0:1
2:0
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - Pacovští Honzíci 6:2
4. Jan Kulhavý, 8. Štěpán Švec, 15. Jan Kulhavý, 16. Michal Háp, 42. Michal Háp, 58. Michal Háp - 12. Matěj Doubek, 24. Tomáš Dohnal; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 5:3; využití: 1:1; diváků: 128; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 23 - Jaroslav Mareš 30; po třetinách: 4:1, 0:1, 2:0;
60:00
59:59
Komentář domácích: výsledek hovoří za vše a děkujeme soupeři za zápas.
59:59
Komentář hostů: Přijeli jsme v nekompletní sestavě a odehráli jsme hrozivou 1. třetinu. Ve druhé jsme sice srovnali hru a snížili, ale na zvrat jsme už neměli sílu a hlavně kvalitu. Zasloužené vítězství domácích!
59:51
Vyloučen hráč Jiří Žák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
59:00
Právě probíhá poslední minuta tohoto zápasu.
57:00
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Ladislav Štancl (6:2).
54:48
Pacov v plném počtu.
54:10
Krásná střela Viléma Nonn kterou však brankář vyrazil.
52:48
Vyloučen hráč Petr Diviš družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
52:10
Litomyšl odvolala brankáře má výhodu před vyloučením.
50:22
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:05
Hubinka Jiří trefil tyč.
41:09
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Marek Lamplot (5:2).
40:00
40:00
38:00
Právě zbývají dvě minuty do konce druhé třetiny.
35:20
Velkou šanci Pacova dva na nula vychytal Doubek.
27:35
Další velká šance Pacovu tu ale obránci dokázali zablokovat.
25:39
Litomyšl v plném počtu.
23:39
Vyloučen hráč Pavel Krejsa družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:11
Po zbytečném sekání Jiřího Žáka na hraně velkého brankoviště měl Pacov rozehrávku. Ta byla pro Pacov úspěšná a podařilo se jim snížit.
23:10
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal, asistoval Matěj Doubek (4:2).
19:30
Vyloučen hráč Tomáš Dohnal družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:37
Vyloučen hráč Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
18:18
Litomyšl mohla vést už o čtyři branky ale Boštík netrefil prázdnou bránu.
15:45
Jako jediný dokázal najít míček před brankou a zvýšil náskok už na rozdíl tří branek.
15:44
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Ondřej Háp (4:1).
14:13
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Kulhavý, asistoval Vilém Nonn (3:1).
13:58
Dohnal Tomáš se dostal do dobré šance ale netrefil branku.
11:29
Díky pomalému střídání Litomyšle se Pacov dostal bez jakéhokoli odporu na soupeřovu polovinu kde se jim povedlo snížit na rozdíl jedné branky.
11:28
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Jan Dušek (2:1).
09:05
Mareš Jaroslav ukázal i on že je dobrý brankář a chytil tvrdou střelu od obránce Štancla.
07:35
Z velkého tlaku se podařilo Litomyšli zvýšit na náskok o dvě branky.
07:34
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (2:0).
06:40
Litomyšl je už na polovině soupeře.
06:15
Vyloučen hráč František Zajíc družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za blokování hokejky.
04:25
Litomyšl od začátku diktuje tempo.
03:06
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Kulhavý bez asistence (1:0).
02:20
Po špatné přihrávce Litomyšlských obránců se Pacovu podařilo si vytvořit šanci dva na jednoho, ale Štanclovi se to podařilo ubránit.
00:40
Honzíkům se podařil tlak odvrátit a dostali se také na polovinu soupeře.
00:01
Úvodní vhazování vyhrál domácí tým a hned se dostal na polovinu soupeře a vytváří si tlak.