3:4
4:4
- : -

FbC Hradec Králové B - IBK Holice - DDM 8:10
13. Jonáš Velc, 21. Jonáš Velc, 24. Michal Kunart, 28. Ondřej Rathouský, 33. Ondřej Rathouský, 36. Denis Polák, 41. Jonáš Velc, 43. Michal Kunart - 3. Jakub Tlučhoř, 10. Jaroslav Tošovský, 24. Jakub Tlučhoř, 24. Patrik Černý, 30. Matyáš Viktora, 30. Jakub Tlučhoř, 33. Jakub Říha, 34. Filip Záhrobský, 40. Filip Jeřábek, 45. Jakub Tlučhoř; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Šimon Vrběcký 17 - Jan Jedlička 18; po třetinách: 1:2, 3:4, 4:4;
45:00
44:31
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Jakub Tlučhoř bez asistence (8:10).
43:49
Hradec zkouší hru bez brankáře.
42:51
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Michal Kunart bez asistence (8:9).
42:34
Timeout FbC Hradec Králové B
42:24
Holice blokují střely a Jedlička má v posledních 5ti minutách výrazně usnadněnou práci.
40:07
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jonáš Velc, asistoval Šimon Vrběcký (7:9).
39:32
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Filip Jeřábek, asistoval Filip Záhrobský (6:9).
35:00
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Denis Polák bez asistence (6:8).
33:13
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Filip Záhrobský, asistoval Marek Šimák (5:8).
32:45
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Rathouský, asistoval Marian Smolka (5:7).
32:45
Téměř autentický gól přichází po pár vteřinách i na druhé straně. Hradec snižuje na 7:5.
32:03
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Jakub Říha, asistoval Michael Kohl (4:7).
32:03
Nádherné přenesení hry a kombinace Tošovský, Kohl, Říha končí krásným gólem.
30:31
Střela bez přípravy od Lukáše Jeřábka skončila na tyči.
30:00
30:00
29:49
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Jakub Tlučhoř, asistoval Michael Kohl (4:6).
29:49
Ještě jeden úder ze strany Holic a opět skóruje Jakub Tlučhoř.
29:12
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Matyáš Viktora, asistoval Jakub Tlučhoř (4:5).
29:12
Dlouhodobá souhra se ukázala. Jakub Tlučhoř z rohu přihrál na Matyáše Viktoru a ten se nemýlil.
27:35
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Rathouský bez asistence (4:4).
26:47
Hradec ubránil holickou přesilovku.
24:47
Vyloučen hráč Jonáš Velc družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:36
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Patrik Černý bez asistence (3:4).
23:36
Holice si za pouhých 31 sekund berou vedení zpět. Patrik Černý se prosmykl mezi beky Hradce a brankáři poslal míček přesně k tyči.
23:16
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Jakub Tlučhoř, asistoval Michael Novák (3:3).
23:16
A je vyrovnáno. Bezprostředně po hradeckém gólu skóruje z otočky Jakub Tlučhoř.
23:05
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Michal Kunart, asistoval Marian Smolka (3:2).
22:42
Filip Záhrobský vypálil z půlky hřiště, ale jeho střela "pouze" rozezvučela tyč.
20:09
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jonáš Velc, asistoval Marian Smolka (2:2).
20:09
Zblokovaná střela vyletěla vysoko a nikdo z hráčů nevěděl, kde je míček. Jeho polohu jim sdělil až gólový hvizd rozhodčího.
15:00
15:00
14:20
Jan Jedlička v posledních vteřinách první části drží IBK Holice.
12:04
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jonáš Velc bez asistence (1:2).
09:52
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Jaroslav Tošovský, asistoval Jakub Machatý (0:2).
09:52
Z úniku bezpečně zakončuje Jaroslav Tošovský. Stav utkání - 0:2.
02:44
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Jakub Tlučhoř bez asistence (0:1).
02:44
Po přesně trefené šibenici dává první gól utkání Jakub Tlučhoř.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Holice - DDM:
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové B: brankář: Šimon Vrběcký; hráči v poli: Marian Smolka, Ondřej Šimerda, Jonáš Velc, Michal Kunart, Ondřej Rathouský