1:0
0:1
- : -

Florbal Holešov - FbC Aligators 3:1
2. Martin Svozil, 3. Martin Svozil, 14. Václav Nuhlíček - 26. Pavel Volek; rozhodčí: Roman Janda - Jan Ponížil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Petr Stoklásek ? - Bořek Richter ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 0:1;
36:00
34:09
Vyloučen hráč Václav Nuhlíček družstva Florbal Holešov na 2 minuty za blokování hokejky.
25:16
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Pavel Volek, asistoval Rostislav Zouhar (3:1).
24:00
24:00
13:45
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Václav Nuhlíček bez asistence (3:0).
12:00
12:00
02:46
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Martin Svozil, asistoval Václav Nuhlíček (2:0).
01:58
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Janda a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators: brankář: Bořek Richter; hráči v poli: Michal Sirný, Roman Kalus, Pavel Volek, Rostislav Zouhar, Marcel Lanžhotský