2:1
3:1
- : -

FbC ReActive Aligators D - VSK MZLU Brno 8:4
10. Robin Čejka, 10. Petr Doležel, 12. Antonín Řihák, 16. Robin Čejka, 22. Robin Čejka, 27. Antonín Řihák, 30. Robin Čejka, 38. Rostislav Halaš - 2. Zdeněk Černín, 5. Tomáš Koliba, 15. Pavel Pelikán, 32. Jan Světlík; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Dubský ? - František Černín ?; po třetinách: 3:2, 2:1, 3:1;
39:00
37:50
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil Rostislav Halaš, asistoval Lukáš Gregr (8:4).
34:14
Vyloučen hráč Pavel Pelikán družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
31:28
Nadechuje se MZLU k obratu, nebo jde o posmrtný záškub?
31:27
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Jan Světlík, asistoval Pavel Pelikán (7:4).
30:30
Aligoří tlak poračuje a MZLU nezbývají síly na breaky
29:27
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil Robin Čejka, asistoval Lukáš Gregr (7:3).
26:37
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil Antonín Řihák, asistoval Rostislav Halaš (6:3).
26:00
26:00
21:46
21:46
Čepice letí na hrací plochu! Robin Čejka kompletuje hattrick. Dokáže ještě MZLU otočit skóre?
20:21
Sledujeme taktickou bitvu, která nevoní střelcům ani jednoho týmu.
15:31
15:31
Ťukec hodný florbalové gól parády posouvá Aligators opět do vedení
14:18
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Pavel Pelikán bez asistence (3:3).
14:00
Druhá třetina se zatím nese ve stejném duchu jako ta první. Aligators tlačí a MZLU spoléhá na rychlé breaky
13:00
13:00
12:11
Domácí Pluskal končí po souboji na zemi. S oporou spoluhráčů a za potlesku tribun opouští hrací plochu
11:36
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil Antonín Řihák, asistoval Petr Pluskal (3:2).
11:36
Aligators se nespokojili s vyrovnáním, dál svého soupeře tlačí a přidávají vedoucí branku
09:58
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil Petr Doležel, asistoval Petr Pluskal (2:2).
09:58
A máme vyrovnáno! Neustálý tlak domácích vyústil v jediný možný scénář. Pokud bude chtít MZLU získat vedení zpět, bude muset přidat.
09:23
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil Robin Čejka, asistoval Petr Pluskal (1:2).
09:23
Tak přece se domácí dočkali a vymazávají nulu na své straně
08:35
Sledujeme souvislý tlak Aligators. Bohužel pro domácí taky sérii spálených šancí
05:06
Fanoušci se již vyhajali a návštěvnost začíná růst. Utkání sleduje téměř 20 diváků
04:01
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Tomáš Koliba bez asistence (0:2).
04:01
Neukecáš, dostaneš. Po odvolaném trestném střílení se hostující ujímají dvoubrankového vedení
03:15
Po nátlaku hostujícího družstva rozhodčí odvolali trestné střílení
01:05
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Zdeněk Černín, asistoval Tomáš Koliba (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů VSK MZLU Brno:
00:00
Line-up domácích FbC ReActive Aligators D:
00:00
Vítejte při sledování dnešního třetího střetnutí. Předešlé výsledky slibují napínavé utkání