2:3
3:2
- : -

Lhokamo Panthers Praha F - FbC Barracudas Slaný B 5:7
14. Tomáš Mleziva, 22. Tomáš Mleziva, 28. Zdeněk Jurák, 31. Marek Zelinka, 35. Emil Todorov - 3. Marek Hlušička, 6. Filip Dolejší, 15. Marek Hlušička, 21. Marek Hlušička, 21. Filip Dolejší, 26. Vojtěch Keder, 33. Martin Koubík; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Kněžík; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Aleš Vambera ?, Jakub Strnad ? - Vojtěch Hlava ?; po třetinách: 0:2, 2:3, 3:2;
36:00
34:55
Timeout Lhokamo Panthers Praha F
34:32
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil Emil Todorov, asistoval Šimon Todorov (5:7).
34:19
Vyloučen hráč Jan Klimeš družstva FbC Barracudas Slaný B na 2 minuty za hrubost.
32:38
Vlastní branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil Martin Koubík (4:7).
30:52
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil Marek Zelinka, asistoval Adam Strnad (4:6).
27:17
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil Zdeněk Jurák bez asistence (3:6).
25:57
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil Vojtěch Keder, asistoval Tomáš Richtr (2:6).
24:56
Vyloučen hráč Marek Hlušička družstva FbC Barracudas Slaný B na 2 minuty za hra rukou.
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Strnad družstva Lhokamo Panthers Praha F
24:00
24:00
23:09
Vyloučen hráč Jan Klimeš družstva FbC Barracudas Slaný B na 2 minuty za bránění ve hře.
21:50
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil Tomáš Mleziva, asistoval Šimon Todorov (2:5).
20:55
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil Filip Dolejší, asistoval Tomáš Richtr (1:5).
20:31
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil Marek Hlušička, asistoval Tomáš Richtr (1:4).
14:20
13:54
Trestné střílení družstva Lhokamo Panthers Praha F neproměnil Marek Zelinka.
13:27
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil Tomáš Mleziva bez asistence (1:2).
12:00
12:00
11:08
Vyloučen hráč Jaroslav Zádrapa družstva Lhokamo Panthers Praha F na 2 minuty za sekání.
05:06
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil Filip Dolejší, asistoval Vojtěch Keder (0:2).
02:39
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Barracudas Slaný B: brankář: Vojtěch Hlava; hráči v poli: Vojtěch Keder, Jan Klimeš, Marek Hlušička, Tomáš Richtr, Filip Dolejší