2:1
3:2
- : -

Panthers Praha - Florbal Chomutov 7:6
1. Jan Waldhauser, 10. Jaroslav Petrák, 29. Jan Waldhauser, 40. Karel Petrák, 41. Karel Petrák, 50. Ondřej Přib, 52. Jakub Žiška - 4. Matyáš Rauscher, 7. Ondřej Halej, 20. Jakub Holovej, 35. Jakub Holovej, 50. Jakub Holovej, 60. Petr Švehla; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 5 + Jan Waldhauser OS:3; využití: 1:2; diváků: 37; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 29 - Ondřej Slanař 29; po třetinách: 2:3, 2:1, 3:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: PANTHERS - CHOMUTOV 10:11
60:00
Střely celkem: PANTHERS - CHOMUTOV 36:35
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Bociana: O třídu lepší výkon, než včera. Chválím tým za přístup, mrzí nás spousta neproměněných šancí. Na druhou stranu spoustu příležitostí na druhé straně pochytal náš výborný gólman. Díky soupeři za kvalitní utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Patrika Míky: Utkání bylo velice běhavé, tvrdé ale férové. Kluci ukázali výbornou psychickou odolnost a přes vypjatý závěr urvali tři body.
60:00
59:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Ondřej Halej (7:6).
59:13
Vyloučen hráč Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
59:13
Vyloučen hráč Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
59:13
Vyloučen hráč Jan Waldhauser družstva Panthers Praha - osobní trest.
58:28
Vyloučen hráč Lukáš Bárta družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
58:16
Hosté to zkouší v šesti.
57:32
Bárta vyběhl z trestné a byl vyslán do brejku, bohužel střela šla mimo branku. Následně se ale po střetu s hostujícím hráčem ocitl na zemi s bolestí v oblasti beder. Naštěstí to není nic vážného.
56:27
Timeout Florbal Chomutov
55:24
Vyloučen hráč Lukáš Bárta družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
54:55
Přib opět sám proti golmanovi a opět z toho lépe vyvstal hostující golman.
52:45
Hra se teďka trošku přiostřuje na obou stranách, jelikož to nikdo z hráčů nechce vypustit.
51:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Žiška, asistoval Jaroslav Petrák (7:5).
51:00
Petráka mladšího teď neposlechl balonek, toho naopak využil Žiška a znovu je domácí tým ve dvoubrankovém vedení.
49:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Filip Samuel Dušek (6:5).
49:25
Chomutov však rychle odpovídá, jelikož nechce soupeři dát 3 body zadarmo.
49:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ondřej Přib, asistoval Lukáš Bárta (6:4).
49:04
Kvalitní souhra dua Přib - Bárta navyšují vedení.
48:11
Na obranný blok hostů domácí těžko nacházejí recept.
45:12
Přib utíkal sám na golmana, kterého si chtěl trošku vyškolit, bohužel ten přečetl jeho myšlenky a skore zůstává nezměněno.
44:21
Přečíslení 2 na 0 neskutečným způsobem likviduje hostující golman.
40:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák bez asistence (5:4).
40:03
Tak to byl velice rychlý začátek, kdy se utrhl hned po buly Petrák starší.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: PANTHERS - CHOMUTOV 13:9
40:00
39:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Jan Waldhauser (4:4).
38:13
Kdo dnes nedorazil do haly v Rudné, tak velice prohloupil. Oba týmy hrají pohledný aktivní florbal, který se přelévá ze strany na stranu.
34:44
34:44
Nejdříve únik domácího Förstera končící v rohu s následným přečíslením na druhou stranu, které skončilo šťastněji a hosté se opět ujímají vedení.
32:20
Tentokrát domácí tým nevyužil početní výhodu, kdy byl hostující tým více nebezpečný.
29:59
Vyloučen hráč Marek Macura družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Karel Petrák (3:3).
28:40
Waldhauser nejdříve pohrdl přečíslením 2 na 0 a následně nekompromisně srovnává skore.
24:35
Oslabení Chomutov bez zaváhání přečkal bez úhony.
22:35
Vyloučen hráč Michal Marek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
21:54
Ulrych a jeho famozní save samostatného úniku hostujícího hráče.
20:00
20:00
Střely v první třetině: PANTHERS - CHOMUTOV 13:15
20:00
19:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Ondřej Halej (2:3).
18:50
Vyloučen hráč Karel Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
18:50
Přesilovou hru si vyzkouší také hostující tým.
17:27
Hajžman byl opět v dobré střelecké pozici díky přečíslení, však pouze do golmana.
11:33
Domácí tým lehce trápí rozehrávka, kdy chomutovská pětice jakoby vždy, co se chystají udělat.
09:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Jan Waldhauser (2:2).
09:28
Petrák mladší dobře naložil s přihrávkou Waldhausera.
08:20
Vyloučen hráč Filip Samuel Dušek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
08:20
Odložené vyloučení nevyužil Hajžman a tak mají domácí početní výhodu po faulu Duška.
06:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Michal Marek (1:2).
06:06
Chomutovský Halej zužitkoval vyšší střeleckou produktivitu a posílá svůj tým do vedení.
03:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Michal Marek (1:1).
03:48
Hra se přelévala z jedné strany na druhou, z čehož těžil Chomutov po střele Rauschera.
02:10
Chomutovské přečíslení 2 na 1 s ledovým klidem pokrývá Ulrych.
00:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval David Förster (1:0).
00:35
Skore dnešního utkání otevírá talentovaný Waldhauser krásnou střelou do pravého horního růžku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Slanař; hráči v poli: Michal Marek, Daniel Kellermann, Ondřej Halej, Jakub Holovej, Filip Samuel Dušek
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Kryštof Novotný, Karel Petrák, Zdeněk Prokůpek, David Förster, Jan Waldhauser
00:00
1) Dovolte mi abych Vás přivítal u textového zápisu z 4. kola 1. ligy juniorů. V dnešním zápase uvidíme domácí Panthers Panthers Praha, kteří nadělili Varům neskutečných 24 branek a splnili půlku úspěchu tohoto víkendu. Chomutov naopak nestačil na Tigers a po prohře 10:7 odešel jako poražen.
00:00
2) Dnes může být ale situace úplně jiná. Oba týmy se budou chtít poprat o body a můžeme tak očekávat vyrovnané utkání. Svěřenci trenérského dua Kolář-Míka ale hrají na domácí půdě a budou chtít prodloužit svou domácí neporazitelnost.