1:0
2:0
- : -

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:0
12. Monika Jahodová, 15. Martina Horáková, 17. Karolína Kohoutková, 35. Petra Drápalová, 44. Tereza Baranová, 60. Klára Jahodová; rozhodčí: Kryštof Máder - Pavel Vích; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 10 - Veronika Čubová 29; po třetinách: 3:0, 1:0, 2:0;
60:00
Počet střel ve třetí třetině: domácí 11, hosté 4.
60:00
Celkový počet střel: domácí 35, hosté 10.
60:00
Komentář trenéra domácích: Od začatku zápasu šlo vidět že sme na dnešního soupeře dobře připraveni,. Agresivní a jednoduchý florbal, přimočaré kombinace do brány a pečlivá obrana. Díky všem za účast.
60:00
Komentář trenéra hostí: Hned od začátku nám soupeř ukázal co chce hrát a že jsou tady doma. Chválím nasazení Šitbořic a máme dále na čem pracovat. Ale pokud nedáme ani branku, tak se zápas dostává špatně pod kontrolu. Děkujeme za utkání.
60:00
59:27
Souhra sester Jahodových končí gólem.
59:26
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Monika Jahodová (6:0).
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
56:10
Baranová zkusila svou pověstnou kličku "pocem kamdeš" ale hostující hráčky tento záměr přečetly.
55:07
Naštěstí je brankářka schopna pokračovat ve hře.
55:06
Hra se na delší dobu přerušuje. Hostující brankářka je ošetřována.
52:40
S blížícím se koncem se zvyšuje tempo hry.
51:10
Jahodová K. trefuje blokující hráčku.
50:36
Po střele Jahodové M. řinří tyč.
49:00
Lajna Baranová, Drápalová, Martincová zatápí soupeřkám pod kotlem po celý zápas.
48:45
Muselíková z otočky minula branku.
48:10
Šanci hostí zlikvidovala brankářka Sadílková.
47:50
Hra se přelévá ze strany na stranu.
47:00
Chybu Muselíkové v rozehrávce soupeřky nepotrestaly.
45:55
FANOUŠCI KTEŘÍ SI DNES NENAŠLI CESTU NA DNEŠNÍ ZÁPAS, NEMUSÍ ZOUFAT, JIŽ ZÍTRA BUDETE MÍT DALŠÍ ŠANCI VIDĚT NÁŠ ELITNÍ TÝM ŽEN (OD 11:00) A POTÉ ELITNÍ TÝM MUŽŮ (OD 14:00). TAK SI DORAZTE ZPŘÍJEMNIT NEDĚLNÍ DOPOLEDNE. TĚŠÍME SE NA VÁS!
44:15
Informace nejen pro pracovníky sdělovacích prostředků, dnešnímu utkání přihlíží 24 diváků.
43:33
Drápalová vybojovala míček za brankou hostí a naservírovala do výhodné pozice Baranové.
43:31
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Petra Drápalová (5:0).
42:48
Domácí Ondráčková zvolila střelu, místo přihrávky do prázdné brány. Tato možnost se ukázala jako chybná.
42:00
Začátek třetí třetiny se nese ve stejném duchu jako ty předchozí.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrály domácí.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: domácí 14, hosté 2.
40:00
I ve druhé třetině byl výkon soupeřek bezzubý a domácí Aligároky zvýšily vedení na 4:0.
40:00
39:50
Střela Králové skončila na boční síti.
39:15
Ondráčková v krkolomné pozici dokázala zakončit. Bohužel pro ni, mimo.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:20
Střela Romančákové končí za brankou.
36:51
Fair play naživo. Hostující hráčky přiznávají teč při střele.
35:27
Po střele Pražákové řinčí tyč.
34:37
Rychlou rozehrávku Baranové zůročila přesnou střelou Drápalová.
34:36
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Tereza Baranová (4:0).
34:07
Kohoutková poslala slabou střelu, brankářce žádné vrásky nenadělá.
32:38
Z ochozů začínají znít vuvuzely.
31:46
Ostrá střela z volného úderu nedělá Sadílkové žádné problémy.
