3:3
4:5
- : -

Panthers Praha - FBC ČPP OSTRAVA 7:11
22. Viktorie Novotná, 31. Viktorie Novotná, 32. Viktorie Novotná, 41. Kateřina Strnadová, 49. Kateřina Strnadová, 51. Viktorie Novotná, 54. Lucie Retová - 5. Vendula Schindlerová, 15. Kristýna Klubalová, 19. Karolína Bínová, 30. Kristýna Kupcová, 35. Karolína Bínová, 38. Karolína Bínová, 47. Andrea Luzarová, 49. Andrea Luzarová, 53. Adriana Středulová, 54. Radka Niemczyková, 60. Nikol Pitáková; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 51; zásahy brankářů: Monika Rožumbergová 28 - Eliška Pětvaldská 16; po třetinách: 0:3, 3:3, 4:5;
60:00
Střely ve 3. třetině: Panthers 13 - Ostrava 17
60:00
Střely celkem: Panthers 23 - Ostrava 39
60:00
Komentář trenéra hostí (Luděk Pasecký): Jsme rádi za tři body, ale za celý zápas jsme se neoklepali z cesty a nedostali se do tempa minulých zápasů. Jsem rád za 11 gólů dopředu a nešťastný za laciné branky vzadu. Díky soupeři, který se vzdal nájezdu a přiznal, že nebyl.
60:00
Komentář trenéra domácích (Kamil Sedlák): Nezachytili jsme začátek a konec, zbytek zápasu nebyl z naší strany špatný. Díky soupeři a přejeme šťastný návrat domů.
60:00
59:18
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikol Pitáková, asistoval Andrea Luzarová (7:11).
55:23
Vyloučen hráč Karolína Bínová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Kateřina Strnadová (7:10).
53:29
Timeout Panthers Praha
53:29
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková, asistoval Nikol Pitáková (6:10).
52:45
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adriana Středulová, asistoval Vendula Schindlerová (6:9).
50:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Viktorie Novotná, asistoval Šárka Šporová (6:8).
50:12
Začíná se to zvrhávat, teď třeba byly na velkém brankovišti asi čtyři panterky a nula obránců.
48:59
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Andrea Luzarová, asistoval Adriana Středulová (5:8).
48:59
Únik a víko.
48:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Kateřina Kubištová (5:7).
46:28
46:28
Ostrava je zpět ve vedení o tři branky. Zbytek střídačky ocenil tento počin bouřlivým zvoláním "JEEEEEEEEEEEEEEEEEEES".
45:48
V Rudné je dnes 51 platících, díky za to!
40:09
40:09
Rychlé kombo dvou Kateřin zakončovala Strnad z bezprostřední blízkosti a do sítě ten balonek dotlačila snad očima - 4:6!
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Panthers 8 - Ostrava 13
40:00
37:00
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karolína Bínová, asistoval Vendula Schindlerová (3:6).
37:00
Bínová se mezi protihráčkami prosmýkla jako mezi kuželkami a vrací Ostravě klid na hokejky svým třetím gólem v utkání.
34:23
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karolína Bínová, asistoval Adriana Středulová (3:5).
34:23
Schované nahození našlo mezírku mezi betony domácí gólmanky a hosté tak znovu odskakují do dvougólového vedení.
33:57
Vyloučen hráč Veronika Trenklerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:22
31:22
Strašlivý závar - tyčka, backhand, dorážka do první cvičky v cestě a nakonec doklepnutí Viki Novotné znamenají završení hattricku a stažení ostravského náskoku na nejnižší možnou hodnotu!
30:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Viktorie Novotná, asistoval Alena Červenková (2:4).
30:30
Krásná nahrávka za obranu a přesně umístěná střela nad nohu znamenají snížení na 2:4!
29:47
Panterky mohly rychle odpovědět na inkasovaný gól, nařízený nájezd ale Kačka Kubištová zrušila poté, co se sama přiznala ke hře vysokou hokejkou!
29:24
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Kristýna Kupcová bez asistence (1:4).
25:43
Vyloučen hráč Klára Procházková družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
25:23
Na hlasité vedle srovnáno, Ostrava trefuje horní tyč.
22:46
Viki záhy dává druhého fíka, bohužel však výstavním bodlem...
21:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Viktorie Novotná, asistoval Adéla Procházková (1:3).
21:14
Rychlý kros a granát do prázdné, Viki snižuje!
20:54
Vyloučen hráč Adriana Středulová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely na branku: Panthers 5 - Ostrava 9
20:00
19:36
Kačka Strnadová se prosmýkla až před brankoviště, ztroskotala ale na dobře postavené gólmance.
18:13
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karolína Bínová bez asistence (0:3).
18:13
Klárka si tak dlouho hrála s ohněm, až vymyslela výstavní áčko. Škoda, že ne nějaké své spoluhráčce...
16:26
Červenková do masky!
14:42
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Kristýna Klubalová, asistoval Vendula Schindlerová (0:2).
14:42
Tak už ne, Ostrava střílí potřetí a podruhé se poté vlní domácí síť.
14:08
Sledujeme spíš než útočný florbal boj o střední pásmo. Panterky si například teď připsaly teprve druhou střelu na bránu, stejným množstvím disponují i jejich žluté soupeřky.
11:33
Tentokrát Anička mířila o něco líp a je z toho štangle, tedy hlasité vedle!
08:56
Schovaný backhand Karyn skončil až ve velkém brankovišti u Aničky Boháčové, ta nicméně v zápalu boje nekoukala kolem sebe a svůj pokus z otočky poslala jen do rohu.
06:34
Klárce podjely brusle a vyslala tak dvě soupeřky do úniku, který betonem likviduje Rožumbergová!
04:17
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Vendula Schindlerová, asistoval Adriana Středulová (0:1).
04:17
Zmatky v domácí obraně vedly místo k odpálení balonku k fatálu, po němž hosté z mezikruží otevírají gólový účet.
02:58
Vyloučen hráč Anna Boháčová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:16
Úvodní, na dvě strany vyrovnané šťouchání, ukončila až Drábková útočným faulem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Eliška Pětvaldská; hráči v poli: Karolína Bínová, Adriana Středulová, Radka Niemczyková, Kristýna Klubalová, Vendula Schindlerová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Monika Rožumbergová; hráči v poli: Kateřina Kubištová, Lucie Retová, Kateřina Strnadová, Karyna Gren, Adéla Vlčková