6:3
4:1
- : -

Florbalová škola Plzeň oranžoví - FB Hurrican Karlovy Vary WHITE 10:4
1. Tomáš Bolda, 2. Filip Vavrík, 3. Jan Adamčík, 7. Jan Adamčík, 11. Filip Vavrík, 11. Denis Kalivoda, 17. Jan Adamčík, 20. Tomáš Bolda, 22. Václav Vápeník, 26. Filip Vavrík - 3. Lukáš Vavák, 3. Patrik Hudík, 12. Patrik Hudík, 17. Vít Pechman; rozhodčí: Vít Kohout - Karel Hencl; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Kirpal 2, Tomáš Kloud 5 - Lukáš Haláček 5, Marek Čech 6; po třetinách: 6:3, 4:1;
26:00
25:59
Zápas končí jasnou výhrou Florbalové školy. Následovat bude lítá bitva Klatov s Tlučnou.
25:12
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Filip Vavrík bez asistence (10:4).
25:12
Vavrík se jako tank probil k bráně a trefil přesně k tyči. Čepuje se plzenská desítka.
24:20
Kloud ted chytil střelu ke své levé tyčce,pěkný zákrok, alespon někdo dnes něco chytil.
21:48
Vyloučen hráč Jakub Jíša družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví na 2 minuty za vysoká hokejka.
21:48
Jíša si zahrál na krále Artuše a zvedl svůj florbalový meč příliš vysoko=>dvě minuty.
21:30
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Václav Vápeník, asistoval Karel Altman (9:4).
21:30
A Florbalová škola přesilovku využívá.
20:55
Vyloučen hráč Zdeněk Čížek družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:55
Čížek kloval tak,že si za to vysloužil dvě minuty.
19:16
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Tomáš Bolda, asistoval Denis Kalivoda (8:4).
16:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil Vít Pechman, asistoval Jakub Timár (7:4).
16:18
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Jan Adamčík bez asistence (7:3).
14:40
Šanci Varů likviduje nový brankář Plzně Kloud. Jak bych řekl, kloudný zákrok.
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Čech družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
13:00
13:00
11:54
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Kloud družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví
11:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil Patrik Hudík, asistoval Vít Pechman (6:3).
10:29
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Denis Kalivoda, asistoval Karel Altman (6:2).
10:29
Dva slepené goly Florbalové školy a nutno říct, že hezké trefy.
10:13
06:25
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Jan Adamčík, asistoval Václav Vápeník (4:2).
06:25
Adamčík opět trefuje přesně a Plzen odskakuje.
05:03
Kirpal chytá nebezpečnou střelu k tyči. Následně brejk, ze kterého nic nebylo.
04:06
Vyloučen hráč Filip Vavrík družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví na 2 minuty za bránění ve hře.
04:06
Filip Vavrík nekompromisně sundal Rohma a vyfasoval zasloužený dvouminutový trest.
02:56
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Jan Adamčík, asistoval Filip Vavrík (3:2).
02:56
Adamčík má na vyhledávání děr mezi nohama snad radar, opět přesně trefil golmanovi "gajdy" a vrací vedení na stranu Plzně.
02:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil Patrik Hudík bez asistence (2:2).
02:45
Páťa Hudík se kolegou inspiroval a zavěšuje.
02:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil Lukáš Vavák, asistoval Jan Bláha (2:1).
02:12
Bláha vysunul Vaváka a ten nekompromisně zakončil k radosti Varské střídačky. Trenér komentoval:"tys to dokázak Luky!"
01:26
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Filip Vavrík, asistoval Ondřej Paták (2:0).
01:26
Skoro totožná akce do prázdné brány, přihrávkou vybídl Pták ke skorování Vavríka, ten přesně k tyči.
00:37
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Tomáš Bolda, asistoval Jan Adamčík (1:0).
00:37
Krásnou přihrávkou Adamčíka do prázdné brány nepohrdl Bolda a dává na 1:0.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Kohout a Karel Hencl.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary WHITE:
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň oranžoví: brankář: Tomáš Kloud; hráči v poli: Jan Hrubý, Tomáš Lang, Jan Adamčík, Václav Vápeník, Jakub Jíša