4:4
- : -
FbC Plzeň B

FbC Plzeň B - TJ Sokol Vejprnice 11:6
3. Daniel Čížek, 10. Pavel Hamrle, 10. Štěpán Kinkor, 18. Ondřej Polák, 28. Jiří Lavička, 28. Petr Hoferek, 29. Jakub Boháč, 32. Daniel Čížek, 36. Jiří Kubáč, 38. Jakub Boháč, 43. Jiří Kubáč - 13. Jakub Boháč, 18. Filip Oberta, 35. Jakub Šefrna, 36. Václav Čermák, 40. Adam Honka, 42. Jakub Šefrna; rozhodčí: Václav John - Anna Bejčková; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Petr Nový 18 - Václav Patera 13; po třetinách: 3:1, 4:1, 4:4;
45:00
42:59
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Jiří Kubáč bez asistence (11:6).
41:40
Timeout TJ Sokol Vejprnice
41:40
Vyloučen hráč Štěpán Kinkor družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za sekání.
41:18
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Jakub Šefrna, asistoval Petr Soukup (10:6).
39:22
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Adam Honka, asistoval Petr Soukup (10:5).
37:58
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Jakub Boháč, asistoval Pavel Hamrle (10:4).
37:20
A uvidíme první přesilovku v dnešním utkání.
37:08
Vyloučen hráč Aleš Řeřicha družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za hra na zemi.
35:53
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Václav Čermák, asistoval Filip Oberta (9:4).
35:53
Hosté snižují na 9:4
35:24
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Jiří Kubáč, asistoval Aleš Řeřicha (9:3).
34:31
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Jakub Šefrna, asistoval Jakub Štengl (8:3).
34:31
To byla nádherná střela Vejprnického beka, která se otřela o tyčku a zapadla do brány!!
31:28
Plzeň využívá brejk 3 na 1 a dává další branku
31:23
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Daniel Čížek, asistoval Zdeněk Hegner (8:2).
30:00
30:00
Vejprnice předvedli skvělý výkon ve 2. třetině, ale bohužel se jim nepovedl krátký úsek ke konci třetiny, který je teď může mrzet a domácí tím odskočili na rozdíl už 5 branek.
30:00
28:06
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Jakub Boháč, asistoval Jiří Kubáč (7:2).
28:06
Plzeň ve velice krátkém časovém úseku dokázala vstřelit 3 branky a stav je už 7:2
27:48
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Petr Hoferek, asistoval Aleš Řeřicha (6:2).
27:09
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Jiří Lavička, asistoval Jakub Boháč (5:2).
27:06
Vejprnice měli 2 skvělé střely, se kterými si ovšem Plzeňský brankář dokázal poradit a Plzeň hned v zápětí vstřeluje branku. Už je to o 3 branky.
26:15
Plzeň se po dlouhé době dostala do šance, ale byla to pouze "malá domů"
20:23
Skvělá rozhodčí teď razantně vysvětlila hráčům Plzně situaci, kterým se to nelíbilo
19:53
Vejprnice mají stále více a více ze hry
18:00
Když už to vypadalo, že Vejprničtí dokáží srovnat, tak Plzeň opět vstřelila gól a odskakují na rozdíl 2 branek.
17:55
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Ondřej Polák bez asistence (4:2).
17:50
Vejprnice mohli srovnat stav utkání, ale přestřelují. Ovšem předvádějí skvělý start do 2. třetiny
17:01
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Filip Oberta, asistoval Vladimír Kusch (3:2).
15:45
Čížkovi se nyní nelíbilo rozhodnutí rozhodčího a doprovodil to slovy, které nemůžeme zveřejnit.
15:00
15:00
Zápas sledují krásné 4 divačky + 1 batole. Děkujeme za návštěvu!
15:00
12:53
Vlastní branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Jakub Boháč (3:1).
12:53
Vejprnice dokázali snížit. Plzeňský hráč si odrazil balónek do vlastní brány. 3:1
10:30
Domácí brankář si teď zahrál na Neuera a krásně přikopl balónek svému obránci
10:00
A Plzeňští přidávají další branku...stav je 3:0
09:46
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Štěpán Kinkor, asistoval Petr Hoferek (3:0).
09:17
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Pavel Hamrle, asistoval Zdeněk Hegner (2:0).
09:17
A po krásné kombinaci se Plzeňští dostávají do dvoubrankového vedení. To byla povedená akce domácího týmu.
08:43
Plzeň střídá
08:15
Hráčům Vejprnic se zatím moc nedaří vymyslet něco směrem dopředu.
06:47
Hamrle teď vyslal přízemní střelu na Pateru, který ale pravým betonem vyrazil.
05:51
držení míče - 75% / 25%
04:50
Hráč Vejprnic s číslem 88 nyní selhal v koncovce a nedokázal usměrnit míček do prázdné branky.
03:45
Vzhledem k tomu, že je stále teprve kolem 9. hodiny ráno, tak sledujeme hru ve velkém tempu.
02:50
A domácí se hned v úvodu dostávají do vedení.
02:35
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Daniel Čížek, asistoval Jiří Lavička (1:0).