4:0
1:2
- : -

FbC Plzeň blue - Florbal Sokolov 5:2
1. Petr Hajšman, 9. Richard Nový, 11. Matěj Sobek, 11. Richard Nový, 14. Matěj Pavlíček - 14. Kryštof Pitoňák, 19. Radim Šlechta; rozhodčí: Luděk Lejba - František Kavúr; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Petr Smazal 8 - Vojtěch Razgyel 0, Vojtěch Razgyel 0; po třetinách: 4:0, 1:2;
26:00
18:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Radim Šlechta, asistoval Petr Koco (5:2).
14:56
Vyloučen hráč Jakub Tomášek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování hokejky.
14:41
Trestné střílení družstva FbC Plzeň blue neproměnil Filip Brejcha.
13:59
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Pitoňák bez asistence (5:1).
13:39
Branku družstva FbC Plzeň blue vstřelil Matěj Pavlíček, asistoval Robin Papírník (5:0).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Razgyel družstva Florbal Sokolov
13:00
13:00
10:54
Branku družstva FbC Plzeň blue vstřelil Richard Nový, asistoval Jan Pavel Beneš (4:0).
10:25
Branku družstva FbC Plzeň blue vstřelil Matěj Sobek, asistoval Filip Brejcha (3:0).
08:56
Branku družstva FbC Plzeň blue vstřelil Richard Nový bez asistence (2:0).
08:51
Vyloučen hráč Kryštof Pitoňák družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hra na zemi.
07:25
Vyloučen hráč Josef Sekyra družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za vysoká hokejka.
01:57
Vyloučen hráč David Janovský družstva FbC Plzeň blue na 2 minuty za hra bez hokejky.
00:18
Branku družstva FbC Plzeň blue vstřelil Petr Hajšman, asistoval Filip Brejcha (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Lejba a František Kavúr.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov:
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň blue: brankář: Petr Smazal; hráči v poli: Štěpán Kaas, Petr Hajšman, Matěj Sobek, Filip Brejcha, David Janovský