba (5:2).
16:23
Bizek posílá neskutečnou střelu, ale Vašek chytá.
15:52
Kapitán hostujících Háp si proběhl půlku hřiště, poté trefuje obranu domácího celku.
14:12
Vyloučen hráč Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:01
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Navrátil, asistoval Lukáš Zach (4:2).
14:00
Po rychlé přihrávce od Zacha si Navrátil připisuje druhou divizní branku.
12:02
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Daniel Ondráček bez asistence (3:2).
11:28
Střelu Ondráčka Dokoupil blokuje,
11:00
Hra je velice tvrdá a v rychlejším tempu.
08:46
Po zakopnutí o vlastního golmana Zach končí na zemi.
07:52
06:29
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Tomáš Pudil (2:1).
06:29
Sedmera během přesilovky střelou od mantinelu posouvá Mohelnici do vedení.
05:58
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
05:07
05:07
Po backhandové přihrávce od Nejezchleby, střílí Havelka první branku Mohelnice.
03:59
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Michal Háp (0:1).
03:59
Po dorážce střela hostů končí za zády Haltmara.
03:30
Krásná akce Novotného a Sedmery končí za mantinelem.
02:00
Nitsche trefuje pouze obranu hostů.
01:36
Hra se přelévá nahoru a dolů.
00:15
Máme tu první volný úder na polovině domácích a střelu, která doputovala až k Haltmarovi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Ondřej Vašek; hráči v poli: Marek Lamplot, Daniel Ondráček, Jiří Žák, Martin Štarman, Tomáš Boštík
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Jakub Haltmar; hráči v poli: Martin Nitsche, Martin Kubíček, Tomáš Pudil, Lukáš Zach, Adam Navrátil
00:00
Vítám Vás u online přenosu ze zápasu mezi domácí Mohelnicí a hostujícím celkem z Litomyšle. Přeji příjemnou zábavu!