30:42
Domácí Drápalová opět mijí.
27:30
Pražáková vyzvala perfektní přihrávkou přes celou šíři hřiště ke střele Jahodovou, ta míček minula.
26:42
Střela Drápalové končí po úspěšném zákroku brankářky hostí za mantinelem.
26:13
Další střela Horákové. Tentokrát brankářka dokázala zasáhnout.
25:15
Závar před brankou hostí.
24:22
Hosté v šanci 3 na 1 nedokázaly zakončit.
23:10
Dosud největší šanci hosté nedokázali zužitkovat.
22:11
Slibná šance domácích skončila mizernou nahrávkou.
21:00
Horáková zkouší štěstí z poloviny hřiště. Střela míří mimo branku.
20:01
Úvodní buly vyhráli hosté.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: domácí 10, hosté 4.
20:00
V první třetině jsme viděli zodpovědný výkon domácích hráček, které své soupeřky k ničemu nepustily. Naopak Aligátorky se dostaly do jedné šance za druhou.
20:00
19:48
Ve stoprocentní šanci zaváhala Drápalová.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:00
Dle odhadu pořadatelského stolku vede domácí družstvo na střely mimo 14:1.
17:35
Souhra sester Jahodových skončila střelou mimo bránu.
16:46
Hunkařová při rozehrávce z rohu našla osamocenou Kohoutkovou. Ta se z vyložené šance nemílila.
16:45
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Karolína Kohoutková, asistoval Nikol Hunkařová (3:0).
16:35
Králová o sobě dala znovu vědět tvrdou střelou od mantinelu.Vedle.
16:00
Mantinely se po tvrdém souboji v rohu sesypaly jako domeček z karet.
14:50
Hřáčky hostí nevyužily slibnou standardní situaci.
14:07
Horáková překvapivou střelou z poloviny hřiště překonala brankářku a zvyšuje na 2:0.
14:06
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Martina Horáková, asistoval Jana Pražáková (2:0).
12:37
Střela Králové míří vysoko nad branku.
11:32
Rychlou rozehrávkou překvapila Hanusová obranu hostí a Jahodová M. s přehledem uklidila míček za záda brankářky Čubové.
11:31
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Anna Hanusová (1:0).
11:10
Baranová (Aligators) trestuhodně promáchla na ose hřiště.
09:30
Aligátorky rozvíjí postupný útok.
08:15
Domácí Drápalová ve vyložené šanci zaváhala.
07:11
Domácí tým hraje v plném počtu.
05:40
S první střelou hostí si brankářka Sadílková poradila.
05:12
Po úvodním náporu domácích tu máme první zaváhání v podobě oslabení.
05:11
Vyloučen hráč Karolína Kohoutková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
04:10
Jahodová Klára (Aligators) se snažila překvapit z ostrého úhlu. Šanci brankářka zneškodnila.
03:10
Domácím se nedaří usměrnit svou střelbu.
02:20
Úvod utkání se odehrává převážně na polovině hostí.
02:00
Zatím sledujeme utkání bez přerušení.
01:00
01:00
První vlaštovku na branku hostí vyslala Jahodová.
00:30
Dnešním šlágrem 11. kola první ligy žen vás provede Lukáš Lengál a Dominik Král. Přejeme příjemnou zábavu.
00:01
Úvodní vhazování vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kryštof Máder a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Veronika Čubová; hráči v poli: Markéta Sedláčková, Monika Macháčková, Kristýna Štěpánová, Martina Joudalová, Lucie Romančáková
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Petra Ondráčková, Anna Hanusová, Jana Pražáková, Monika Jahodová, Klára Jahodová
00:00
V prvním vzájemném utkání zaplesalo srdce každého fanouška defenzivního florbalu. Po výsledku 2:0 zvítězily ženy z Rtyně v Pokrkonoší.
00:00
Dobré odpoledne, vítáme Vás u dalšího kola první ligy žen, ve kterém se střetnou domácí PRAMOS Šitbořice FbC Aligators s Orel Rtyně v Podkrkonoší.