1:1
5:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha 8:3
1. David Horký, 11. Jakub Dufek, 28. Matěj Jambor, 33. Lukáš Kafka, 36. Matěj Jambor, 38. Jakub Loskot, 41. Lukáš Kafka, 45. Lukáš Kafka - 1. Vojtěch Zdrubecký, 5. Lukáš Vejlupek, 19. Michael Petráň; rozhodčí: Jan Šubrt - Tomáš Joska; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Hodík 16 - Daniel Brskovský 24; po třetinách: 2:2, 1:1, 5:0;
45:00
Komentář trenéra domácích Jan Svoboda: Výborně namotivovaný soupeř nás trápil více než jsme byli připravení a z toho pramenil i obraz hry v první polovině zápasu. Po stažení sestavy jsme už hráli lépe. Děkuji soupeři za zápas, rozhodčím a hráčům.
45:00
44:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Matěj Jambor (8:3).
40:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka bez asistence (7:3).
37:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Loskot, asistoval David Horký (6:3).
35:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Jambor, asistoval Lukáš Kafka (5:3).
32:19
30:00
30:00
27:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Jambor, asistoval Jakub Dufek (3:3).
26:23
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
18:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň bez asistence (2:3).
15:59
Vyloučen hráč David Horký družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
10:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Matěj Jambor (2:2).
09:38
Vyloučen hráč Matyáš Borek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
04:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek, asistoval David Pech (1:2).
00:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Horký, asistoval Jakub Dufek (1:1).
00:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Zdrubecký, asistoval Matyáš Borek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Tomáš Joska.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Daniel Brskovský; hráči v poli: Tomáš Kačer, Matyáš Borek, Josef Nový, Vojtěch Zdrubecký, Michael Petráň
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Adam Pospíchal, Lukáš Kafka, Viktor Chaloupka, Antonín Votava, Jakub Loskot