0:2
0:4
- : -

FbC Aligators - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 1:8
7. Adam Doupovec - 1. Tomáš Hyánek, 7. Filip Drápela, 24. Tadeáš Brhel, 25. Jeroným Škvařil, 28. Tadeáš Brhel, 30. Filip Drápela, 32. Tadeáš Brhel, 39. Matěj Čoupek; rozhodčí: Robin Hromeček - Jiří Chromek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Sirný ? - Adam Lysák ?; po třetinách: 1:2, 0:2, 0:4;
39:00
38:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Matěj Čoupek, asistoval Matyáš Ostrý (1:8).
35:39
Vyloučen hráč Filip Drápela družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Tadeáš Brhel, asistoval Tomáš Tenk (1:7).
29:54
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Filip Drápela, asistoval Matyáš Polzer (1:6).
29:38
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB neproměnil Vojtěch Hádek.
27:31
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Tadeáš Brhel, asistoval Vojtěch Hádek (1:5).
26:00
26:00
24:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Jeroným Škvařil, asistoval Matyáš Polzer (1:4).
23:27
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Tadeáš Brhel, asistoval Jeroným Škvařil (1:3).
13:00
13:00
06:47
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Filip Drápela, asistoval Jeroným Škvařil (1:2).
06:06
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Adam Doupovec bez asistence (1:1).
00:57
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Tomáš Hyánek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robin Hromeček a Jiří Chromek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase GulliversB:
00:00
Line-up domácích FbC Aligators: brankář: David Sirný; hráči v poli: Luboš Dostál, Adam Doupovec, Martin Tošer, Vojtěch Dolíhal, Dominik Novotný