1:1
1:1
- : -

OLYMP FLORBAL B - Panthers Praha C POWER 3:4p
14. Matěj Špalek, 16. Michal Karban, 39. Jan Šik - 1. Daniel Škvor, 28. Martin Eckstein, 44. Daniel Škvor, 46. Daniel Škvor, N Daniel Škvor; rozhodčí: Daniel Fišer - Bohuslav Juráš; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Filip Hejtík ? - Pavel Chlup ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1;

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč Matěj Špalek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč Erik Němčík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč Michal Karban , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč Michal Karban a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč Erik Němčík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Daniel Škvor a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Jakub Kurnas , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Martin Eckstein , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Daniel Škvor , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Martin Eckstein a vstřelil gól.

45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Daniel Škvor z trestného střílení (3:3).
45:00
43:17
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Daniel Škvor bez asistence (3:2).
38:15
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jan Šik, asistoval Patrik Čeliš (3:1).
34:44
Vyloučen hráč David Förster družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:11
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Martin Eckstein, asistoval Daniel Škvor (2:1).
15:29
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Patrik Čeliš (2:0).
15:29
Jesle a gol!
15:00
15:00
13:39
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Matěj Špalek, asistoval Pavel Piech (1:0).
13:39
08:46
Vyloučen hráč Vít Novotný družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za bránění ve hře.
02:37
Vyloučen hráč Daniel Škvor družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za hrubost.
00:15
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Daniel Škvor, asistoval Adam Jebousek (0:0).
00:15
Gol
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Bohuslav Juráš.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha C POWER:
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL B: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Václav Lauda, Adam Kopřiva, Patrik Čeliš, Michal Karban, Jan Šotola