0:4
2:0
- : -

TYGŘICE MLADÝCH NADĚJÍ - Spartak Pelhřimov 3:10
3. Tereza Bočková, 32. Adéla Vrbková, 35. Tereza Bočková - 8. Blanka Břečková, 8. Lucie Sůvová, 9. Nella Snížková, 9. Lucie Sůvová, 10. Nella Snížková, 13. Nella Snížková, 18. Petra Němcová, 20. Lucie Sůvová, 20. Blanka Břečková, 24. Blanka Břečková; rozhodčí: Petr Bartáček - Vojtěch Moravec; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Natálie Landová ? - Šárka Domanská ?; po třetinách: 1:6, 0:4, 2:0;
45:00
44:10
Tento zápas nám ukázal jak spoustu gólů, tak velkou bojovnost. Bude to důležitá zkušenost pro oba týmy.
41:51
Bočková sama před bránou. Hráčky z Pelhřimova ale vyplnily prostor před bránou velmi rychle. Míček se přes ně nedostal.
38:16
Wow!!! Vrbková se dostala do další šance! krásné dvě střely, ale neproměněny.
37:08
Vyloučen hráč Karolína Krabcová družstva TYGŘICE MLADÝCH NADĚJÍ na 2 minuty za bránění ve hře.
35:47
Tygřice hrajou jako tým! O tom to je! Musím pochválit ale i Pelhřimov. Dobře využívají nedůraz a trestají nás skoro tuctem gólů...
35:01
Fascinující. Dokulilová nahrává, Bočková podrží, obmotá, ošálí a vingl střílí!
34:52
Branku družstva TYGŘICE MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Tereza Bočková, asistoval Klára Dokulilová (3:10).
34:10
Jasné vrážení, bohužel nepísknuto.
33:03
Tygřice jsou nabuzené! Půjde to ještě otočit?
32:22
Nádherná střela Vrbkové! Z obrany si vyjela až do útoku a trefila vingl!!
31:50
Branku družstva TYGŘICE MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Adéla Vrbková bez asistence (2:10).
30:55
Tak jedeme holky z obou týmů. Posledních 15 minut.
30:00
30:00
29:41
Střela Tygřic! Bohužel obrana zachytává...
28:21
U stolečku debatujeme o tom, co zlepšit. Snad naše prosby vyslyší. Ale někdy je prostě den blbec.
27:21
Střela Tygřic! Brankářka chytá.
26:21
Pelhřimovská hráčka padá. Avšak bez zavinění Tygřic.
25:09
I když je výsledek jaký je, oba týmy bojují nadále! A o tom to je. To je srdce sportovců.
24:20
Další gól z nedostatečného důrazu.
23:27
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Blanka Břečková, asistoval Nella Snížková (1:10).
21:40
Hráčka Tygřic zasažena florbalkou do obličeje. Hraje se ale dál.
19:55
Hra se nemění. Góly padají do branky Tygřic neskutečnou rychlostí. Je to velká škoda! Tygřice znám a mají navíc!
19:43
19:30
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lucie Sůvová, asistoval Petra Němcová (1:8).
17:24
Achjo! Ze standartní situace Pelhřimov využívá situace a sází další gól...
17:13
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petra Němcová, asistoval Lucie Sůvová (1:7).
16:34
Ouuu nádherná šance Tygřic. Bohužel, mimo. Obrana se vysunula do útoku a zpoza brány příhra přímo na střed dobře postavené útočnici. Balónek trefen, ale mimo.
15:13
Zákrok na útočící tygřice, posouzen pouze standartkou. No nevim nevim, asi bych osobně dala 2 minuty.
15:00
15:00
13:37
Vyloučen hráč Štěpánka Razimová družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za vražení zády.
13:37
Tak tohle byl tvrdý zákrok na Bočkovou. Pojďme hrát florbal a ne ragby!
12:50
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Nella Snížková bez asistence (1:6).
09:11
Góly padají neuvěřitelnou rychlostí. Nejsou to ale prudké balóny. Jen nabrat zpátky ztracenou chuť do zápasu, jako tomu bylo na začátku, Tygřice!
09:10
Timeout TYGŘICE MLADÝCH NADĚJÍ
09:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Nella Snížková, asistoval Tereza Šánová (1:5).
08:59
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lucie Sůvová bez asistence (1:4).
08:10
A je tady další gól! Tygřice se musí vzpamatovat. Pelhřimov střílí góly z otoček. Větší důraz.
08:00
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Nella Snížková, asistoval Zuzana Trávníková (1:3).
07:19
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lucie Sůvová, asistoval Štěpánka Razimová (1:2).
07:19
Aaaaaa zazvonila tyčka od Bočkové a z protiakce Pelhřimova padají dva góly.
07:05
06:11
Páni, právě hráčka z Pelhřimova šla sama na bránu. Proti Tygřice, takhle ne..
04:28
Pelhřimov se po gólu probírá. Začíná krásně střílet. Hned je to hezčí florbal!
03:26
Snažení tygřic je odměněno! Krásná příhra z obrany do útoku a GÓL!
02:52
Branku družstva TYGŘICE MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Tereza Bočková, asistoval Jana Nováková (1:0).
01:43
Pelhřimov se snaží rozkoukat. Tygřice už ale jedou naplno! Jak obranná formace i útočná funguje!
01:01
A jdeme bojovat! Tygřice mají první šanci. Bohužel mimo! Ale krásná práce Bočkové!