3:5
0:9
- : -

SK Jiskra Domažlice - Florbalová škola Plzeň A 4:16
8. Jakub Nechoďdomů, 22. Jakub Nechoďdomů, 35. Martin Kubů, 40. Martin Kubů - 1. Ondřej Budek, 11. Ondřej Budek, 23. Ondřej Hlinovský, 32. Ondřej Budek, 37. Kryštof Lehečka, 38. Ondřej Budek, 39. Jonáš Janata, 41. Václav Kaše, 47. Vojtěch Beneš, 48. Ondřej Budek, 49. Jonáš Janata, 51. Matěj Surák, 52. Václav Kaše, 54. Ondřej Budek, 56. Kryštof Lehečka, 58. Václav Kaše; rozhodčí: Jakub Iha - Václav John; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Patrik Kouřík 32 - Filip Šik 20; po třetinách: 1:2, 3:5, 0:9;
65:00
Komentář trenéra hostů: Vítězství si ceníme, ale musíme ještě zapracovat na určitých věcech. Soupeři děkujeme za zápas.
65:00
Komentář trenéra domácích: První třetinu jsme odehráli perfektně, nebezpečné akce soupeře se nám dařilo ubránit. Škoda neproměněných vyložených šancí. Zbytek zápasu netřeba komentovat. Po celý zápas nás držel brankář Kouřík, bohužel nedůrazná obrana nechala soupeře dorážet do prázdné brány. Na závěr přeji za celý tým Ondrovi Stachovi vše nejlepší k svátku. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
57:58
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše, asistoval Ondřej Budek (4:16).
55:31
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Matěj Petrović (4:15).
54:05
Vyloučen hráč Martin Andrle družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
53:02
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (4:14).
51:12
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše, asistoval Ondřej Hlinovský (4:13).
50:44
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Jonáš Janata (4:12).
48:35
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jonáš Janata, asistoval Matěj Petrović (4:11).
47:52
46:32
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Vojtěch Beneš, asistoval Ondřej Hlinovský (4:9).
40:43
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše, asistoval Matěj Surák (4:8).
40:00
40:00
39:31
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Martin Kubů bez asistence (4:7).
38:47
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jonáš Janata bez asistence (3:7).
37:01
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Jonáš Janata (3:6).
36:06
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Jakub Vandák (3:5).
34:53
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Martin Kubů, asistoval Milan Pivoňka (3:4).
31:52
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Petrović (2:4).
30:44
Vyloučen hráč Martin Andrle družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
25:49
Vyloučen hráč Zdeněk Opálka družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za blokování hokejky.
22:24
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Jiří Mikeska (2:3).
21:44
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jakub Nechoďdomů, asistoval Robert Kubica (2:2).
20:00
20:00
15:54
Vyloučen hráč Matěj Surák družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za držení.
13:35
Vyloučen hráč Jakub Nechoďdomů družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
10:11
07:48
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jakub Nechoďdomů, asistoval Jan Tauer (1:1).
00:25
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Marek Osvald (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Iha a Václav John.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň A: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Václav Kaše, Marek Osvald, Matěj Surák, Ondřej Budek, Kryštof Lehečka