4:0
2:0
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - TJ Sokol Dvůr Králové nL 6:0
6. Jan Majtner, 7. Filip Pavliš, 8. Jan Majtner, 9. Max Holásek, 15. Jan Majtner, 19. Filip Pavliš; rozhodčí: Kateřina Koucká - Adam Tilgner; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eliška Křivková 15 - Vojtěch Mazák 24; po třetinách: 4:0, 2:0;
24:00
21:59
střely: domácí - 13, hosté - 7
18:14
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Filip Pavliš, asistoval Lukáš Hochbergr (6:0).
14:40
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Ondřej Pakosta (5:0).
12:00
12:00
09:59
střely: domácí - 17, hosté - 8
08:01
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Max Holásek, asistoval Daniel Novotný (4:0).
07:15
06:40
Vyloučen hráč Filip Pavliš družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
06:09
05:16
02:49
Vyloučen hráč Jan Dušek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Koucká a Adam Tilgner.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL:
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Eliška Křivková; hráči v poli: Jan Majtner, Ondřej Pakosta, Lukáš Hochbergr, Filip Pavliš, Tomáš Řehůřek