1:4
2:3
- : -

FbC Coyotes Jablunkov - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 5:9
6. Michal Bártek, 7. Vojtěch Turoň, 16. Antonín Sikora, 32. Michal Bártek, 33. Alexandr Doleček - 1. David Svoboda, 3. David Svoboda, 18. Jakub Zeman, 19. Alan Hovorič, 19. David Svoboda, 22. Alan Hovorič, 28. David Svoboda, 29. Benjamín Rašovský, 32. David Svoboda; rozhodčí: Filip Vrchovský - Pavel Kelemen; vyloučení: 2 + Jan Petr Szotkowski 5:1 + Benjamín Rašovský 5; využití: 0:3; zásahy brankářů: Tomáš Kowalczyk ? - Adam Závodný ?, Mikuláš Kalina ?, Adam Závodný ?; po třetinách: 2:2, 1:4, 2:3;
36:00
35:58
Vyloučen hráč Benjamín Rašovský družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 5 minut za hrubost.
32:30
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Alexandr Doleček, asistoval Michal Bártek (5:9).
31:30
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Michal Bártek, asistoval Jan Petr Szotkowski (4:9).
31:00
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil David Svoboda, asistoval Václav Stráník (3:9).
28:15
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Benjamín Rašovský, asistoval David Svoboda (3:8).
27:00
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil David Svoboda, asistoval Jakub Zeman (3:7).
25:21
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Závodný družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
25:20
Střídání brankáře. Nový brankář Mikuláš Kalina družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
24:00
24:00
23:40
Vyloučen hráč Jan Petr Szotkowski družstva FbC Coyotes Jablunkov na 5 minut za hrubost.
21:50
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Alan Hovorič bez asistence (3:6).
18:50
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil David Svoboda, asistoval Matty Křenek (3:5).
18:40
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Alan Hovorič, asistoval Benjamín Rašovský (3:4).
17:15
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jakub Zeman, asistoval Matty Křenek (3:3).
15:20
Vyloučen hráč Vojtěch Turoň družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
15:00
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Antonín Sikora, asistoval Michal Bártek (3:2).
13:40
Vyloučen hráč Jan Petr Szotkowski družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za držení.
13:40
Vyloučen hráč Matty Křenek družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za držení.
12:00
12:00
06:30
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Vojtěch Turoň bez asistence (2:2).
05:30
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Michal Bártek, asistoval Ondřej Cmiel (1:2).
02:22
00:50
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Vrchovský a Pavel Kelemen.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Sokol Frenštát p.R.:
00:00
Line-up domácích FbC Coyotes Jablunkov: brankář: Tomáš Kowalczyk; hráči v poli: Michal Bártek, Antonín Sikora, Matyáš Gruszka, Ondřej Cmiel, Alexandr Doleček