3:0
2:1
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FBC Došwich Milevsko 5:2
24. Ondřej Zlesák, 35. František Vrňata, 36. František Vrňata, 48. Filip Bezpalec, 50. Vojtěch Doleček - 12. Václav Strouhal, 58. Adam Černý; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 26 - Miloš Kahoun 68; po třetinách: 0:1, 3:0, 2:1;
60:00
Střely ve 3. části 33:11
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Dolejše: První třetina z naší strany celkem dobrá. Od druhé třetiny nám docházely fyzické síly a soupeř nás přehrál. Gratuluji soupeři k vítězství a díky za hru.
60:00
Komentář trenéra domácích Ondřeje Neumana: "Dnes to bylo 20 minut o ničem jako ve Varech. Pak to bylo 40 minut běhání, srážení se, desítek parodií na střelbu a k tomu 5 zakončení. Potřebujeme navazovat na to, co děláme v tréninku a pak se budeme zlepšovat. Dnes jsme si "jen" vybojovali výhru, ale ceníme si jí."
60:00
59:46
Před závěrečným hvizdem ještě jedna jedová rána od modrých.
57:52
Na buly nastala kuriózní situace, Tabášek zlomil hůl.
57:51
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Martin Dolejš (5:2).
55:50
Vyloučen hráč Ondřej Peterka družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hra rukou.
55:50
Ondra Peterka má dnes smolný den. Startíček si zahraje oslabení.
54:06
Milevsko se statečně ubránilo ve čtyřech.
52:06
Vyloučen hráč Václav Strouhal družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za vysoká hokejka.
52:06
Strouhal trefil nešikovně Tabáška čepelí do obličeje, ale už toho lituje na trestné.
50:39
Timeout FBC Došwich Milevsko
49:40
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Doleček, asistoval Filip Bezpalec (5:1).
49:40
Brána Milevska pod tlakem, nahrávka zpět na střed od Bezpiho, Ďolek spolehlivě zavěšuje.
47:50
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Bezpalec, asistoval Vojtěch Doleček (4:1).
47:50
Škoda, že tenhle gól jsem neviděl, ale prý byl hezký.
44:16
Štěpec už měl golmana na lopatkách, ale ránu z milosti zasadil přímo do něj.
40:54
Během první minuty si Kahoun čtyřikrát pomazlil míček. Starťáci jej v bráně nenechávají v klidu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části 29:6
40:00
39:41
Volný úder před bránou Milevska, pohasily modré bloky.
39:05
Milevsko se dlouho ocitalo pod velkým tlakem. ale nakocne se z něj vymanili rychlým breakem, který ale neproměňují.
35:46
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Matěj Tabášek (3:1).
35:46
Dvě akce po minutě, každá jiná ale v zápisu stejná jména
34:44
33:24
Škorpa střílí ze všech pozic a úhlů ale Kahoun je připraven.
31:16
Prudká střela 82 z milevska střílí pouze figurky na plakátu vysoko nad Hnátkovou bránou
29:02
Vyloučen hráč Václav Strouhal družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
27:56
Taby s Vrňatou proměnují, ale rozhodčí gól neuznávají. Brankoviště.
25:16
Trestné střílení družstva FBC Došwich Milevsko neproměnil Lukáš Trojáček.
25:16
Peterka měl asi k obědu jelena. Opět vysoká hůl, tentokrát však nejde sedět ale připravil modrým nájezd.
25:16
Skvělý Hnátkis!
23:58
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Zlesák, asistoval Filip Bezpalec (1:1).
23:58
A tlak se vyplatil. Po Bezpalcově přihrávce vyrovnává Zlesák.
23:12
Domácí tlačí na Kahounovu bránu, modří neví co se najednou děje.
21:29
Zlesák se napřahoval ke střele, ale okradli jej o balon jako turistu v Karlovce.
20:19
Žlutočerná začali zostra, golman hostí hasí před bránou.
18:04
Kunratický Vácha si modré povodil před bránou soupeře.
17:11
Vyloučen hráč Ondřej Peterka družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:11
Čepel peterkovy hole se ocitla příliš vysoko a Milevsko si zahraje přesilovku
16:30
Dolejš vysílá jedovku, kterou Hnátek vyráží.
13:56
David Vondra se dostává přihrávku před bránu, potvrdí svou skvělou formu? Teď to bohužel nevyšlo, ale doufejme, že ješně dnes neřekl poslední slovo.
12:19
Milevsko rozehrává standardku ze stejného místa , tentokrát se ale žlutí nenechali nachytat.
11:10
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Jakub Štván (0:1).
11:10
Milevsko si vybojovalo volný úder a po rychlé nahrávce proměňuje Strouhal
10:17
Valenta z úhlu trefuje golmana, míč se odráží za bránu.
08:43
Start vybojoval standardku před velkým brankovištěm, po střele Zlesyho zvonila tyč.
06:35
Tabášek vybojoval rozehrávku z rohu, ale bohužel se z toho žádná akce nezrodila.
04:27
Doleček s balonem vytřel štulpnami podlahu kunratické haly ale balon při tom neztratil.
02:23
A je tu i první střela domácích, za bránou se probhěhl Kopal, Valentovu střelu blokují modří.
01:40
Milevsko se poprvé dostává ke střele ale Hnátek spolehlivě kryje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Vojtěch Soulek, Kryštof Süsmilich, Václav Strouhal, Adam Černý, Jakub Štván
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: Ondřej Valenta, Adam Kopal, Martin Šolaja, Martin Škorpa, Štěpán Vácha