5:0
- : -
FbC Plzeň

FBC Došwich Milevsko - FbC Plzeň 8:3
11. Petr Dolejš, 15. Lukáš Trojáček, 33. Adam Černý, 48. Adam Černý, 49. Daniel Hrůza, 51. Václav Strouhal, 55. Lukáš Trojáček, 56. Petr Dolejš - 17. Štěpán Plachý, 26. Richard Bastl, 31. Jakub Tykal; rozhodčí: Adam Hofhansl - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 22 - Matouš Eret 33; po třetinách: 2:1, 1:2, 5:0;
60:00
Podání rukou a vítězná domácí atmoška. Díky všem. I já se loučím. Ahoj!
60:00
Střely ve třetí části: Domácí - 15, Hosté - 5
60:00
Komentář trenéra hostů, Matouše Hrdličky: "První dvě třetiny jsme měli více ze hry, ale domácí výborně bránili. Nedovolili nám jít moc do zakončení. Ve třetí třetině to bylo o tom, kdo dá první gol. Bohužel jsme to nebyli my a poté jsme už pouze doháněli a otevřeli hru, čehož soupeř využil a přidal další branky. "
60:00
Komentář trenéra domácích, Lukáše Dolejše: "Dnes velmi povedený výkon. Děkuji klukům za vybojované vítězství. Po zásluze jsme soupeře ve třetí třetině přehráli. Děkuji soupeři za zápas a divákům za hezkou návštěvu."
60:00
59:49
"To už asi neotočí" slova Šimiho - místního časoměřiče. Má pravdu, je konec!
57:18
Vyloučen hráč Jaroslav Konopík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
57:18
Trojáček poslán Konopíkem za manťák, avšak druhý jmenovaný se tím posílá za katr. Už tu pyká vedle mě a sleduje, jak první jmenovaný řídí přesilovku.
55:47
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Daniel Hrůza (8:3).
55:47
Tohle je pro Plzeň kruté. Během chvilky tu máme pořádný zvrat. Flinty do žita ale neházejí.
54:41
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Daniel Hrůza (7:3).
54:41
No jooo domácí borci dnes předvádí krásné góly. Trojáček vymetá a Eret v bráně hlásí uklizeno. Asi tak jako když vymetáte v obýváku pod stropem pavouky po zimě.
53:45
Huuuu asi takhle to tu teď zahučelo, když střela na zadní tyč z hole plzeňského flamendra proletěla sakra těsně.
51:53
Pěkná ťukačka hostů končí střelou z první, která neměla golové parametry. Nicméně na oko slušný.
50:31
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (6:3).
50:31
Budu se opakovat, opět v tom měl prsty Černý, který to hezky připravil Strouhalovi a ten to tam už jen vyslal.
50:15
Má to těžký. Martin Dolejš opět ztrojen a je z toho střela jen do bloku. Vydržaj pionýr!
48:11
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Daniel Hrůza, asistoval Petr Dolejš (5:3).
48:11
To je vono! Danček posílá svůj tým blíže k vítězství. Atmoška jako v Outůčku.
47:04
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý bez asistence (4:3).
47:04
Adam Černý! Ten kluk má den. Vzal to na sebe - krásná bomba
46:00
Marťas Dolejš jedovkou z výběhu do beka těsně před brankařem.
44:38
Šance hostů. Kahoun výborný.
42:22
Tak jsem to zakřikl. Padá fis něco si přejte.
40:00
40:00
Máme tu pauzu a celkem nudu, tak jí vyplním informačním okénkem pro hokejové fandy, kde místní hokejky vedle v Průvan aréně podlehli Hluboké po nepřesvědčivém výkonu 3:7.
40:00
39:59
Střely po druhé části: Domácí - 14, Hosté - 12.
39:08
Po krátké odmlce jsem zpátky. Kochal jsem se hrou a radoval se, že fis celkem funguje a nemusíme používat papírové zápisy jako někteří kolegové během dne.
36:58
Domácí třetí lajna pod zámkem, ale úkol splnila.
34:47
Domácí štírek s 29 na zádech je při chuti. Nyní vyprášil rameno Ereta.
32:46
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Strouhal (3:3).
32:46
Jooo! Adam Černý na bližší vingl! Opět plichta a začíná se přitvrzovat.
31:17
Váša Strouhal v brejku, přestože byl lehce vytlačen do rohu, dokázal zakončit mezi nohy. Golman je měl pevně u sebe.
30:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Tykal, asistoval Richard Bastl (2:3).
30:08
A teď už se to hostům povedlo. Střela z první k tyči deset čísel nad ledem.
29:18
Zvoní tyč! Hosté byli velmi blízko.
27:42
Dan Hrůza v krásném úniku po levém mantinelu. Trochu to chrastilo, ale hra pokračuje dále...
25:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Richard Bastl, asistoval Jakub Tykal (2:2).
25:05
A máme srovnáno. Několikanásobná dorážka a nedůraz domácí obrany znamená gól.
24:30
Hajšman z výběhu do Kahounovo kebule.
23:08
Šance domácích. Nejprve Černý a pak Strouhal. Oba bez úspěchu.
21:15
Zajímavá bekendovka jednoho ze západočechů. Kahounovo škvírka mezi gajdami byla utěsněna.
20:01
Úvodní buly opět pro domácí a jedeme.
20:00
20:00
19:59
Střely po první části: Domácí - 12, Hosté - 11.
19:47
Podivné faulíky na hranici, snad se nám z toho nestane obávaná bramboračka.
17:49
Kahounova levačka teď byla proti jasnému golu.
16:33
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Štěpán Plachý, asistoval Tomáš Holeček (2:1).
16:33
Hosté snižují. Využití přečíslení a střela do odkryté poloviny branky. Kahoun si míček odhlavičkoval v přesunu za svá záda.
14:37
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Martin Dolejš (2:0).
14:37
Tak tohle byla nádhera. Lukáš Trojáček neskutečnou bombou přesně pod horní štangli využívá přesilovou hru.Nechytatelné!
14:25
Přesilovka domácích, šance jsou. Zatím vše zblokované.
13:20
Vyloučen hráč Radim Titl družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:16
Slušná šance hostů. Kahy připraven
11:46
Hřiště utřeno a jedem dál.
10:54
10:54
Rozehrávka domácích z rohu za bránu a poté krásná přihrávka na bližší tyč a nekompromisní zakončení. Máme tu první golík.
10:30
Kotrbatá a nervozní rozehrávka Došwihu, ale i tak se dostal kanonýr Martin Dolejš k nebeznečné střele.
10:05
Opět zásah Kahouna, který drží domácí.
06:18
Standartka hostů a připravený Kahoun na jistotu. Další čárka do statistik.
05:05
Hosté kombinačně lepší, nicméně obraz hry zatím dosti vyrovnaný.
04:22
Adam Černý z výběhu střelou do vinglu, bohužel v cestě stál "druhý" brankář domácí útočník Kuba Kotrba.
02:52
Obrovská šance domácích po chybě hostů. Daneček po velkém zrychlení připravil akci a Petr Dolejš byl málem prvním střelcem.