1:4
0:2
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - FLORBAL LITOMYŠL 1:6
4. Tomáš Akštejn - 3. Jan Majtner, 3. Max Holásek, 6. Jan Majtner, 10. Daniel Novotný, 21. Jan Majtner, 21. Adam Vajrauch; rozhodčí: Kateřina Koucká - Adam Tilgner; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ema Pilařová 20 - Eliška Křivková 15; po třetinách: 1:4, 0:2;
24:00
20:25
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Adam Vajrauch, asistoval Jakub Renza (1:6).
20:00
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Lukáš Hochbergr (1:5).
12:00
12:00
09:29
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Daniel Novotný, asistoval Jakub Renza (1:4).
05:47
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner bez asistence (1:3).
04:58
Vyloučen hráč Anna Čtvrtečková družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za vysoká hokejka.
03:22
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Tomáš Akštejn, asistoval Vítek Cvrček (1:2).
02:49
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Max Holásek, asistoval Jakub Renza (0:2).
02:26
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Koucká a Adam Tilgner.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Eliška Křivková; hráči v poli: Jakub Renza, Max Holásek, Adam Vajrauch, Matěj Dvořák, Daniel Novotný