2:4
1:4
- : -

FBC Česká Lípa blue - FBC Panthers Liberec 3:8
12. Lubomír Jelínek, 12. Samuel Vacek, 23. Lubomír Jelínek - 6. Tomáš Horan, 6. Jakub Svoboda, 6. Jan Fohl, 9. Tomáš Horan, 15. Jonáš Honzek, 18. Tomáš Horan, 20. Jan Fohl, 22. Šimon Ježek; rozhodčí: Michal Reczai - Tomáš Miksánek; vyloučení: 4:1; využití: 0:4; diváků: 24; zásahy brankářů: Tobias Hartman ? - Adam Mato ?; po třetinách: 2:4, 1:4;
24:00
22:31
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Lubomír Jelínek bez asistence (3:8).
21:40
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Šimon Ježek, asistoval Tomáš Horan (2:8).
20:20
Vyloučen hráč David Ngo družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za sekání.
19:19
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Fohl, asistoval Jakub Svoboda (2:7).
17:42
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Horan bez asistence (2:6).
16:41
Vyloučen hráč Samuel Vacek družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za špatné střídání.
14:46
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jonáš Honzek bez asistence (2:5).
13:18
12:00
12:00
11:52
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Samuel Vacek, asistoval Lubomír Jelínek (2:4).
11:10
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Lubomír Jelínek, asistoval Vít Rachač (1:4).
08:54
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Horan, asistoval Matěj Šmika (0:4).
07:21
Vyloučen hráč Tadeáš Mader družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
05:57
05:18
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jakub Svoboda, asistoval Josef Štrincl (0:2).
05:06
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Horan bez asistence (0:1).
03:25
Vyloučen hráč Lubomír Jelínek družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Adam Mato; hráči v poli: Šimon Ježek, Josef Štrincl, Tomáš Horan, Jan Abrt, Jonáš Honzek
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa blue: brankář: Tobias Hartman; hráči v poli: David Sedláček, Jindřich Jásek, Radim Kaňka, Lubomír Jelínek, Radek Halabalík