2:4
3:1
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - FBC Vipers Most 8:9
1. Richard Hartmann, 8. Lubor Hanžl, 14. Petr Maxa, 20. Richard Hartmann, 29. Richard Hartmann, 31. Petr Maxa, 37. Daniel Pilař, 39. Aleš Rubín - 1. Jakub Netušil, 3. Jakub Netušil, 5. Patrik Nachmüller, 15. Patrik Nachmüller, 16. Matěj Zienert, 24. Patrik Nachmüller, 26. Václav Koubek, 30. Patrik Nachmüller, 33. Adam Pelikán; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Dominik Whitehead 20 - Dan Zápotocký 37; po třetinách: 3:4, 2:4, 3:1;
45:00
42:28
Vyloučen hráč Patrik Nachmüller družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
38:42
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Aleš Rubín bez asistence (8:9).
36:16
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Richard Hartmann (7:9).
32:40
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Adam Pelikán, asistoval Matěj Zienert (6:9).
30:43
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Petr Maxa, asistoval Richard Hartmann (6:8).
30:00
30:00
29:58
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Patrik Nachmüller, asistoval Matěj Zienert (5:8).
28:19
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Lubor Hanžl (5:7).
25:02
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Václav Koubek, asistoval Václav Petržilka (4:7).
23:28
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Patrik Nachmüller, asistoval Adam Pelikán (4:6).
19:41
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Štěpán Šára (4:5).
15:19
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert, asistoval Adam Pelikán (3:5).
15:00
15:00
14:27
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Patrik Nachmüller, asistoval Václav Koubek (3:4).
13:25
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Petr Maxa, asistoval Bilguun Ariunbuyan (3:3).
11:14
Vyloučen hráč Václav Koubek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za bránění ve hře.
08:21
Vyloučen hráč Patrik Nachmüller družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za bránění ve hře.
07:39
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lubor Hanžl, asistoval Richard Hartmann (2:3).
04:42
04:06
Vyloučen hráč Jan Vajgl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
02:27
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Jakub Netušil, asistoval Matěj Zienert (1:2).
00:35
00:14
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: brankář: Dan Zápotocký; hráči v poli: Adam Pelikán, Václav Koubek, Patrik Krejčí, Rostislav Pitek, Jakub Netušil