0:1
4:1
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - Panthers Děkanka Praha B 6:2
10. Klára Šarochová, 13. Eliška Jandová, 35. Nina Schumannová, 37. Eliška Matějková, 41. Kristýna Kleknerová, 45. Zuzana Tučková - 26. Jitka Ludvíková, 42. Barbara Jelínková; rozhodčí: Jakub Kubašovský - René Gabesam; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Vendula Lisá ? - Marie Dresslerová ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 4:1;
45:00
44:04
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Zuzana Tučková bez asistence (6:2).
42:05
Vyloučen hráč Eliška Škvorová družstva Panthers Děkanka Praha B na 2 minuty za sekání.
41:30
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Barbara Jelínková, asistoval Veronika Raková (5:2).
40:08
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Kristýna Kleknerová bez asistence (5:1).
38:54
Timeout Panthers Děkanka Praha B
36:03
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Matějková, asistoval Zuzana Tučková (4:1).
34:18
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nina Schumannová bez asistence (3:1).
30:00
30:00
25:08
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Jitka Ludvíková bez asistence (2:1).
15:00
15:00
12:04
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Jandová bez asistence (2:0).
09:21
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Klára Šarochová, asistoval Kristýna Kleknerová (1:0).
08:45
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kubašovský a René Gabesam.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Děkanka Praha B: brankář: Marie Dresslerová; hráči v poli: Eliška Škvorová, Natalie Vesecká, Denisa Vajdlová, Barbara Jelínková, Veronika Raková