1:0
- : -
FbC Plzeň

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbC Plzeň 9:4
15. Matěj Šrámek, 15. Jan Huleš, 19. Matěj Švácha, 20. Jakub Mikolášek, 21. Jakub Mikolášek, 22. Filip Konrady, 23. Matěj Švácha, 38. Petr Pacanda, 50. Šimon Dubský - 9. Richard Bastl, 24. Jiří Varta, 26. Marek Weber, 29. Tomáš Holeček; rozhodčí: Martin Klán - Filip Oberta; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Daniel Dolák 22 - Matěj Urban 28; po třetinách: 4:1, 4:3, 1:0;
60:00
Střely ve třetí třetině - 10:7
60:00
Komentář trenéra hostů (Matouš Hrdlička): Utkání jsme odehráli o dost lépe než předchozí. Bohužel i tam máme chvilkové výpadky, při kterých inkasujeme slepené góly a to nás pak sráží. Nicméně kluci dnes předvedli bojovný výkon a konečně jsme od nich na hřišti viděli touhu chtít se zápasem něco udělat. Je to pro nás dobrý odrazový můstek do dalších bojů. Soupeř vyhrál zaslouženě a tak mu gratulujeme ke třem bodům.
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Vyjma dvou pasáží hry jsme utkání měli pod kontrolou. Jsme rádi, že soupeř do zápasu šel zdravě namotivován a odhodlán, díky tomu byl zápas zajímavý a prospěšný pro obě družstva.
60:00
56:15
Vyloučen hráč Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
56:15
Vyloučen hráč Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
56:15
Hra se přiostřila, Baštýn agresivně proti Konradymu, který si to nenechal líbit, takže oba zchladí hlavy.
55:44
A zvoní tyč!
55:19
Vyloučen hráč Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
55:19
Dubský házenkář. Další přesilovka pro FbC.
54:20
Mikolášek měl nabito. Neproměnil však
52:30
Winter minul bránu jen o centimetry.
51:07
Blažek vyvolává konflikty v hostujícím velkém brankovišti.
50:03
Dubský zamíchal a následně prostřelil Urbana
49:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šimon Dubský, asistoval Matěj Švácha (9:4).
46:25
Kouskování hry je častější a častější.
44:50
Švácha sahal po hat-tricku, Medovu krásnou krosovou nahrávku přes celou šířku hřiště ovšem netrefil.
44:09
Pacanda před prázdnou bránu netrefil bránu. Velká škoda pro Slavii
41:45
Šíp nevěřícně kroutí hlavou, to mu ovšem nepomůže a rozehrávat budou domácí.
40:01
Úvodní vhazování třetí třetiny pro domácí.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině - 15:11
40:00
37:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Petr Pacanda, asistoval Tomáš Vlček (8:4).
37:28
Pacanda na druhý pokus prostřelil Urbana.
36:55
Osamocený Konopík před bránou se hlásil o přihrávku, kterou naštěstí pro domácí, nedostal.
31:37
Vyloučen hráč Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
31:37
Blažek vytřel halu a sedá na trestnou.
29:43
Urban se proti Stejskalově střele vytáhnul a drží hostující naděje.
28:40
Holeček svou klasickou bekendovou střelou překonává Doláka a snižuje na tři branky.
28:37
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Holeček, asistoval Jiří Winter (7:4).
26:18
Vyloučen hráč Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:18
Plachý teď zahodil Šváchu za mantinel a bude doufat, že na trestné lavici bude celé dvě minuty.
25:24
Střela Webera zaplachtila za Doláka a FbC je zpět ve hře.
25:16
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Marek Weber, asistoval Štěpán Plachý (7:3).
24:59
Winter vystihl špatnou zpětnou přihrávku, vše ale hasil Porazil.
23:40
Šíp nechtěně nalezl skórujícího Vartu, který tak snižuje na pět gólů.
23:27
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Varta, asistoval Filip Šíp (7:2).
23:20
Švácha přidává druhý gól zápasu.
22:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Švácha, asistoval Patrik Med (7:1).
22:21
Slávistická první lajna je, jak se říká v NHL, on fire a střílí další gól. Autorem je tentokrát Filip Konrady.
21:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Jakub Mikolášek (6:1).
20:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Jan Huleš (5:1).
20:25
Huleš nabil Mikoláškovi a ten o tyč zvyšuje náskok domácích.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Slavia 12 - FBC 8
20:00
19:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Konrady (4:1).
19:50
Konrady krosem našel Mikoláška, který pod padajícím Urbanem zvyšuje na 4:1
18:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Švácha, asistoval David Jánský (3:1).
18:54
Přečíslení 2 na 1 vyřešil Jánský přihrávkou na Šváchu, který poslal balonek do odkryté branky
18:32
Dolák rychlým výhozem založil protiútok Slavie, Konrady ale střílel těsně nad břevno
16:50
Po rychlé kombinaci nebezpečná střela Huleše, ale bohužel mimo branku
15:43
Po delší době si dva jisté zákroky připsal i Daniel Dolák v domácí brance
14:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Jakub Mikolášek (2:1).
14:26
Domácí dvěma rychlými góly obrací vývoj utkání a dostávají se do vedení
14:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Šrámek bez asistence (1:1).
10:54
Před domácí brankou byl osamocený Holeček, na poslední chvíli k němu přistoupil domácí obránce a znemožnil mu zakončení
08:40
Šváchovi v dobré pozici sjel při střel balónek z hokejky, a tak Urban neměl příliš mnoho práce
08:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Richard Bastl, asistoval Jaroslav Konopík (0:1).
08:03
Teď se už ale po rychlém protiútoku trefuje Bastl a hosté vedou 1:0
07:25
Holeček od mantinelu postupoval na domácí branku, Dolák proti němu dobře vyjel a zmenšil mu střelecký úhel, a tak hostující hráč nezamířil přesně a střela skončila v rohu hřiště
06:35
Mikoláškovu střelu vyráží Urban
06:01
Hosté se dostávali do střelecké pozice, Konopík ale promáchl a je mu pískána vysoká hokejka
04:27
PRvní zákrok si připsal Urban v brance FBC
04:16
Slávisté se zatím v úvodu zápasu nemůžou příliš dostat do tempa
02:21
Z volného úderu na hranici velkého brankoviště+ domácí nic nebezpečného nevytvořili. Na druhé straně z rychlého protiútoku nebezpečně zahrozili hosté, ale Dolák jejich šanci zneškodnil
00:01
Hosté vyhráli úvodní vhazování a zahajují utkání prvním útokem
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Filip Oberta.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Matěj Urban; hráči v poli: Václav Hajšman, Filip Šíp, Ondřej Kůs, Jiří Varta, Jaroslav Konopík
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Konrady, Jan Huleš, Filip Blažek, Adam Stejskal, Jakub Mikolášek