0:2
1:4
- : -

FbK TJ Svitavy - FLORBAL LITOMYŠL 1:6
21. David Hladký - 5. Max Holásek, 6. Jan Majtner, 13. Max Holásek, 17. Jan Majtner, 18. Lukáš Hochbergr, 19. Adam Vajrauch; rozhodčí: Lucie Stejskalová - Patricie Šedivá; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Štěpán Rozlívka 8 - Eliška Křivková 5; po třetinách: 0:2, 1:4;
24:00
20:16
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Hladký, asistoval Kryštof Kratochvíl (1:6).
18:45
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Adam Vajrauch, asistoval Jakub Renza (0:6).
17:51
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Lukáš Hochbergr, asistoval Filip Pavliš (0:5).
16:40
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Ondřej Pakosta (0:4).
12:04
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Max Holásek, asistoval Jakub Renza (0:3).
12:00
12:00
05:21
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Max Holásek (0:2).
04:40
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Max Holásek, asistoval Adam Vajrauch (0:1).
04:23
Vyloučen hráč Šimon Zapletal družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
00:46
Vyloučen hráč Filip Pavliš družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Stejskalová a Patricie Šedivá.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Eliška Křivková; hráči v poli: Max Holásek, Adam Vajrauch, Matěj Dvořák, Daniel Novotný, Jakub Renza